تئاتر کودک تهران

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

نمایش و تئاتر کودک در تهران

تخفیفان با همکاری سالن‌های تئاتر این امکان را فراهم کرده است تا با بیشترین تخفیف بتوانید بلیت بهترین نمایش‌های کودک را برای فرزندتان تهیه کنید.

در زمان شیوع ویروس کرونا که مدارس هم تعطیل شده‌اند و کودکان به ناچار در منزل می‌مانند؛ تعدادی از نمایش‌های کودک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی پذیرای خردسالان و کودکان هستند. شما می‌توانید بلیط تئاتر شاد، رنگارنگ و موزیکال کودکان را با تخفیف ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید و یک شب خاطره‌انگیز را با فرزند دلبندتان سپری کنید.

فهرست نمایش‌های کودک در منوی «هنر و تئاتر» سایت تخفیفان وجود دارد. اگر به تئاتر و نمایش کودک علاقه دارید و می‌خواهید به همراه فرزندتان آن را تماشا کنید، حتما پیشنهادات ما را دنبال کنید. تخفیفان تلاش می‌کند تا با ارائه قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های ویژه برای خرید بلیت تئاتر، امکان استفاده از انواع تئاتر کودک را برای مخاطبینش فراهم کند.

در هر نقطه از تهران یا هر شهر دیگری که زندگی می‌کنید می‌توانید با توجه به نظرات سایر کاربران و امتیازاتی که برای هر نمایش ثبت شده است، تئاتر مناسب فرزند خود را انتخاب کنید.

قیمت و هزینه بلیت تئاتر کودک

تفاوت چندانی بین قیمت بلیط نمایش کودک و سایر تئاترها وجود ندارد. تئاتر یک برنامه ضبط شده نیست و چه بسا بازیگران اجراهای کودکان، گریم‌های به مراتب سخت‌تری هم دارند. در هر حال قیمت تئاتر کودک هزینه زیادی برایتان نخواهد داشت. به ویژه این‌که با کوپن تخفیفان می‌توانید آن را بسیار ارزان‌تر تهیه کنید.

نمایش کودک می‌تواند به صورت عروسکی اجرا شود یا ترکیبی از بازیگران و عروسک‌گردان‌ها باشد. همچنین می‌توان فقط از بازیگران برای اجرا کمک گرفت. همین موارد می‌تواند تأثیر اندکی در قیمت بلیت داشته باشد. ضمن این‌که طراحی صحنه، دکور، طراحی لباس و موسیقی عوامل مهمی در سطح کیفی نمایش هستند.

در هر صورت اگر قصد دارید یک آخر هفته شاد را با بچه‌ها سپری کنید، حتما به بخش هنر و تئاتر تخفیفان سر بزنید تا بلیت تئاتر کودک را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید.

چطور بهترین نمایش کودک را در تخفیفان انتخاب کنم؟

یکی از سالن‌های خوب در تهران، مرکز تولید تئاتر و تئاتر کمدی عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. این مرکز که حتی در روزهای کرونایی هم با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی فعال است؛ نمایش‌های بسیار مناسبی برای کودکان و خردسالان اجرا می‌کند. نمایش‌هایی که بازیگران بین خود و کودکان تعامل برقرار می‌کنند که باعث مشارکت فرزندتان در تصمیم‌گیری جمعی می‌شود.

مرکز تئاتر کودک فرهنگسرای نیاوران هم از دیگر سالن‌های مناسب محسوب می‌شود. نمایش کودک و تئاتر عروسکی، محل مناسبی برای آموزش به کودکان است. تالار هنر تهران در هفت تیر، تئاتر پردیس تهران، تئاتر کودک و نوجوان استان همدان و فرهنگسرای آیینه اراک نیز از بهترین سالن‌های نمایش کودک در کشور هستند.

البته این‌ها تنها نمونه‌هایی از مراکز نمایش کودک هستند و بسته به شرایط، تنوع تئاتر کودک در تخفیفان می‌تواند بسیار بیشتر باشد. شما می‌توانید با بررسی نظرات و امتیازات افرادی که قبلا به تماشای تئاترهای کودک فهرست شده در تخفیفان رفته‌اند؛ و همچنین با توجه به اطلاعات هر نمایش و تناسب آن با سن فرزندتان، بهترین تئاتر را با قیمتی مناسب از تخفیفان تهیه کنید.

سوالات متداول درباره خرید بلیت نمایش کودک

در این بخش به تعدادی از سوالات مهم و متداول درباره خرید بلیت نمایش کودک پاسخ می‌دهیم.

۱- تئاتر کودک محدودیت سنی دارد؟

اغلب تئاترهای کودک مخصوص خردسالان، کودکان و گاهی نوجوانان تولید و اجرا می‌شوند. شما می‌توانید بلیت هر نمایش را با بیشترین تخفیف از تخفیفان دریافت کنید و به همراه فرزندتان در آن شرکت کنید.

۲- آیا لازم است پیش از مراجعه به سالن تئاتر با آن‌ها هماهنگ کنم؟

بله، پس از خرید دوباره جزئیات زمان نمایش را با سالن محل برگزاری تئاتر هماهنگ کنید. کوپن تخفیفان خود را همراه داشته باشید و نیم ساعت پیش از اجرای نمایش با ارائه آن، بلیت خود را دریافت کنید.

۳- آیا سالن‌های تئاتر همکار تخفیفان پارکینگ هم دارند؟

اطلاعات تماس و امکانات محل برگزاری هر نمایش در صفحه پیشنهاد مربوطه نوشته شده است. قسمت «ویژگی‌ها» را مطالعه کنید یا برای اطلاعات بیشتر با سالن مورد نظر تماس بگیرید.

4- چگونه می‌توانم قبل از خرید، از محتوای نمایش مطلع شوم؟

در تمام نمایش‌های کودک سعی می‌شود محتوای مناسب با سن کودک ارائه شود. در صفحه هر پیشنهاد، به صورت مختصر درباره داستان توضیح داده می‌شود و اسامی بازیگران، نویسنده و کارگردان قابل مشاهده است. اگر حساسیت بیشتری در این مورد دارید با برگزارکننده تماس بگیرید. تلفن تماس در همان صفحه درج شده است.

5- در خرید تعداد بلیت از تخفیفان محدودیتی وجود دارد؟

خیر، شما می‌توانید با حساب کاربری خودتان برای تمام اعضای خانواده بلیت تهیه کنید.

شرایط سرویس‌دهی سالن‌های تئاتر در دوران کرونا

سالن‌های تئاتر کودک در تهران و سایر شهرها که هم‌اکنون فعال هستند، پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند. در حال حاضر در سالن‌های اجرا، بلیت‌ها با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی فروخته می‌شوند و ورود با ماسک اجباری است. می‌توانید جزئیات امکانات و تمهیدات بهداشتی را در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید.

با تمام این‌ها، در نهایت خود شما هستید که با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به خود و فرزندان دلبندتان پیشگیری کنید.

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس سالن تئاتر، موضوع نمایش، عوامل اجرا و شرایط استفاده در صفحه مرتبط با هر پیشنهاد نوشته شده است. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد آدرس، ساعت و روز مراجعه، امکان استفاده از پارکینگ یا ... نیاز داشتید، با سالن محل برگزاری تماس بگیرید.

اگر هم در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیف تئاتر کودک سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱