رستوران های بوفه و سلف سرویس

تخفیف بهترین رستوران های سلف سرویس

تخفیفان بهترین رستوران‌های بوفه برای نهار و شام را یکجا جمع کرده است.

در برخی از رستوران های تهران، به صورت بوفه با یک قیمت کلی و از پیش تعیین شده می‌توانید غذا را میل کنید. در برخی دیگر قیمت با توجه به وزن یا تعداد ظروف برداشته شده اندازه‌گیری می‌شود. می‌توانید بر اساس امکانات و ویژگی‌های هر کدام، به‌صرفه‌ترین بوفه را انتخاب کنید.

تخفیفان برای رفاه حال شهروندان عزیز با بوفه رستوران‌های بسیاری در تهران و در سایر شهرها همکاری می‌کند. تمام بوفه‌ها، خدمات خود را با تخفیف‌های ویژه برای کاربران تخفیفان فراهم کرده‌اند. با توجه به محل سکونت یا کار خود و امکانات متنوعی که هر بوفه تدارک دیده است، بهترین رستوران بوفه و سلف سرویس را انتخاب کنید.

امکان تهیه کوپن تخفیف برای هرکدام از خدمات در تخفیفان فراهم شده است. یکی از راه‌های انتخاب بهترین رستوران بوفه، مطالعه نظرات و امتیازهایی است که هر کاربر برای رستوران مورد نظر ثبت کرده است.

اگر قصد برگزاری جشن‌های گروهی و مهمانی‌های خاص را دارید، با مراجعه به صفحه اختصاصی هر بوفه از شرایط استفاده، مهلت استفاده از تخفیف، ساعات و روزهای سرویس‌دهی و اقلام غذاهای بوفه مطلع شوید.

ضمنا در صفحه رستوران با موسیقی زنده در تهران می توانید برخی از رستوران ها را مشاهده کنید که هم سلف سرویس هستند و هم دارای موسیقی زنده.

قیمت رستوران سلف سرویس در تهران

رستوران‌هایی که بوفه باز دارند برای مهمانی‌های دورهمی و جشن‌های گروهی مناسب هستند. به طور کلی در رستوران بوفه باز از هر مهمان یک مبلغ مشخص دریافت می‌شود و فرد آزاد است به هر میزان که دوست دارد از غذاهای موجود استفاده کند.معمولا این رستوران ها جزو رستوران های ارزان تهران هستند.

البته اگر کم‌خوراک باشید، قیمت و هزینه بوفه رستوران برایتان بالا خواهد بود. به طور معمول کسی که عادت به خوردن یک نوع غذا داشته باشد از منوی بوفه نیز یکی دو نوع غذا بیشتر انتخاب نمی‌کند. اما قیمت بوفه برای افراد پرخور بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. رسم بر این است که مشتری می‌تواند هر تعداد دفعه‌ای که می‌خواهد و هر میزان غذایی که نیاز دارد، انتخاب و میل کند.

تنوع غذایی منوی بوفه و کیفیت مواد اولیه به کار رفته نقش مهمی در تعیین قیمت و هزینه بوفه دارد. سایر امکانات نظیر پارکینگ و موسیقی زنده نیز می‌تواند در قیمت نهایی تأثیرگذار باشد.

تخفیفان برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با بیشترین تخفیف از بهترین بوفه رستوران‌های تهران خصوصا رستوران های سنتی تهران  لذت ببرید.

انواع رستوران‌ های بوفه و سلف سرویس

بوفه می‌تواند هم در رستوران و هم غذاخوری هتل وجود داشته باشد. در بسیاری از هتل‌ها، وعده صبحانه به شکل بوفه است. اما رستوران‌های بوفه می‌توانند تمام وعده‌ها اعم از صبحانه، ناهار یا شام را پوشش دهند.اگر فقط قصد میل کردن صبحانه را دارید می توانید به صفحه بهترین صبحانه تهران مراجعه کنید.

ویژگی اساسی انواع مختلف بوفه این است که شما می‌توانید تمام غذاها و خوراکی‌ها را یکجا مشاهده کنید. سپس هر غذایی را که مایل هستید انتخاب و میل کنید. رستوران‌های بوفه بهترین شکل پذیرایی برای مهمانی‌های بزرگ، جشن‌های گروهی، مناسبت‌های سازمانی و همایش‌های تجاری محسوب می‌شوند.

مزیت‌ بوفه این است که تنوع غذا، انواع خوراکی، سالاد و نوشیدنی در آن زیاد است و هرکس می‌تواند مطابق میل خود از هر غذایی که دوست دارد میل کند. پیش از انتخاب بوفه رستوران مورد نظر، بررسی کنید که منوی بوفه با تعداد قابل قبولی از غذاها پر شده باشد.

روش‌های مختلفی برای سرو غذا در بوفه وجود دارد. بعضی از بوفه‌ها اجازه می‌دهند که ابتدا فرد نمونه کوچکی از غذاهای ناآشنا را به شکل فینگر فود انتخاب کند و سپس برای برداشتن غذا برگردد.

ممکن است غذا و نوشیدنی درون کانترهای گرم و سرد نگهداری شود. مهمانان پس از انتخاب ظرف در طول خط پذیرایی حرکت می‌کنند و غذای مورد نظر را برمی‌دارند.

یکی دیگر از انواع بوفه‌ها، داشتن یک میز بزرگ پر از غذاها و خوراکی‌های مختلف است. مشتریان به صورت دلخواه هر غذایی را که دوست دارند انتخاب می‌کنند. ممکن است پیشخدمت در کنار میز حضور داشته باشد یا هر فرد خودش غذا را بردارد.

برخی از رستوران با فضای باز ها نیزبه صورت بوفه هستند.بوفه رستوران به هر شکلی که باشد می‌توانید با پرداخت یک مبلغ ثابت به عنوان ورودی به تمام غذاهای منو دسترسی داشته باشید.از معروف ترین رستوران های سلف سرویس می توان به رستوران گردان برج میلاد ، رستوران هتل بلوط ولنجک ، رستوران سنتی شهربانو ، رستوران تهران بین و ... اشاره کرد.

سوالات متداول درباره رستوران سلف سرویس

تعدادی از سوالات متداول مرتبط با بوفه ها را در زیر پاسخ داده‌ایم.

۱- بوفه باز به چه معنی است؟

در بوفه باز به ازای هر نفر هزینه ثابتی دریافت می‌شود و می‌توانید به هر مقداری که دوست دارید از انواع غذاها، خوراکی‌ها و سالاد میل کنید. به این ترتیب بر اساس ظروفی که انتخاب می‌کنید، از غذای مورد علاقه خود برمی‌دارید. در بعضی از رستوران‌های بوفه، نوشیدنی هم شامل منوی بوفه می‌شود.

۲- در بوفه آزاد چه غذاهایی سرو می‌شود؟

نسبت به وعده صبحانه، ناهار و شام که بوفه تدارک دیده است، غذاها متفاوت است. به طور معمول هم غذای گرم و هم غذای سرد در منوی بوفه وجود دارد. اغلب بوفه‌ها بیشتر غذاهایی را که در سایر رستوران‌ها مشاهده می‌شود، آماده می‌کنند. برخی از غذاها به طور روزانه تعویض می‌شوند. مزیت رستوران بوفه این است که همه غذاها از قبل چیده شده است و نیازی نیست برای پختن و آماده‌سازی آن منتظر بمانید.

۳- آداب غذا خوردن در بوفه چگونه است؟

در بوفه باز یا آزاد، مشتری هر چقدر که دوست دارد و به هر میزانی می‌تواند غذا بردارد. البته نمی‌توانید غذا را با خود بیرون ببرید. آداب غذا خوردن در بوفه ایجاب می‌کند که از اسراف پرهیز شود. هر فرد متناسب با مقداری که می‌تواند بخورد غذا بردارد. می‌توانید در ابتدا مقداری غذا میل کنید و اگر باز هم تمایل داشتید، بار دیگر به پیشخوان بازگردید و غذا بردارید. اگر منوی بوفه تنها شامل پیش‌غذا باشد؛ در این صورت مجبورید غذای اصلی را از منو سفارش دهید و برای پیش‌غذا مجدد به پیشخوان مراجعه کنید.

۴- تفاوت بوفه با سلف سرویس چیست؟

در رستوران‌ های سلف سرویس انواع غذا و پیش غذا روی پیشخوان نگهداری می‌شود. مشتریان به صورت خطی با ظرف خود حرکت می‌کنند و پذیرایی توسط آشپزی که در طرف مقابل قرار گرفته است انجام می‌شود. افراد پیش از صرف غذا صورت‌حساب خود را نسبت به غذایی که انتخاب کرده‌اند، پرداخت می‌کنند.

در بوفه به ازای هر مشتری یا مهمان هزینه ثابتی به عنوان ورودی دریافت می‌شود. غذاها و نوشیدنی‌ها با تزئینات ویژه بر روی میز قرار می‌گیرند و افراد از هر غذایی که مایل بودند انتخاب کرده و میل می‌کنند.

۵- غذاهای بوفه رستوران تازه است یا کهنه؟

در رستوران‌های بوفه ممکن است بعضی از غذاها اضافه بیاید و شاید برای روز بعد استفاده شود. البته تمام بوفه‌ها به این شکل نیستند اما بهتر است حین غذا خوردن به این نکات توجه کنید. به همین منظور به تازگی غذاها توجه داشته باشید. برخی از غذاها باید داغ باشند و برخی دیگر سرد سرو می‌شوند. به تازگی سالاد و سبزیجات نیز توجه کنید.

شرایط سرویس‌دهی رستوران‌های بوفه در دوران کرونا

بسیاری از رستوران‌های بوفه شهر تهران و سایر شهرها که با تخفیفان همکاری دارند، پروتکل‌های مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند. جزئیات هر کسب‌وکار و راه‌کارهای جلوگیری از انتشار ویروس در صفحه‌ مرتبط با بوفه مورد نظر نوشته شده است.

با همه این موارد، در نهایت خود شما هستید که با استفاده از ماسک و دستکش و رعایت پروتکل‌ها مانند فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و امکانات هر رستوران بوفه در صفحه‌ مرتبط با آن درج شده است. با مراجعه به صفحه اختصاصی بوفه، می‌توانید درباره‌ خدمات، ساعات و روزهای مراجعه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱