دربارهٔ ما

خرید کردن با تخفیفان بهترم می‌شه!

تخفیفان یک بازارچه آنلاین در حوزه ارائه تخفیف است. تخفیفان پلتفرمی است که به مشتریان خود تجربه‌ای جدید و هوشمندانه در خرید کردن ارائه می‌کند و باعث رونق کسب‌وکار شرکای تجاری خود می‌شود. شما چه به دنبال یک خرید آنلاین یا خرید از مغازه‌های نزدیک محل سکونت خود باشید و چه به دنبال یک تجربه خاص، چشیدن یک طعم متفاوت یا یادگیری چیزاهای جدید باشید، با تخفیفان یک خرید هوشمندانه و با قیمت مناسب را تجربه خواهید کرد.

امروز تخفیفان در نقطه‌ای قرار گرفته که می‌تواند روی تفریح و خرید شما تاثیر گذار باشد. با تخفیفان حتی می‌توانید خرید از میوه فروشی‌ها و داروخانه‌های سطح شهر را هم به خریدی هوشمندانه تبدیل کنید! تخفیفان پلفترمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادها است که خدمات خود را در چندین شهر بزرگ ایران ارائه می‌دهد. با نصب سوپر اُپ تخفیفان می‌توانید از همه پیشنهادهای جذاب و جدید اطراف خود و فروشگاه‌های اینترنتی با خبر باشید.

چشم‌انداز‌های تخفیفان بر سه اصل قدرت انتخاب و تنوع، ارزیابی و بهترین قیمت استوار است. تخفیفان به شما مراکز تفریحی و خدماتی، آموزشی، سلامتی، زیبایی، فروشگاه‌های اینترنتی و فروشگاه‌ها سطح شهر را برای خرید کردن پیشنهاد می‌کند. در تخفیفان شما قدرت انتخاب بالایی دارید! می‌توانید بهترین مراکز و فروشگاه‌ها را پیدا کرده، آن‌ها را بررسی و مقاسیه کنید، قیمت، امتیاز و نظرات مشتریان آن‌ها را مشاهده کنید و در نهایت مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب و خریدی هوشمندانه‌تر را تجربه کنید. خدمات تخفیفان به شما کمک می‌کند تا کالا یا خدمات مورد نظر را با قیمت کمتر بخرید یا با استفاده از شبکه هوشمند بازگشت وجه نقد «پولِ‌تو» بخشی از مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید.

 

تخفیفان چه چیزی ارائه می‌کند؟

تخفیفان خدمات خود را در غالب سه سرویس عمده خرید گروهی، کد تخفیف و پولِ‌تو خرید اینترنتی و پولِ‌تو خرید حضوری ارائه می‌کند.

پیشنهادهای تخفیف‌دار: پیشنهادهای متنوعی برای انواع خدمات سلامتی و پزشکی، تفریحی و ورزشی، رستوران و کافی شاپ، زیبایی و آرایشی، هنر و تئاتر، آموزش، خدمات و تور و سفر در تخفیفان تا 99% تخفیف قابل خرید هستند. مخاطبان تخفیفان می‌توانند با بررسی مراکز مورد نظر، از تجربه مشتریان قبلی استفاده و با مقایسه، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنند.

کد تخفیف و پولِ‌تو خرید اینترنتی: با این خدمات می‌توانید کدهای تخفیف همه فروشگاه‌های اینترنتی معتبر در ایران پیدا کنید و همینطور از فروشگاه‌های اینترنی طرف قرارداد با تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ پرداختی خود را به صورت نقدی پس بگیرید. تاکنون فروشگاه‌های اینترنتی معتبر بسیاری به پولِ‌تو پیوسته‌اند. این برندها، به ازای هر خرید مشتری، درصدی از مبلغ سبد خرید را به عنوان کمیسیون در نظر می‌گیرند. تخفیفان هم بخشی از این مبلغ را به صورت نقدی به حساب خریدار بر می‌گرداند.

پول‌ِ‌تو خرید در محل: با این سرویس می‌توانید با خرید از هزاران فروشگاه و مغازه‌های سطح شهر بخشی از مبلغ پرداختی خود را به حساب بانکی خود برگردانید یا در همان لحظه پرداخت، تخفیف نقدی بگیرید. در حال حاضر شما می‌توانید از این سرویس در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، جانبو، یاران دریان، دیلی مارک و بسیاری از داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها، میوه فروشی‌ها و... در سطح شهر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات حتما اپ تخفیفان را نصب کنید.

 

تاریخچه تخفیفان

تخفیفان در مرداد ماه سال 1390 کار خود را آغاز کرد. در آن سال‌ها تخفیفان با ارائه پیشنهادهای مختلف رستوران‌گردی، تفریحی، مسافرتی، زیبایی، سلامتی، هنری، خدماتی و آموزشی که برخی از آن‌ها تا 99% درصد هم تخفیف داشتند، با استقبال زیادی روبرو شد و توجه مخاطبان را به خود جلب کرد و رفته رفته خود را به عنوان یک مرجع قابل اعتماد پیشنهادهای جذاب و جدید با تخفیف‌های ویژه در زمینه‌های مختلف، معرفی کرد.

چشم‌انداز تخفیفان از همان ابتدای راه، این بود تا کاربران خود، همیشه خرید هوشمندانه‌تری را تجربه کنند. این چشم‌انداز باعث شد تا تخفیفان در ماه‌های پایانی سال 1396 با به راه انداختن بخش «کدهای تخفیف» که کدها تخفیف فروشگاه‌های اینترنی و سایت‌هایی که خدمات خود را در بستر اینترنت ارائه می‌دادند، پایه گذاری تحولی فوق‌العاده باشد و خرید ارزان‌تر را در فروشگاه‌های اینترنتی هم ممکن کند.

به راه افتادن بخش کدهای تخفیف، ابتدای راه بود و باعث هموار شدن راه برای ارائه خدماتی هوشمندانه‌تر شد. تخفیفان در تیر ماه سال 1399 سرویس پولِ‌تو خرید اینترنتی خود را معرفی کرد. این سرویس که بزرگ‌ترین سامانه بازگشت وجه (کش بک) در ایران است، اجازه می‌دهد تا کاربران با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، مبلغی از مجموع پرداختی خود را پس بگیرند. تخفیفان تاکنون چندین میلیارد تومان وجه نقد به کاربران خود بابت خرید آن‌ها از فروشگاه‌های اینترنتی پرداخته کرده است.

تخفیفان در اواخر سال 1399 از سرویس پولِ‌تو خرید حضوری هم رونمایی کرد تا تحولی بزرگ در خرید از مغازه‌های سطح شهر ایجاد کند. این سرویس به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا با خرید از فروشگاه‌های سطح شهر، بخشی از مبلغ پرداختی خود را پس بگیرند. این سرویس هم‌اکنون بیش از یک میلیون نفر کاربر فعال دارد.

 

 اطلاعات تماس شرکت آرمان فناوری هوشمند آریا

تلفن: 02142027

آدرس پستی:  شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان سپهر غربی، خیابان گلبرگ سوم، کوچه گلستان دوم، پلاک ۱۰۰

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید