راهنمای ثبت نام و حساب کاربری

برای خرید و استفاده از خدمات تخفیفان باید در وب‌سایت ثبت نام کنید. راهنمای ثبت نام و تنظیمات حساب کاربری را در این صفحه مشاهد می‌کنید.

در صورتی که برای کار با وب‌سایت و استفاده از خدمات با مشکل مواجه شدید با پشتیبانی در تماس باشید.

 

راهنمای ثبت نام

برای ثبت نام این مراحل را دنبال کنید.

۱- در هر صفحه‌ای از وب‌سایت که هستید، گزینهٔ «عضویت» را بالا سمت چپ انتخاب کنید. 

 

۲- اطلاعات را پر کنید و روی «ثبت نام» کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از ایمیل یا شمارهٔ موبایل ثبت نام کنید. هم‌چنین امکان ثبت نام و ورود با اکانت گوگل شما وجود دارد.

 

۳- ثبت نام شما تکمیل شده است. می‌توانید از خدمات تخفیفان استفاده کنید.

 

راهنمای تنظیمات حساب کاربری

حساب کاربری شما بالای صفحه کنار گزینهٔ «خروج» قرار گرفته است. از آن‌جا به «تخفیفان‌های من»، ‌«ویرایش پروفایل»، «خرید اعتبار»، «ثبت کد هدیه» و «پولِ‌تو» دسترسی خواهید داشت.

تخیفان‌های من: تمام کوپن‌هایی که قبلا خریده‌اید اینجا در دسترس هستند. می‌توانید اطلاعات مرتبط با هر کوپن را مشاهده کنید یا هر کدام را پرینت بگیرید.

ویرایش پروفایل: اطلاعات شما در تخفیفان، در این قسمت قرار گرفته است. اینجا می‌توانید اطلاعات شخصی، کلمهٔ عبور و شمارهٔ همراه خود را تغییر دهید.

خرید اعتبار:‌ در قسمت خرید اعتبار می‌توانید بسته‌های اعتباری تخفیفان را خریداری کنید و برای پرداخت هزینهٔ کوپن در زمان خرید، از آن‌ها استفاده کنید. استفاده از این بسته ها محدودیت زمانی ندارد. اطلاعات بیش‌تر در صفحهٔ راهنمای پرداخت.

پولِ‌تو: با استفاده از سرویس پولِ‌تو و خرید از برندهای همکار تخفیفان، بخشی از مبلغ سبد خرید را به صورت نقدی در حساب تخفیفان خود پس می‌گیرید. در این قسمت تعداد دفعاتی که پولِ‌تو به شما تعلق گرفته و گزارش‌های پرداخت آن قابل مشاهده است. بیش‌تر دربارهٔ پولِ‌تو.

 

تماس و پشتیبانی

اگر در ارتباط با خدمات تخفیفان، شیوهٔ خرید، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان ابهامی داشتید، از طریق شمارهٔ تلفن و ایمیل زیر با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱

ایمیل: support@takhfifan.com

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید