مراکز روانشناسی مشاوره تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز مشاوره در تهران

فشارهای ناشی از مشکلات زندگی و کار، بر جسم، روان و ذهن شما و خانوادهٔ شما تاثیرات منفی زیادی می‌گذارد. برای رهایی از این فشارها و تضمین سلامت ذهنی و روانی خود و کودکانتان می‌توانید به مراکز مشاوره و کلینیک‌های روان‌درمانی که با تخفیفان همکاری دارند، مراجعه کنید.

در این مراکز مشاوره برای حفظ سلامت ذهنی، تضمین سلامت روان دانش‌آموزان و کاردرمانی‌های گفتاری، جسمی و حرکتی کودکان و نوزادان ارائه می‌شود. کمک به کنترل استرس‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و محافظت از خود و خانواده در مقابل این ویروس هم از جمله خدماتی است که شما با مراجعه به این کلینیک‌ها از آن‌ها برخوردار می‌شوید. از طریق تخفیفان می‌توانید نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین مرکز مشاوره در غرب تهران یا حتی مشاوره در شرق تهران را پیدا کنید.

سلامت روان خود را حفظ کنید.

حفظ سلامت روان در محیط کار، روان درمانی و مشاورهٔ بارداری، انتخاب شغل و مشاوره‌های مربوط به خانواده و ازدواج از مهم‌ترین مواردی است که در تمام کلینیک‌های روان‌درمانی در نقاط مختلف تهران و نیز شهرهایی مثل کرج، شیراز، رشت و اصفهان در دسترس شماست. می‌توانید فهرست این مراکز را در تخفیفان ببینید و بر اساس نظرات و امتیازهای سایر مشتریان و برخورداری از تخفیف‌های ویژه، به صرفه‌ترین کلینیک را انتخاب کنید.  

قیمت و هزینه مراکز مشاوره چطور محاسبه می‌‌شود؟

قیمت و هزینهٔ مراکز مشاوره بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. ارائهٔ خدمات گفتاردرمانی و کار درمانی کودکان، مشاورهٔ روانشناسی و شخصیتی و انجام تست‌های مختلف، هزینه‌های متفاوتی دارند. همچنین تعداد جلسات،اعتبار کلینیک‌ها و تخصص و تجربهٔ مشاورین نیز در میزان هزینه‌ها تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید با بررسی کلینیک‌های مختلف این فهرست، مرکز مشاورهٔ متناسب با بودجهٔ خود را انتخاب کنید.

مراکز مشاوره چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

مشاوره و روان‌درمانی برای حفظ سلامت روان، برای همهٔ افراد در هر سنی نیاز است. این کلینیک‌ها مشاوره‌هایی متناسب با سن، جنسیت، شغل و موارد متعدد دیگر را در اختیار مراجعین قرار می‌دهند. این مراکز درمان‌هایی برای مشکلات تربیتی، گفتاری و رفتاری کودکان دارند و مشاوره‌های تخصصی در زمینهٔ ازدواج، حل مشکلات زوجین و مسائل خانوادگی هم ارائه می‌کنند. درمان مشکلات افسردگی و اضطراب و ارائهٔ راهکارهایی برای داشتن سلامت روان در خانه هم از خدمات آن‌هاست. شما می‌توانید از طریق تخفیفان مرکز مشاورهٔ متناسب با نیاز خود را پیدا کنید. اگر محل زندگی شما در شمال تهران است اصلا نگران نباشید چون تخفیفان بهترین مراکز مشاوره شمال تهران را به شما معرفی می‌کند. اما اگر محل کارتان در جنوب است، بازهم جای نگرانی نیست چون شما با تخفیفان می‌توانید بهترین مراکز مشاوره جنوب تهران را نیز با قیمت بسیار به صرفه پیدا کرده و به آن‌ها مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد مراکز روانشناسی

در این بخش می‌توانید ۵ سوال از متداول‌ترین پرسش‌ها در مورد مراکز مشاوره را به همراه پاسخ مشاهده کنید.

۱- آیا مراکز رواشناسی دارو تجویز می‌‌کنند؟

خیر. این مراکز فقط مشاوره، راهکار و تمرین‌هایی برای مشکلات مختلف ارائه می‌کنند. در صورتی که برای درمان به دارو نیاز باشد، بیمار به روانپزشک ارجاع داده می‌شود.

۲- آیا مراکز روان‌درمانی در مورد ترک اعتیاد هم مشاوره می‌دهند؟

بله. اعتیاد یکی از مشکلاتی است که بیمار برای مقابله با آن به مشاوره و روان‌درمانی نیاز دارد و در صورت جدی‌تر بودن مشکل، باید با مراجعه به مراکز تخصصی، دارو نیز مصرف کند.

۳- آیا مراکز مشاوره، به صورت تلفنی هم مشاوره می ‌دهند؟

بله. بسیاری از این مراکز خدمات مشاورهٔ تلفنی هم ارائه می‌کنند. می‌توانید برای آگاهی از این خدمات به صفحهٔ مربوط به هر مرکز مراجعه کنید.

۴- مراکز مشاورهٔ مرتبط با بارداری چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

در این مراکز، مراجعین توسط متخصص زنان ویزیت می‌شوند و کلاس بارداری و زایمان برای آن‌ها برگزار می‌شود. همچنین خدماتی مثل ماساژ بارداری، یوگا، پیلاتس و انجام تست‌ پاپ‌اسمیر نیز ارائه می‌شود.

۵- آیا اطلاعات مراجعین در مراکز مشاوره محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. این اطلاعات کاملا محرمانه است. تنها در صورتی که مشاور تشخیص دهد که بیمار برای خود یا دیگران خطرات جدی ایجاد می‌کند، می‌تواند برخی اعضای خانواده یا افراد دارای صلاحیت را آگاه کند.

شرایط سرویس‌دهی مراکز مشاوره در دوران کرونا

تمامی مراکز همکار تخفیفان ملزم به رعایت ضوابط بهداشتی و پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا هستند. شما می‌توانید پیش از مراجعه به این کلینیک‌ها موارد بهداشتی را در صفحهٔ مربوط به هر مرکز مشاهده و بررسی کنید.

با وجود تمهیدات پیش‌بینی شده و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، در نهایت این شما هستید که با پوشیدن ماسک و دستکش و رعایت فاصلهٔ اجتماعی، از ابتلای خود و اطرافیان به ویروس کرونا جلوگیری می‌کنید.

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قابل مشاهده است. می‌‌توانید پیش از مراجعه، با بررسی این قسمت‌ها اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و شرایط هر کلینیک کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱