رستوران های هندی تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

رستوران هندی

محبوبیت غذاهای هندی روزبه روز در حال افزایش است. بسیاری از افراد از طعم تند، معطر و پر از عطر غذای هندی لذت می‌برند. تعدادی از رستوران های تهران به صورت تخصصی غذای هندی سرو می‌کنند که شاید زیاد نباشند، اما رستوران های هندی تهرانکیفیت بالایی دارند و سرآشپزان معروف هندی در آن‌ها مشغول به کار هستند. غذاهای هندی رتبه چهارم محبوبیت در بین غذاهای جهان را دارند و این موضوع دلایل خاصی دارد. چند نکته مهم و قابل توجه وجود دارد که دلایل محبوبیت رستوران های هندی تهران را بیان می‌کند و در زیر آورده شده است.

طعم عالی

بسیاری از ادویه‌ها وجود دارند که فقط در غذاهای هندی استفاده می‌شود و به آن‌ها عطر و طعم فوق‌العاده‌ای می‌بخشند. این ادویه‌ها نه تنها عطر خوبی دارند بلکه برای سلامتی نیز مفید هستند. مثلا زردچوبه‌ای که در اکثر غذاهای هندی استفاده می‌شود، دارای خواص آنتی اکسیدانی فوق‌العاده‌ای است که به دفع سموم از بدن کمک می‌کند. رستوران های هندی تهران از این ادویه ها در غذاهای خود استفاده می‌کنند

انتخاب های زیاد

همه ما می‌دانیم که هند کشوری با ادیان، فرهنگ‌ها و سنت‌های مختلف است. این موضوع روی غذاهای هندی هم تاثیر گذاشته است و شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از غذاهای هندی را انتخاب کنید. طعم غذا در رستوران های هندی تهران فقط محدود به تند نیست و انواع غذای شور و شیرین هندی را می‌توانید بچشید.

خواص دارویی

بسیاری از مواد اولیه‌ای که به غذاهای رستوران های هندی تهران اضافه می‌شود، خواص دارویی خوبی برای بدن دارند. موادی مثل زنجبیل، سیر، زردچوبه و دانه‌های رازیانه برای سیستم گوارشی مفید هستند و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کنند. با توجه به این موضوع بیشتر مردم عاشق خوردن غذاهای هندی هستند.

 وجود غذاهای گیاهی و غیر گیاهی

هندی‌ها عاشق پختن غذاهای گیاهی و گوشتی هستند و در نهایت آن‌ها در آشپزی غذای خوشمزه‌ای به افراد می‌بخشند که جای دیگری نمی‌توانید آن را پیدا کنید.

بهترین رستوران هندی

بهترین رستوران های هندی تهران قطعا بخاطر غذاهایش شهرت پیدا کرده است. غذاهای هندی به دلیل تند بودن بسیار معروف هستند. مشخص‌ترین ویژگی غذاهای هندی استفاده متنوع از ادویه‌هاست. مخلوط ادویه‌های هندی اغلب از پنج ادویه مختلف استفاده می‌کنند که گاهی اوقات ده ادویه یا بیشتر را با هم ترکیب می‌کنند. ترکیب این حجم از ادویه طعم قوی و دلپذیری به غذاها می‌بخشد که قطعا هر کسی آن را می‌پسندد.

در منوی رستوران های هندی تهران، غذاهای معروف و خوشمزه‌ای که سرو می‌شوند عبارت است از: کاری، سوپ دال عدس، مرغ تندوری، بریانی و کباب مرغ زنجبیلی که همگی بسیار خوش طعم هستند و ترکیبی از طعم بین شیرین و تند دارند.

اگر به دنبال رستوران های هندی تهران با قیمت مناسب و هزینه با تخفیف در بین رستوران های شرق تهران می‌گردید، در این صفحه بهترین رستوران های هندی تهران که غذاهای تند و شیرین و پر ادویه را سرو می‌کنند، معرفی شده است. ممکن است بعضی از این رستوران‌ها برای اینکه غذا مطابق با ذائقه ایرانی باشند از ادویه و تندی کمتری استفاده کنند.

این رستوران های هندی تهران تنوع غذایی خوبی دارند و اکثر غذاهای معروف هندی در آن‌ها سرو می‌شوند. اگر از علاقه‌مندان این غذاهای رنگارنگ و خوش عطر هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از تجربه طعم جدید نترسید ویکی از این رستوران‌ها را انتخاب کنید.