خدمات نوین سازمانی تخفیفان

داشتن منابع انسانی کارآمد و با انگیزه, و همچنین حفظ و توسعه آن یکی از مهم‌ترین عاملهای موفقیت برای رسیدن به اهداف و استراتژِهای هر سازمان می‌باشد. اما چه چیز می‌تواند تضمین کننده ایجاد نیرویی کارآمد و علاقمند در سازمان‌ها و ادارات شود؟


امروزه مدیران خوشفکر و موفق ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند, و بخوبی دریافته‌اند که ارائه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد. بطوریکه ارائه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان, ادارات و شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌باشد. خدماتی که شامل وام, باشگاه‌های ورزشی, جشن‌های سازمانی, برگزاری مسابقات و جام‌های ورزشی و... می باشد که با تاکید بر اهداف سازمانی, این فعالیت شکل می‌گیرند.


توجه به مباحثی مانند خدمات رفاهی, فرهنگی و تفریحی نقش بسزایی در روحیه و کیفیت سطح زندگی کارکنان و در نتیجه افزایش راندمان کاری می‌شود. حال نکته این است که چگونه می‌توان بهترین خدمات رفاهی را به کارکنان ارائه داد بطوریکه مفید و کارآمد باشد. در راستای این موضوع و با توجه به درخواست‌های سازمان‌های مختلف, تخفیفان بر آن شد که خدماتی ویژه پرسنل سازمانی ارائه دهد. خدمات رفاهی تخفیفان که برای نخستین بار در ایران به مرحله اجرا در آمده است در نوع خود بی‌نظیر و بی همتا می باشد.


خدمات سازمانی تخفیفان به عنوان یک خدمت جدید برای سازمان‌ها در نظر گرفته شده است, هدف از این خدمت محصول تکمیلی «سبد جبران خدمت کارکنان سازمانی» می‌باشد. خدمات رفاهی تخفیفان به کارکنان سازمان پیشنهادات متنوع همراه با تخفیف در حوزه‌های ورزشی, تفریحی, فرهنگی, آموزشی, کالا و مسافرت و... ارائه می نماید. تفاوت این خدمت در سفارش سازی و انطباق با اهداف مذکور سازمانی, تخفیف های بیشتر و پیشنهادات ویژه سازمانی و در نظر گرفتن تسهیلات بیشتر برای سازمان‌ها و کارکنان است. امید است استفاده از این خدمات سبب افزایش شادی پرسنل با انگیزش بالا در سازمان ها شود.

 

تخفیف‌ها تا ۱۰۰٪

 

تنوع و گستردگی پیشنهادات

 

پنل اختصاصی رفاهی سازمان

 

رویداد‌های ویژه پرسنل

مزایای این طرح نسبت به روش های معمول از دیدگاه کارکنان

 • تنوع در ارایه انواع خدمات و محصول
 • حق انتخاب به کارکنان
 • بالا بردن قدرت خرید کارکنان با تخفیف های بیشتر
 • ارایه بسته‌های ویژه سازمان و رویدادهای سازمانی
 • شخصی‌سازی پیشنهاد‌ها براساس استراتژی سازمان
 • ارایه تخفیف‌های خاص ویژه پرسنل سازمان
 • ارایه تخفیف‌های مکان محور
 • ارایه تخفیف‌های حتی تا ۱۰۰٪
 • لذت استفاده همزمان کارکنان همراه با خانواده های خود
 

خدمات سازمانی تخفیفان به صورت کلی

 • ابزار مدیریت خدمات رفاهی سازمان
 • ارایه پنل ویژه خدمات سازمانی به پرسنل و سازمان
 • شخصی‌سازی تخفیف‌ها و برندینگ ویژه سازمان
 • تخفیف‌های بیشتر و تنوع بصورت روزانه
 • اولویت در اعلام به پرسنل
 • ارسال خبرنامه و اطلاع‌رسانی اتفاقات رفاهی به پرسنل
 • برگزاری برنامه‌های گروهی به سفارش سازمان
 • و موارد بیشتر

آمار تخفیفان

49%

رشد بازدید نسبت به سال گذشته

100%

رشد پرسنل نسبت به سال گذشته

58%

رشد تعداد مراکز طرف قرارداد

100%

بیشترین درصد تخفیف

2,000,000

تعداد کاربران تخفیفان

10,000

تعداد مراکز سرویس دهنده

8,000

تعداد کاربران سازمان تخفیفان

250

تعداد تخفیف های سازمانی

 

برخی از شرکت‌هایی که با تخفیفان کار میکنند

شرکت‌هایی که از خدمات سازمانی تخفیفان برای کارکنان خود استفاده می‌کنند

شركت تخفيفان بعنوان يكي از بهترين تشكيلات ارائه دهنده خدمات رفاهي این امکان را برای شركت سازه بوجود آورده تا پرسنل با سلايق متنوع و علايق خاص بتوانند از امكانات و پیشنهادهای مختلف اين شركت (كه همواره با تخفيف قابل ملاحظه همراه است) استفاده نمایند. پيشنهادات تخفيفان براي مجموعه سازه بعضأ بصورت ويژه در نظر گرفته ميشود و ما اميدواريم اين همكاري باعث افزایش انگیزه و تقويت روحیه پرسنل گردد.

سرکار خانم خیاطی

مهندسین مشاور سازه

پنل سازمانی تخفیفان این امکان را برای شرکت شاتل فراهم نموده تا با توجه به نیاز و علایق کارکنان٬ پیشنهادهای  مربوطه را به صورت هدفمند و با درصد تخفیف بیشتری به ایشان ارائه نماید.همچنین استفاده آسان، اختصاصی و انعطاف پذیری و هماهنگی این پنل برای ارتباط با شبکه داخلی شاتل، از سایر مزیتهای این سایت است.

جناب آقای مهدی جلابی

شاتل

کار با تخفیفان و استفاده از پنل سازمانی خدمات رفاهي بسیار مفید و اثر بخش بود و باعث بالاتر بردن روحیه و شادی کارکنان شده است، تخفیفان می تواند متنوع ترین و بهترین پیشنهادات را با مناسبترین قیمت ها به کارکنان ارائه دهند. امید است با همکاری بیشتر و بالاتر بردن انگیزه نیروی انسانی بتوانیم در جهت پیشرفت صنعت و موفقیت کشور گامی بزرگ برداریم. از شرکت تخفیفان و ارائه خدمات ویژه آن بسیار سپاسگزاریم

جناب آقای حمید بیات

مهندسی بین الملل و مشاوره تجارت آرمین

پنل خدمات سازمانی تخفیفان این امکان را برای چارگون بوجود آورده تا کارمندان با سلیقه‌های متفاوت و علایق خاص خود بتوانند از پیشنهادهای مختلف خدمات رفاهی از جمله کنسرت، رستوران، استخر، پینت بال و... استفاده نمایند.

خانم فتحی

شرکت چارگون

پشتیبانی پس از فروش ویژه سازمان ها

شرکت تخفیفان علاوه بر ارائه پیشنهاد های متنوع بصورت روزانه به هر سازمان , وظیفه خود می داند پشتیبانی پنل خدمات سازمانی را در ۲۴ ساعت روز داشته باشد و در اسرع وقت به درخواست های سازمان ها ترتیب اثر دهد. همچنین  با توجه به هدف,  نیاز و خواسته هر مجموعه پیشنهادهای ویژه آن سازمان ارائه خواهد شد.

ارتباط با تخفیفان

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۲۳۹ آقای محبی تماس حاصل فرمایید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید