پولِ‌تو چیست؟

سایت شب

0 نظر

تا 4.2٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق تخفیفان می‌توانید از خدمات سایت شب با قیمتی مناسب و ارزان استفاده کنید. اگر قصد استفاده از خدمات سایت شب را دارید، پیشنهادات تخفیفان را از دست ندهید.

سایت شب با ایجاد بستر لازم برای معرفی اقامتگاه‌های شخصی و ایجاد تجربه‌های جدید و متفاوت، حسی متفاوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. مجموعه شب، به عنوان اولین مجموعه اجاره روزانه با نظارت مستقیم بر کیفیت اقامت با میزبانان متعهد با سلایق متنوع همکاری داشته است.

با استفاده از خدمات سایت شب از طریق سایت تخفیفان، خریدی به صرفه را تجربه کرده و می‌توانید تا 4.2 درصد از مبلغ خرید خود را به حسابتان برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

بهترین و به صرفه‌ترین راه جهت خرید و استفاده از خدمات سایت شب، پول‌تو است. با استفاده از خدمات مجموعه شب از طریق تخفیفان، می‌توانید تا 4.2 درصد از مبلغ خرید خود را به حساب کابری‌تان برگردانید. بعد از این‌که مبلغ خریدتان به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چطور از کد تخفیف سایت شب استفاده کنم؟

برای خرید و استفاده از خدمات مجموعه شب، باید به حساب خود در سایت تخفیفان وارد شده و مجموعه شب را از بین فروشگاه‌ها انتخاب کنید. با انتخاب آن به صفحه مربوط به این فروشگاه هدایت شده و امکان خرید با تخفیف برای شما فراهم می‌شود. با انتخاب یکی از گزینه‌های کد تخفیف و حراجی، می‌توانید پس از اتمام خرید، تا 4.2 درصد از مبلغ خرید خود را به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت شب را از کجا پیدا کنم؟

بهترین کدهای تخفیف سایت شب همواره توسط سایت تخفیفان به شما ارائه می‌شود. می‌توانید برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سایت شب، این صفحه را در مرورگر خود ‌ذخیره کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان، کدهای تخفیف مربوط به سایت شب را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کدهای تخفیف سایت شب، با مشکل مواجه شدید، ممکن است یکی از موارد زیر برایتان پیش آمده باشد:

- مهلت استفاده از کد تمام شده است.

- کد تخفیف را اشتباهی وارد می‌کنید.

- کد تخفیف برای کالای انتخابی شما نیست.

- از هر کد یک‌بار می‌توانید استفاده کنید.

 

بیشتر درباره سایت شب

از طریق سایت شب می‌توانید در تمامی شهرهای بزرگ و کوچک ایران، اقامتگاه شخصی خود را رزرو کنید. سایت شب همچنین پرداخت شما را تضمین کرده و قابلیت استرداد وجه و پرداخت مبلغ لغو رزرو را برای شما فراهم کرده است.

 

ارتباط با سایت شب

اگر قصد ارتباط با کارشناسان سایت شب را دارید، با شماره ۰۲۱۲۸۱۱۱۲۸۸ تماس بگیرید.

...بیشتر