بلیط تئاتر در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

بلیت تئاتر و نمایش های شاد و کمدی را با تخفیف ویژه از تخفیفان دریافت کنید. در دوران کرونا که اغلب اجتماعات لغو شده‌اند، بسیاری از هنرهای نمایشی و تئاترهای مختلف با رعایت تمهیدات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی اجرا می‌شوند.

تخفیفان که برای این هنر فاخر، ارزش بسیاری قائل است؛ تلاش می‌کند تا شما بتوانید با بیشترین تخفیف، بهترین نمایش‌های روز را از نزدیک ببینید. در این صفحه تخفیف بهترین تئاتر کمدی و نمایش‌های روز را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

 

تخفیف بهترین تئاترهای تهران

تخفیفان با ارائه تخفیف‌های ویژه برای خرید بلیط انواع تئاتر کلاسیک و نمایش همواره تلاش می‌کند تا شما بتوانید نمایش مورد علاقه خود را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه تماشا کنید. تنوع تئاترها بسیار زیاد است و همیشه برای اهل هنر در ژانرهای مختلف نمایش درخوری اجرا می‌شود. در تخفیفان برای هر سن و سال و هر سلیقه‌ای از نمایش‌های کودک و نوجوان گرفته تا استندآپ کمدی و موزیکال می‌توانید بلیت تهیه کنید.

سالن‌های برگزاری نمایش هم در بسیاری از نقاط شهر وجود دارند. اگر به دنبال اطلاعات در مورد نمایش خاصی هستید، با مراجعه به بخش «هنر و تئاتر» به راحتی می‌توانید به پیشنهادات و تخفیف‌های مختلف دسترسی داشته باشید. اطلاعات و جزئیات هر نمایش نیز در صفحه پیشنهاد مربوطه نوشته شده است که با توجه به شهر محل زندگی و امتیازات و نظرات سایر کابران، می‌توانید نمایش مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

تماشای یک تئاتر چقدر هزینه دارد؟

تماشای هنرهای نمایشی کماکان تفریحی ارزان است. هرچند به دلیل این‌که تمام بازیگران و عوامل یک تئاتر، نمایش را در همان لحظه اجرا می‌کنند؛‌ طبیعی است که قیمت بلیت تئاتر از سینما بیشتر باشد. قیمت یک تئاتر به این موضوع بستگی دارد که چه سبکی، چه داستانی و چه بازیگرانی دارد. تئاتر فقط خواندن یک نمایشنامه نیست. طراحی صحنه، موسیقی، کارگردان و امکانات به کار گرفته شده در اجرا از عوامل دخیل در قیمت و هزینه تئاتر هستند.

اما به طور کلی قیمت بلیت تئاتر در تخفیفان حدودا بین 20.000 تا 50.000 تومان است که شما می‌توانید این هزینه را با استفاده از کد تخفیف تئاتر، تا حد زیادی کاهش دهید. در بسیاری از اوقات نیز قیمت اصلی بلیت تئاتر در تخفیفان، از قبل شامل تخفیف شده و کاهش یافته است.

 

تئاتر های قابل خرید در تخفیفان

تخفیفان با توجه به درخواست کاربران و محبوبیت نمایش‌ها سعی می‌کند تا همه نوع تئاتری حتی تئاتر کودک را با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار دهد. یکی از نمایش‌های محبوب و دوست‌داشتنی، کمدی‌های شاد و موزیکال هستند. در واقع نمایش‌های کمدی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. اگر به داستان‌های عاشقانه در قالب مزاح علاقه دارید، کمدی‌های رمانتیک را انتخاب کنید. در سایر تئاترهای طنز می‌توان انواع کمدی‌های درام که وضعیت جامعه را در قالب طنز بیان می‌کند، کمدی رفتار و کمدی شخصیت را مشاهده کرد. استندآپ کمدی هم طرفدار زیادی دارد و تخفیفان بسیاری از این نوع اجراها را با قیمت ویژه عرضه می‌کند.

اگر هم به تئاتر موزیکال علاقه دارید، تخفیفان تعدادی نمایش موزیکال مناسب برای خانواده را به شما پیشنهاد می‌کند. در سایر سبک‌ها هم می‌توان به سبک ملی، فلسفی، وحشت، معمایی، دلهره‌آور و هیجان‌انگیز اشاره کرد.

تعداد زیادی از تئاترها ترجمه نمایشنامه‌های خارجی هستند و این فرصت را به ما می‌دهند تا آثار خوب و مهم دیگر فرهنگ‌ها را از نزدیک تجربه کنیم. نمایشنامه‌های داخلی هم به همان نسبت و در بعضی موارد قوی‌تر ظاهر می‌شوند.

سال‌های زیادی است که تئاترهای خارجی هم در کشور اجرا دارند. گروه‌ها و بازیگران خارجی از برخی کشورها برای اجرای نمایش‌های خود به ایران می‌آیند. در اغلب موارد این تئاترها با زبان اصلی بیان می‌شوند و زیرنویس فارسی برای مخاطبان روی یک پرده نمایش داده می‌شود. تماشای این نوع تئاتر مانند تماشای فیلم‌های زبان اصلی است. اگر به تئاتر ملل علاقه دارید از بخش «هنر و تئاتر» سایت تخفیفان می‌توانید بلیت آن را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

 

سوالات متداول درباره خرید بلیت تئاتر

در این بخش تعدادی از سوالات متداول درباره خرید و تخفیف بلیت تئاتر را بررسی می‌کنیم.

۱- آیا پس از خرید با تخفیف، باید از بلیت تئاتر پرینت بگیرم؟

خیر، شما می‌توانید فقط کد یا کد دیجیتال تخفیفان را همراه داشته باشید. پس از خرید با سالن محل برگزاری تئاتر تماس بگیرید و با آن‌ها هماهنگ کنید. نیم ساعت پیش از اجرای نمایش نیز با ارائه کد تخفیف، بلیت خود را دریافت کنید.

۲- آیا سالن‌های تئاتر همکار تخفیفان پارکینگ هم دارند؟

بسیاری از سالن‌های تئاتر با توجه به این‌که ظرفیت کمتری نسبت به سینما دارند، پارکینگ ندارند. برای اطلاعات بیشتر در صفحه پیشنهاد مربوطه قسمت «اطلاعات» را مشاهده کنید یا با برگزارکننده تماس بگیرید.

۳- آیا امکان بردن تنقلات به سالن تئاتر وجود دارد؟

خیر، سالن تئاتر جای مناسبی برای خوردن تنقلات نیست. اما تقریبا تمام سالن‌های اجرا بوفه یا کافه‌ای برای پذیرایی دارند. فهرست کافه رستوران‌های نزدیک هر تئاتر را هم می‌توانید از سایت تخفیفان مشاهده کنید.

۴- آیا می‌توانم با کد تخفیف تئاتر تخفیفان، بیش از یک بلیت خریداری کنم؟

بله، شما می‌توانید با حساب کاربری خودتان برای تمام اعضای خانواده یا دوستان خود بلیت تهیه کنید.

۵- آیا تماشای تئاتر محدودیت سنی دارد؟

اگر نمایشی محدودیت سنی داشته باشد در قسمت اطلاعات و شرایط استفاده نوشته می‌شود. بعضی از نمایش‌های ترسناک و دلهره‌آور محدودیت سنی دارند.

 

شرایط سرویس‌دهی سالن‌های تئاتر در دوران کرونا

تمام سالن‌های تئاتر فعال در تهران و سایر شهرها مقررات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند. در حال حاضر در اغلب سالن‌های اجرا، بلیت‌ها با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت یکی در میان فروخته می‌شوند. ضمن این‌که ورود با ماسک برای همه افراد اجباری است. می‌توانید پیش از مراجعه، اطلاعات و جزئیات مربوط به رعایت موارد بهداشتی را در صفحه نمایش مورد نظر مشاهده کنید.

علی‌رغم همه این موارد، در نهایت این شما هستید که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، دستکش و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به خود و دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس سالن تئاتر، شرایط استفاده و ساعت و روز اجرا در صفحه مرتبط با آن درج شده است. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد آدرس، ساعت مراجعه، پارکینگ یا موارد دیگر نیاز داشتید، با برگزارکننده اجرا تماس بگیرید.

اگر هم در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیف سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱