پولِ‌تو چیست؟

ایران کتاب

143 نظر

تا 6.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

در این صفحه می‌توانید پیشنهاد‌های ویژه تخفیفان را برای خرید کتاب از ایران کتاب مشاهده کنید. کافی‌ است از این صفحه وارد ایران ‌کتاب بشوید و کتاب مورد‌ نظر خودتان را سفارش بدهید و علاوه بر گرفتن تخفیف، بخشی از پول پرداخت شده را با امکان «پولِ‌تو» پس بگیرید.

ایران کتاب یک فروشگاه اینترنتی کتاب است که تمرکز آن بر گزیده کردن بهترین کتاب‌های فارسی است. از طریق ایران کتاب به راحتی در یک کتاب‌فروشی مجازی بزرگ با دسته‌بندی حرفه‌ای قدم می‌زنید، کتاب خود را انتخاب می‌کنید و آن را درب منزل خود دریافت می‌کنید. از طریق این صفحه علاوه بر اینکه از کدهای تخفیف به‌روز و متنوع برای خرید از ایران کتاب آگاه می‌شوید با امکان «پولِ‌تو» می‌توانید تا 6.5٪ مبلغ سبد خرید خود را پس بگیرید.

 

«پولِ‌تو» چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

«پولِ‌تو» امکانی منحصر‌به‌فرد در تخفیفان است که با آن هر خریدی از ایران کتاب کنید 6.5٪ آن (تا سقف ۱۰۰ هزار تومان) به حساب تحفیفان برمی‌گردد. وقتی مجموع پول جمع شده در حساب تخفیفان شما به پنجاه هزار تومان برسد تنها با یک کلیک، می‌توانید کل پول را به حساب بانکی خود انتقال ‌دهید.

شما می‌توانید برند‌های دیگری که به «پولِ‌تو» پیوستند را در سایت تخفیفان پیدا کنید و در خرید‌های خود صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای داشته باشید.

 

چطور از کد تخفیف ایران‌ کتاب استفاده کنم؟

وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید و سپس یکی از تخفیف‌های منو بالا را با زدن دکمه سبز رنگ انتخاب کنید. وارد صفحه تازه‌ای می‌شوید. کد تخفیف را مشاهده و کپی کنید. خود به خود وارد سایت ایران کتاب می‌شوید. کتاب‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و مراحل خرید را ادامه دهید. کد تخفیف در دستگاه شما ذخیره شده است و کافی است با ادامه مراحل خرید کتاب‌های مورد علاقه‌ خود را سفارش دهید.

 

آخرین کدهای تخفیف ایران کتاب را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان با برند ایران کتاب همکاری دائمی دارد و همیشه آخرین کدهای تخفیف ایران کتاب را در همین صفحه فهرست می‌کند. اگر قرار است کتاب‌های زیادی را با ایران کتاب به کتابخانه خود اضافه کنید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا پیشنهاد‌های مناسب برای صرفه‌جویی در خرید کتاب را از دست ندهید.

علاوه بر این با «پولِ‌تو» 6.5٪ از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

 

کد تخفیف‌های ایران کتاب چه انواعی دارند؟

ایران کتاب دارای کد تخفیف ۲۰ درصدی در جشنواره فرهنگی است که شامل هشتاد کتاب منتخب در هفته است. علاوه بر این تخفیف‌هایی هم در هزینه ارسال برای خرید‌های بالای پنجاه‌ هزار تومان در ایران کتاب وجود دارد.

کدهای تخفیفی دیگری برای خرید از ایران کتاب هستند که می‌توانید در همین صفحه انتخاب کنید و از آنها بهره‌مند شوید.

 

چرا کد تخفیف ایران کتاب برای من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

- اگر کد تخفیفی شامل محدودیت زمانی باشد و خارج از مهلت زمانی از آن استفاده کنید با مشکل استفاده از کد تخفیف مواجه می‌شوید.

- یکی دیگر از دلایلی که کاربران در استفاده از کد تخفیف با مشکل مواجه می‌شوند استفاده از یک کد تخفیف برای بیشتر از یک خرید است. هر کد تخفیف برای یک خرید از ایران کتاب کاربرد دارد.

- برای هر خرید از ایران کتاب فقط حق استفاده یکی از کدهای تخفیف را دارید و کد تخفیف‌های دیگر برای همان خرید کاربرد ندارد.

- اگر برای خرید کتاب از ایران کتاب از کد تخفیف استفاده می‌کنید حتما دقت کنید که همزمان پول تو را برای آن خرید فعال نکرده باشید. استفاده همزمان پول تو و کد تخفیف امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

بیشتر درباره ایران کتاب

اگر ایران کتاب بخواهد خود را به جایی تشبیه کند احتمالا همان بهشتی را انتخاب خواهد کرد که بورخس از آن نوشته است. «بهشت یک کتابخانه است» را در معرفی خود سایت به عنوان نقل قولی از بورخس می‌خوانید. ایران کتاب سعی می‌کند کتاب‌های برگزیده را از لحاظ ارزش ادبی عرضه کند تا مطمئن شوید از انتخاب کتاب خود پشیمان نمی‌شوید و برای کتاب‌های بعدی هم به این فروشگاه مجازی کتاب مراجعه خواهید کرد.

 

ارتباط با ایران کتاب

برای ارتباط با کارشناسان ایران کتاب با شماره ۰۲۱۹۱۳۱۳۲۰۰ تماس بگیرید.

...بیشتر