پولِ‌تو چیست؟

گوشی شاپ

0 نظر

تا 0.7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق تخفیفان می‌توانید کالا یا خدمات مورد نظر خود را از گوشی شاپ، با بهترین و مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ به عنوان اولین وبسایت اطلاع رسانی و فروشگاه تخصصی گوشی موبایل شناخته شده و نسخه نرم افزاری سایت‌ها را بازنویسی می‌کند. گوشی شاپ با بهره مندی از تیم متخصص و متبحر نرم افزاری، اولین پلت فرم فروشگاهی هوشمند کاملا ایرانی به شمار می‌آید.

برای تجربه خریدی به صرفه از فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ، از طریق تخفیفان اقدام به خرید کنید تا از تخفیف‌های هیجان انگیز بهره‌مند شوید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

برای خرید از فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ و استفاده از خدمات آن‌ها با قیمتی ارزان، پول‌تو بهترین راه است. جهت خرید به همراه تخفیف از گوشی شاپ، با ورود به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان می‌توانید گزینه خرید از گوشی شاپ را انتخاب کنید.

با وارد شدن به سایت گوشی شاپ، می‌توانید کالا یا خدمات مورد نظر خود را خریداری کرده و تا ۷ درصد از مبلغ خریدتان را به حساب خود در تخفیفان برگردانید. پس از این‌که مبلغ خریدتان به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

 

چطور از کد تخفیف گوشی شاپ استفاده کنم؟

بعد از این‌که به سایت تخفیفان وارد شدید، به صفحه کد تخفیف گوشی شاپ مراجعه کرده و با انتخاب کد تخفیف مورد نظر یا استفاده از حراجی پول‌تو، خرید خود را انجام دهید. پس از انتخاب حراجی می توانید تا ۷ درصد از مبلغ خریداری شده را به حساب خود برگردانید.

 

آخرین کدهای تخفیف گوشی شاپ را کجا پیدا کنم؟

شما می توانید با سر زدن به سایت تخفیفان، از بهترین کدهای تخفیف فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ باخبر شوید. همچنین اگر مشتری دائم گوشی شاپ باشید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کرده و هر روز از تخفیف های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف ارائه شده توسط تخفیفان دارای مهلت زمانی محدودی هستند. اگر کد تخفیف شما کار نمی‌کند، ممکن است یکی از موارد زیر پیش آمده باشد:

- هر کد تخفیف برای کالا یا خدمات خاصی در نظر گرفته شده است

- قبلا از کدی که وارد می‌کنید استفاده کردید

- اشتباها یک کد تخفیف دیگری را وارد می‌کنید

 

بیشتر درباره گوشی شاپ

داشتن تخصص باعث بالا رفتن قدرت تمرکز و ارائه بهترین کیفیت در هر کسب و کاری می‌شود. گوشی شاپ یکی از این کسب و کارها است که با ارائه محتوا و محصول با کیفیت، به شما در خریدی بهتر کمک می‌کند.

 

ارتباط با گوشی شاپ

درصورتی که قصد تماس با فروشگاه گوشی شاپ را دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های ٩۱٣۰۱٣۰۰ , ٩۱۰۰۲٣۲٤ تماس بگیرید.

...بیشتر