کلینیک های لاغری تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز لاغری در تهران

برای تناسب اندام یا کاهش وزن می‌توانید به جای رژیم‌های سخت لاغری یا ورزش‌های سنگین، به یکی از مراکز پزشکی تهران برای تناسب اندام و لاغری که با تخفیفان همکاری دارند، مراجعه کنید.

رسیدن به وزن ایده‌ال، کاهش چربی و لاغری سریع قسمت‌هایی مثل شکم و پهلو، بازو، باسن و حتی صورت در این مراکز استاندارد به راحتی ممکن است. کلینیک های لاغری در تمام مناطق تهران و سایر شهرها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری از ویروس کرونا، خدمات خود را با تخفیف ویژه ارائه می‌دهند. می‌توانید با بررسی پیشنهادهای همین صفحه، مورد مناسب را انتخاب کنید.

آسان و ارزان لاغر شوید.

کلینیک‌های تناسب اندام خانم‌ها و آقایان با دستگاه ها و روش‌های جدید لاغری سریع، علاوه بر کاهش وزن، قسمت‌هایی مثل بازو، شکم و ران‌ها، غبغب و چربی‌های صورت را هم لاغر می‌کند.

در این مراکز بدن، بدون درد و طبق خواستهٔ شما فرم دهی می‌شود و مشکلاتی مثل خطوط بارداری و چربی‌های اضافه، بدون آسیب به بافت‌های داخلی بدن رفع می‌شوند. همچنین این کلینیک‌ها رژیم‌های غذایی و برنامهٔ تغذیهٔ استاندارد را هم به همراه برنامهٔ ورزشی برای داشتن تناسب اندام و لاغری در خانه ارائه می‌دهند.

قیمت خدمات لاغری و تناسب اندام مراکز موجود در تخفیفان، مقرون‌به‌صرفه و ارزان تعریف شده است. می‌توانید مراکز را مقایسه و از بین آن‌ها انتخاب کنید.

قیمت و هزینه کلینیک ‌های لاغری چگونه محاسبه می ‌شود؟

قیمت و هزینه‌های لاغر کردن در کلینیک های مختلف، متفاوت است. قیمت با توجه به روش‌ها و دستگاه‌های مورد استفاده، قسمت‌هایی از بدن که تحت عمل قرار می گیرند و همچنین مدت زمان و تعداد جلسات تعیین می‌شود. دستگاه‌هایی که در مراکز همکار تخفیفان برای لاغری استفاده می‌شوند، همگی استاندارد بوده و هر کدام برای قسمت خاصی از بدن کاربرد دارند. شما می‌توانید با بررسی نظرات و امتیازهای سایر مشتریان، نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین کلینیک را انتخاب کنید.

چه دستگاه ‌هایی برای لاغری و تناسب اندام استفاده می ‌شوند؟

برای تناسب اندام و لاغری، به جز عمل جراحی، دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه ۴ دستگاه پرکاربرد را بررسی می‌کنیم.

دستگاه اگزیمیا (Eximia): امواج لیزر و الکتروپوریشن را ترکیب می‌کند و با تحریک کردن سیستم متابولیسم سلول‌ها، باعث کاهش حجم چربی آن‌ها می‌شود. از این دستگاه برای کم کردن سایز، فرم دهی به قسمت‌های مختلف بدن، زاویه دار کردن صورت، از بین بردن غبغب و رفع خطوط شکم بعد از بارداری استفاده می‌شود. هر جلسه درمان با این دستگاه حدود ۴۰ دقیقه زمان می‌برد و بین ۶ تا ۱۰ جلسه نیاز است.

دستگاه اندرومولوژی یا ال پی جی (Endermologie): با استفاده از ماساژ، سلول‌های چربی‌ ساکن و انباشته شده را تحریک می‌کند. این سلول‌ها به تدریج تجزیه می‌شوند و از طریق گردش خون از بدن دفع می‌شوند. این دستگاه در از بین بردن چربی‌های پهلو و شکم، باسن، ران‌ها و اطراف لگن کاربرد دارد. تعداد جلسات کار با این دستگاه ۱۵ جلسه است و هر کدام حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد.

دستگاه رادیو فرکانسی یا آر اف (RF): از امواج رادیویی برای گرم کردن چربی بدون تماس فیزیکی با پوست بیمار استفاده می‌کند. این دستگاه از فاصلهٔ یک سانتیمتری پوست، سلول‌های چربی را بدون تاثیر بر روی دیگر سلول‌ها یا سایر اندام‌ها و بافت‌ها، گرم و تجزیه می‌کند. آر اف برای لاغری موضعی قسمت‌هایی مثل شکم، پهلو، ران، بازو، سینه و غبغب کاربرد دارد و برای از بین بردن پف و سیاهی زیرچشم و چین و چروک‌های پوست نیز استفاده می‌شود. تعداد جلسات درمان با این دستگاه بین ۱۰ تا ۸ جلسه است.

دستگاه کویتیشن: از امواج رادیویی و فراصوت برای از بین بردن سلول‌های چربی استفاده می‌کند. با تابش امواج روی سلول‌های چربی، ساختار آن‌ها شکسته و تجزیه شده و به طور طبیعی از بدن دفع می‌شوند. این درمان بین ۳ تا ۶ جلسه است و هر جلسه ۱ ساعت به طول می‌انجامد.

سوالات متداول در مورد تناسب اندام و لاغری

در این بخش می‌توانید ۵ سوال از متداول‌ترین پرسش‌ها در مورد تناسب اندام و لاغری را به همراه پاسخ مشاهده کنید.

۱- آیا لاغری بدن بدون لاغر شدن صورت امکانپذیر است؟

بله. با استفاده از دستگاه های لاغری، می‌توانید چربی‌های هر قسمت از بدن را بدون تاثیرگذاری روی سایر نقاط از بین ببرید.

۲- آیا استفاده از دستگاه های تناسب اندام در دورهٔ بارداری زیان آور است؟

بله. از آن جایی که برای از بین بردن چربی های اضافه از امواج رادیویی، گرما و لیزر استفاده می‌شود، توصیه می‌شود که در دورهٔ بارداری از این دستگاه‌ها استفاده نکنید.

۳- آیا لاغری با استفاده از دستگاه های تناسب اندام و لاغری دائمی است؟

این موضوع به شرایط بدنی فرد و  قسمت‌هایی از بدن که توسط این دستگاه‌ها تحت عمل قرار می‌گیرند و همینطور نوع دستگاه بستگی دارد. در برخی موارد اثرات دائمی است و در مواردی هم امکان بازگشت چربی‌ها وجود دارد. با مراجعه به پزشک و انجام آزمایش‌های مربوطه، این موارد مشخص می‌شوند.

۴- آیا استفاده از دستگاه‌های لاغری باعث ایجاد سطوح ناهموار بر روی پوست می‌شود؟

خیر. در صورتی که مراکز تناسب اندام از دستگاه‌ها و روش‌های استاندارد استفاده کنند و  کارکنان هم تخصص و تجربهٔ کافی داشته باشند، چنین مشکلاتی ایجاد نمی‌شود. شما می‌توانید از طریق تخفیفان مراکز معتبر و استاندارد را پیدا کنید.

۵- آیا استفاده از دستگاه‌های لاغری برای داشتن تناسب اندام کافی است؟

دستگاه‌های لاغری بافت‌ چربی‌ بدن شما را از بین می‌برند و وزن شما را کاهش می‌دهند. اما بعد از استفاده از این دستگاه‌ها باید رژیم غذایی سالم، ورزش و تحرک کافی هم داشته باشید تا از بازگشت بافت‌های چربی و اضافه وزن جلوگیری کنید.

خدمات تناسب اندام و لاغری برای آقایان

آقایان معمولا برای کاهش وزن و از بین بردن بافت‌های چربی سینه، پهلو و شکم، نیاز به خدمات کلینیک های تناسب اندام دارند. مراکزی که با تخفیفان همکاری دارند، این خدمات را با ارزان ترین قیمت و همراه با تخفیف‌های متنوع ارائه می‌کنند. می‌توانید از طریق این صفحه نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین کلینیک را پیدا کنید.  

شرایط سرویس دهی کلینیک های لاغری و تناسب اندام در دوران کرونا

شرایط بهداشتی لازم برای همکاری با تخفیفان، رعایت کامل پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا و دیگر موارد بهداشتی است. شما می‌توانید پیش از مراجعه به مراکز، با بررسی موارد بهداشتی هر مرکز در صفحهٔ مخصوص به خود، از این شرایط آگاهی پیدا کنید.

با این حال، با وجود در نظر گرفتن پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی، این شما هستید که با رعایت مواردی مثل پوشیدن دستکش و ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، از ابتلای خود و عزیزانتان به این ویروس جلوگیری می‌کنید.

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قرار دارد. می‌‌توانید با بررسی این قسمت‌ها اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و شرایط مراکز به دست آورید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱