باغ رستوران های تهران

باغ رستوران های تهران

غذا خوردن در فضای باز و درختان سرسبز حس و حال دیگری دارد و ما ایرانی‌ها همیشه دوست داریم به رسم گذشته غذای خود را در فضایی باز و زیبا به یاد پیک نیک‌های دوران کودکی بخوریم. به همین علت امروزه باغ رستوران‌های زیادی در تهران و شهرهای دیگر طراحی شده است تا افراد بتوانند در هوایی مطبوع و فضای دلنشین وقت بگذرانند.

تهران هم یکی از آن شهرهایی است که در اطرافش باغ و مناطق کوهستانی زیادی وجود دارد، از فرحزاد گزفته تا درکه و دربند، شما می‌توانید به انواع باغ رستوران های تهران برای صرف یک وعده غذایی خوشمزه بروید.

بهترین باغ رستوران های تهران

باغ رستوران های تهران بهترین مکان برای تفریح و خوشگذرانی با دوستان یا خانواده است. حتی برای مهمانی و مجالس خانوادگی باغ رستوران می‌تواند گزینه خوبی باشد. این باغ رستوران‌ها اکثرا چند ویژگی مشترک دارند که باعث می‌شود افراد زیادی آن‌ها را انتخاب کنند.

اولین ویژگی داشتن فضایی سرسبز با درختان و منظره زیباست که محبوبیت این رستوران‌ها را بیشتر می‌کند. برخی از این رستوران‌ها در عمارت‌های سنتی و قدیمی ایرانی درست شده‌اند و برخی دیگر در باغ‌های میوه، این رستوران‌ها طوری طراحی شده‌اند که در آن‌ها تجربه مطلوبی داشته باشید.

باغ رستوران کباب الملک

بهترین باغ رستوران تهران قطعا کباب الملک است. این رستوران در منطقه تفریحی درکه قرار دارد و چشم‌انداز آن کوهستانی دارد. این رستوران در باغی زیبا و سرسبز قرار گرفته است و فضای آن کاملا سنتی است. باغ رستوران کباب الملک تخت‌های سنتی و چوبی در فضای باز دارد و انواع غذاهای سنتی و ایرانی در آن سرو می‌شود. از خوبی‌های این رستوران می‌توان به وجود دو فضای باز و سرپوشیده، غذاهای با کیفیت و دکورسیون سنتی اشاره کردن که می‌تواند تجربه خوبی را برای شما رقم بزند.

رزرو باغ رستوران های تهران با تخفیف

در بالای این صفحه می‌توانید بهترین باغ رستوران های تهران در مناطق تفریحی و گردشگری مثل درکه، دربند، فرحزاد، کن، لواسان و فشم را مشاهده کنید. این باغ رستوران‌ها با داشتن فضایی دلنشین و پوشیده از درخت و چشم‌انداز کوهستان و رودخانه آماده پذیرایی از مهمانان شما هستند و همچنین می‌توانید برای صرف غذا با دوستان و خانواده به این رستوران‌های فوق‌العاده بروید. اگر از ترافیک و شلوغی تهران خسته شدید و به دنبال مکانی با آب و هوای مطبوع هستید، رفتن به بهترین باغ رستوران تهران را از دست ندهید.