سالن های ماساژ شرق تهران

ماساژ شرق تهران

ماساژ درمانی تقریبا در همه فرهنگ‌ها در طول تاریخ بشر انجام می‌شده است، اما علاوه بر آرامش‌بخش بودن، احتمالا از خود می‌پرسید که واقها چه اتفاقی برای بدن در طول ماساژ می‌افتد. این سوال بسیار ساده است، زیرا هنگام دریافت ماساژ در مرکز ماساژ تهران، بافت‌های نرم و ماهیچه‌های بدن دستکاری می‌شوند و سلامت جسمی، روجی بدن را تقویت می‌کند.

امروزه افراد از انواع مختلفی از ماساژ درمانی برای اهداف مختلف مرتبط با سلامتی استفاده می‌کنند. در بعضی کشورها، ماساژ درمانی به عنوان بخشی از طب مکمل و جایگزین در نظر گرفته می‌شود، گرچه بخری کاربردهای ماساژ معمولی است.

ماساژ درمانی و انواع ماساژهای مختلف

اصطلاح ماساژ درمانی تکنیک‌های مختلفی را شامل می‌شود. به طور کلی، مراکز ماساژ تهرانپارس، عضلات و سایر بافت‌های نرم بدن را فشار می‌دهند، مالش می‌دهند و به صورت حرفه‌ای ناحیه مورد نظر را با حرکات دست ماساژ می‌دهند. آن‌ها اغلب از دست‌ها و انگشتان خود استفاده می‌کنند، اما ممکن است از ساعد، آرنج یا پا استفاده کنند.

در ماساژ سوئدی، ماساژور از ضربات طولانی، ورز دادن، حرکات دایره‌ای عمیق، لرزش و ضربه زدن به عنوان تکنیک استفاده می‌کند. ماساژ ورزشی مشابه ماساژ سوئدی است که به طور خاص متناسب با نیاز ورزشکاران انجام می‌شود. در میان بسیاری از نمونه‌های دیگر، ماساژ بافت عمیق و ماساژ نقطه‌ای روی نقاط خاصی از بدن تمرکز می‌کنند.

مرکز ماساژ لاغری در شرق تهران

ماساژ منظم یک راه عالی برای از بین بردن سلولیت و سایر رسوبات کوچک چربی با شکستن چربی زیر پوست و تقویت بدن و عضلات است. انجام دادن این فرایند در مراکز ماساژ مجیدیه، به تسکین درد و آسیب‌های عضلانی کمک می‌کنند و شما را قادر می‌سازد تا برنامه ورزشی منظمی داشته باشید.

یکی از انواع ماساژ که به کاهش وزن کمک می‌کند، ماساژ بافت عمیق است که جریان لنفاوی و گردش خون را تشویق می‌کند که در سم زدایی و کاهش وزن نیز موثر است. همراه با رژیم غذایی با غذاهای سالم، ماساژ می‌تواند به کاهش چربی و وزن اضافی در بدن شما کمک کند.

سالن‌های ماساژ نارمک علاوه بر انواع ماساژهای تسکین درد و آرامش، ماساژ لاغری نیز انجام می‌دهند و می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

ماساژ سنگ داغ در شرق تهران

ماساژ سنگ داغ برای افرادی که درد و تنش عضلانی دارند یا با روش ساده‌ای می‌خواهند آرام شوند، بهترین است. این نوع ماساژ مثل نوع سوئدی است، فقط ماساژور علاوه بر دست از سنگ داغ استفاده می‌کند.

فواید انجام دادن ماساژ سنگ داغ در سالن‌های ماساژ سید خندان به شرح زیر است:

  • کاهش و کم شدن تنش‌های عضلانی
  • بهبود گردش خون در بدن
  • تسکین دردهای بدن
  • آرامش و گسترش آن در کل بدن
  • کاهش استرس

در این ماساژ، سنگ داغ و گاهی اوقات سنگ سرد در کل نواحی بدن قرار می‌گیرد. ممکن است ماساژور سنگ را با دست به آرامی روی بدن فشار بدهد. مدت زمان انجام ماساژ سنگ داغ به طور معمول 90 دقیقه است.

بهترین سالن ماساژ تهران

بهترین سالن‌های ماساژ در منطقه شرق تهران را در همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید. تمام این مراکز و سالن‌ها انواع ماساژ سوئدی، سنگ داغ، بافت عمیق، نقطه‌ای، شیاتسو و تای را برای مراجعه کنندگان انجام می‌دهند. هزینه انجام دادن انواع ماساژ در این سالن‌ها با تخفیف است و می‌توانید به راحتی تجربه ساعاتی از آرامش را در آن‌ها تجربه کنید.