ماساژ در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

ماساژ در تهران

ماساژ درمانی راهی برای برداشتن فشارهای ذهنی ناشی از مشکلات روزمره است. برای درمان سردردها، گرفتگی عضلات بدن، آرامش جسمی و ذهنی و دریافت ماساژ ریلکسی، به مراکز پزشکی تهران که با تخفیفان همکاری دارند برای ماساژ مراجعه کنید.

سبک زندگی شهری، تحرک پایین، نشستن زیاد و مواردی از این دست، باعث فشار به ذهن و قسمت‌های مختلف بدن می‌شود. خستگی زیاد، سردرد، خشکی کمر، گرفتگی عضلات دست و پا و ناراحتی اعصاب مرکزی از جمله عوارض این مشکلات است که با ماساژ درمانی و خدمات ریلکسیشن، قابل درمان است. می‌توانید از طریق این صفحه فهرستی از مراکز معتبر و استاندارد را با توجه به محل زندگی خود یا محل کار خود برای مثال یکی از سالن‌های سالن ماساژ غرب تهران یا ماساژ جنوب تهران را انتخاب پیدا کنید.

آرامش تن و روان خود را با ماساژ باز یابید.

در کنار تمام مشکلات روزمره، استرس و نگرانی‌های ناشی از ویروس کرونا، فشار مضاعفی به افراد وارد می‌کند. ماساژ درمانی راهی کم هزینه برای کاهش این استرس‌ها و بازیابی آرامش است. همچنین ماساژ برای لاغری صورت، شکم و بازو نیز مفید است. شما در هر منطقه‌ای از تهران که باشید، می‌توانید نزدیک‌ترین مرکز ماساژ را با تخفیف‌های ویژه پیدا کنید. همچنین اگر نیاز به خدمات ماساژ درمانی در شهرهایی مثل کرج، اصفهان، رشت، شیراز و مشهد دارید، یا حتی اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید می‌توانید سالن ماساژ شرق تهران را با مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین مراکز را از طریق تخفیفان و با بررسی نظرات و امتیازهای سایر مشتریان انتخاب کنید.

قیمت و هزینه مراکز ماساژ درمانی بر چه مبنایی تعیین می شود؟

قیمت و هزینهٔ ماساژ درمانی، با توجه سبک‌های متنوع ماساژ و در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد آن‌ها، تعیین می‌شود. این که مراجعه کننده چه خدماتی نیاز دارد، به چه مرکزی مراجعه می‌کند و سطح تجربه و تخصص کارکنان، از عوامل تاثیرگذار در قیمت است. قیمت ماساژ دست، پا، کمر و سیاتیک، روش‌های ماساژ، استفاده از انواع روغن ماساژ و ماساژ افراد دیابتی، سکتهٔ مغزی و افراد دارای مشکلات حرکتی، همگی متفاوت هستند. می‌توانید با بررسی فهرست مراکز تخفیفان، ارزان ترین و مناسب‌ترین مراکز ماساژ شمال تهران را انتخاب کنید.

ماساژ درمانی با چه سبک‌هایی انجام می‌شود؟

ماساژ سابقه‌ای دیرینه دارد و در طی قرن‌ها، سبک‌های متنوعی برای این کار ابداع شده است. در ادامه تعدادی از سبک‌های شناخته شدهٔ ماساژ را بررسی می‌کنیم.

ماساژ سوئدی(Swedish Massage): معروف‌ترین و محبوب‌ترین نوع ماساژ است. در این سبک، از مالش‌های طولانی و با فشار کم و زیاد، حرکات دورانی، تکان دادن و ضربه به سطوح مختلف بدن استفاده می‌شود. ماساژ سوئدی علاوه بر کاهش تنش و رفع گرفتی عضلات، به ترمیم آسیب‌های وارده هم کمک می‌کند.

ماساژ تایلندی (Thai Massage): با استفاده از حرکات کششی، مانند یوگا و تکنیک‌های تکان دادن، گرفتگی و تنش عضلات بدن را رفع می‌کند. حرکات کششی که در ستون فقرات اجرا می‌شود، جریان انرژی نرمی ایجاد می‌کنند که دردهای کمر را کاهش می‌دهد. این ماساژ روی تمام نقاط بدن اجرا می‌شود.

ماساژ بافت عمیق (Deep Tissue Massage): روی عضلات اصلی و مفاصل و تاندون‌هایی که با بیشترین گرفتگی یا آسیب روبرو هستند انجام می‌شود. این ماساژ برای نقاطی مثل شانه‌، گردن و پایین کمر که تنش بیشتری در مواقع استرس به آن‌ها وارد می‌شود، مفید است.

ماساژ شیاتسو (Shiatsu Massage):  برای تمام بدن انجام می‌شود. در این سبک ماساژ، از کف دست‌ها، انگشتان شست و آرنج‌ برای ماساژ دادن به نقاط خاصی از بدن‌ استفاده می‌شود و فشار ضربان‌دار یا ریتمیک روی قسمت‌های مختلف بدن وارد می‌آید و باعث رهاسازی عضلات و گردش خون می‌شود. این روش ژاپنی، ریشه در طب سنتی آسیای شرقی دارد.

ماساژ سنگ داغ (Stone Massage): با سنگ‌های صاف و گرم که روی عضلات گذاشته می‌شود، انجام می‌شود. وزن این سنگ‌ها متفاوت است و به علاوه دست‌ها نیز در این ماساژ به کار می‌روند. این سنگ‌ها باعث نرم شدن بافت‌های بدنی، از بین رفتن گرفتگی‌ها و تنش‌های عمیق عضلانی می‌شوند. همچنین گرمای سنگ‌ها روی ستون فقرات بدن تاثیر گذاشته و سیستم اعصاب مرکزی را آرام می‌کنند.

ماساژ بازتاب درمانی یا رفلکسولوژی (Reflexology): با فشار آرام تا محکم دست و انگشتان شست بر نقاط فشار پاها، دست‌ها، و گوش‌ها انجام می‌شود. این ماساژ علاوه بر ایجاد آرامش، در رفع مشکلات زیادی از گرفتگی عضلات، آرامش اعصاب تا درمان افسردگی کاربرد دارد.

ماساژ ورزشی (Sports Massage): برای بهبود انعطاف پذیری، کمک به پیشگیری از آسیب ها و یا کمک به کشش های عضلانی و بهبود آسیب‌های ورزشی کاربرد دارد. افزایش زمان بازیابی، محدودهٔ حرکتی بهتر و بهبود عملکرد عضلات از فواید این ماساژ محسوب می‌شود.

ماساژ صندلی (Massage Chair): بیشتر روی عضلات گردن، شانه، پشت و بازوها موثر است. این صندلی‌ها از نظر اندازه، طرح، شدت ماساژ، سرعت، هدف و نوع ماساژ متفاوتند و برخی از آن‌ها ماساژ عمیق (عمقی) و ماساژ سوئدی را شبیه‌سازی می‌کنند.

سوالات متداول در مورد ماساژ درمانی

در این قسمت، می‌توانید ۵ سوال متداول در مورد ماساژ را به همراه پاسخ آن‌ها مشاهده کنید.

۱- آیا مراکز ماساژ برای جانبازان نیز مناسب هستند؟

بله. بسیاری از این مراکز خدمات ماساژ متنوعی به جانبازان عزیز و سایر افرادی که با مشکلات حرکتی روبرو هستند، ارائه می‌کنند.

۲- روی چه کسانی نباید ماساژ انجام داد؟

افرادی که دارای ورم شدید، التهاب مفاصل، سوختگی، زخم‌های باز، کشیدگی عضلانی، پارگی رباط، کوفتگی، سرمازدگی و سوختگی هستند، نباید ماساژ داده شوند. همچنین ماساژ درمانی برای کسانی که دچار بیماری‌های عروق خونی مانند واریس سیاهرگی، التهاب سیاهرگی و ترومبوز یا تشکیل لخته در عروق خونی و بیماری‌های عفونی پوست هستند، ممنوع است.

۳- آیا خانم های باردار می‌توانند ماساژ دریافت کنند؟

بله. ماساژهای بارداری، دردهای بدن در دورهٔ بارداری و نیز استرس را کاهش می‌دهند و تنش‌ها و گرفتگی‌های عضلانی را از بین می‌برند. همچنین به کاهش تورم دست‌ها، پاها و سایر اندام کمک می‌کنند. اما توصیه می‌شود از هفته ۱۳ بارداری به بعد و با مشورت پزشک، ماساژ درمانی صورت بگیرد.

۴- آیا ماساژ باید با درد همراه باشد؟

با اینکه گفته می‌شود ماساژ درمانی برای موثر بودن باید با درد همراه باشد، اما علامت مفید بودن ماساژ نیست؛ چرا که درد می‌تواند باعث سفتی عضلات و سخت‌تر شدن رفع تنش آن‌ها شود. بنابراین در صورتی که بدن فرد عارضهٔ خاصی نداشته باشد، ماساژ درمانی نباید برای او دردناک باشد.

۵- نتایج ماساژ درمانی چه زمانی مشخص می‌شود؟

مشاهده‌ٔ نتیجه، ارتباط مستقیمی با شرایط روحی، روانی و وضعیت جسمانی فرد دارد. همچنین آسیب و صدمات استرس و میزان فشاری که به بدن وارد شده، در مشخص شدن نتیجه موثر هستند. با این حال پس از جلسهٔ اول، کم کم نشانه‌هایی از کاهش گرفتگی و تنش عضلات و همچنین آرامش ذهن و اعصاب قابل لمس است.

شرایط سرویس دهی مراکز ماساژ در دوران کرونا

مراکز ماساژ درمانی و به طور کل تمامی مراکزی که با تخفیفان همکاری دارند، ملزم به رعایت پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا و سایر موارد بهداشتی هستند. می‌توانید با بررسی صفحهٔ مربوط به هر مرکز، از رعایت این موارد اطمینان پیدا کنید.

با وجود ایجاد تمهیدات بهداشتی لازم برای مقابله با ویروس کرونا در نهایت این شما هستید که با رعایت مواردی مثل پوشیدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، از ابتلای خود و دیگران به این ویروس جلوگیری می‌کنید.

قیمت ماساژ در تهران

قیمت ماساژ در تهران برای مدت زمان یک ساعت از 350 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. قیمت ماساژ در تهران بستگی به نوع ماساژی دارد که انتخاب می‌کنید و هزینه برخی از ماساژها مانند ماساژ تایلندی کمی گران‌تر است.

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قرار داده شده است. می‌‌توانید با بررسی این قسمت‌ها پیش از مراجعه، اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و شرایط هر کلینیک کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱