اپیلاسیون در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز اپیلاسیون در تهران

برای از بین بردن و اصلاح موهای زائد بدن خود، به مراکز زیبایی و سالن‌هایی که با تخفیفان همکاری دارند مراجعه کنید. خدمات اپیلاسیون در محیطی کاملا بهداشتی و با پرسنلی مجرب و با قیمتی مقرون به صرفه به شما ارائه می‌شود.

شما می‌توانید نزدیک‌ترین مرکز زیبایی و سالن اپیلاسیون محل زندگی‌تان را از طریق تخفیفان پیدا کرده و با بهترین قیمت‌ها به آن‌ها مراجعه کنید. تمامی آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی همکار تخفیفان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در تهران و سایر شهرها، آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

اپیلاسیون

اپیلاسیون از نظر لغوی به معنای از بین بردن موهای زائد است که شامل شیو کردن، موم انداختن، استفاده از کرم‌های موبر، لیزر و خیلی از روش‌های دیگر می‌شود. اما در ایران اصطلاح اپیلاسیون را به معنای موم انداختن مو می‌شناسند و با لیزر موهای زائد متفاوت است. روشی که از زمان قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفته و تا به امروز افراد زیادی از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود در مراکز اپیلاسیون شمال تهران استفاده می‌کنند.

اپیلاسیون را برای تمام نقاط بدن انجام می‌دهند. شما می‌توانید برای نواحی مختلف بدن خود وکس را امتحان کنید. مثل وکس بیکینی، وکس زیربغل، اپیلاسیون باسن، دست، پا و دیگر اعضای بدن.

 

فواید اپیلاسیون بدن چیست؟

در بین روش‌های مختلف از بین بردن موهای زائد، اپیلاسیون طرفداران بیشتری را به سمت خود جلب کرده است. یکی از مهم‌ترین دلایل آن هم این است که بعد از اپیلاسیون، رشد موها تا مدت زیادی به تعویق می‌افتد. حدود دو تا سه هفته بعد از اپیلاسیون، موها دوباره شروع به رشد می‌کنند. برای همین، شما تقریبا تا سه هفته خیالتان بابت موهای زائد بدنتان راحت است.

از دیگر فواید اپیلاسیون می‌توان به لایه برداری پوست اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید از موم برای مواد اپیلاسیون استفاده می‌شود. جدا کردن موم به وسیله پارچه از روی پوست باعث می‌شد که در پوست شما لایه برداری سطحی انجام شود. لایه برداری پوست از رشد موهای زیر پوستی جلوگیری می‌کند. درصورتی که روش‌های دیگر از بین بردن موهای زائد مثل شیو کردن، باعث رشد موهای زیر پوستی می‌شوند.

همچنین اپیلاسیون نسبت به سایر روش‌های از بین بردن موهای زائد، کمترین میزان حساسیت‌های پوستی را به دنبال دارد و باعث لطیف شدن بافت پوست هم می‌شود.

 

قیمت و هزینه اپیلاسیون

بسته به این‌که به کدام مرکز اپیلاسیون غرب تهران و مرکز اپیلاسیون مراجعه می‌کنید، قیمت و هزینه اپیلاسیون متفاوت است. در هر منطقه هزینه‌ها فرق می‌کند و البته نوع و میزان موادی که در هر مرکز اپیلاسیون استفاده می‌شود نیزمتفاوت است و در قیمت گذاری تاثیر دارد. همچنین بسته به ناحیه‌ای از بدن که قصد اپیلاسیون کردن آن را دارید، قیمت آن فرق می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از کوپن تخفیفان با قیمتی مناسب از خدمات اپیلاسیون استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت اپیلاسیون در هر سالن زیبایی، به صفحه مربوط به آن‌ها مراجعه کنید.

سوالات متداول درمورد اپیلاسیون بدن

در این قسمت به بررسی سوالات متداول درمورد اپیلاسیون می‌پردازیم.

۱- آیا بعد از لیزر میتوان اپیلاسیون کرد؟

برای از بین بردن موهای زائد بدن خود بهتر است از یک روش استفاده کنید. با توجه به نوع پوست خود و تاثیرگذاری بیشتر هرکدام می‌توانید یکی از روش‌ها را انتخاب کنید. اما اگر پس از انجام لیزر تصمیم به اپیلاسیون بدن خود گرفتید، این کار مانعی ندارد.

۲- آیا اپیلاسیون باعث کم شدن مو میشود؟

انجام اپیلاسیون به صورت مداوم باعث نازک شدن مو و کند شدن روند رشد موها می‌شود. بدین صورت موهای بدن کمتر به نظر می‌رسد و با استفاده دائم از آن پس از گذشت چند وقت موهای بدن شما به مرور کمتر می‌شود.

۳- آیا اپیلاسیون باعث شل شدن پوست میشود؟

شایعات زیادی درمورد اپیلاسیون وجود دارد. یکی از آن‌ها این است که موم داغ باعث شل شدن پوست به مرور زمان می‌شود. اما این موضوع حقیقت ندارد و پوست بدن به دلیل ضخامتی که دارد به راحتی و با این حرارت کم شل نمی‌شود. البته که دقت کنید اگر در جنوب تهران ساکن هستید از خدمات مراکز اپیلاسیون جنوب تهران که به کیفیت مواد آن ها اطمینان دارید استفاده کنید.

۴- آیا انجام اپیلاسیون در بارداری خطرناک است؟

اپیلاسیون در دوران بارداری ضرر ندارد اما باید توجه کنید که در هنگام بارداری برای انجام اپیلاسیون به مراکزی بروید که نکات بهداشتی در آن‌جا به خوبی رعایت می‌شود و در محیطی کاملا بهداشتی این کار را انجام می‌دهند.

۵- آیا برای از بین بردن موهای زائد صورت هم میتوان از روش اپیلاسیون استفاده کرد؟

پوست صورت به دلیل نازکی و حساس بودن کمی با پوست بدن تفاوت دارد. موادی که برای وکس صورت استفاده می‌شود هم متفاوت است و با موم بدن فرق می‌کند.

۶- آیا اپیلاسیون دائم با اپیلاسیون معمولی فرق دارد؟

اصطلاح اپیلاسیون دائم برای مواد موم گیاهی استفاده می‌شود که این مواد کمی از مواد معمولی گران‌تر است. موم گیاهی قدرت چسبندگی بیشتری دارد و باعث می‌شود تمام موها حتی موهای ریز بدن کنده شود. اما رشد موها را متوقف نمی‌کند.

 

شرایط سرویس دهی سالن‌های آرایشی و مراکز اپیلاسیون در دوران کرونا

تمامی سالن‌های آرایشی و مراکز اپیلاسیون شرق تهران در تخفیفان تنها با رعایت نکات بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا امکان همکاری با تخفیفان را دارند. به طور کلی کلیه شرکای تجاری تخفیفان، ملزم به رعایت تمهیدات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند.

شما هم می‌توانید هنگام مراجعه به این مراکز با زدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی از انتشار ویروس جلوگیری کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

تمامی اطلاعات تماس با هر مرکز اپیلاسیون و سالن زیبایی در صفحه مربوط به آن‌ها نوشته شده است. می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام اطلاعات بیشتری از شرایط و خدمات هر کدام به دست آورید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱