پولِ‌تو چیست؟

نماوا

147 نظر

تا 24.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای خرید از نماوا را در این صفحه مشاهده کنید. با استفاده از کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌، بسته‌های اشتراک نماوا را با قیمتی بسیار به‌صرفه‌تر خریداری کنید.

نماوا یک سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال است که بر اساس فروش اشتراک ماهیانه فعالیت می‌کند. مشترکین اغلب سرویس‌دهنده‌های اینترنتی می‌توانند با تهیه‌ی اشتراک از نماوا، تمامی ویدیوها را با ترافیک نیم‌بها (ترافیک داخلی) مشاهده کنند.

نماوا بهترین سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی را یکجا جمع کرده است و حالا می‌توانید به‌صرفه‌تر از همیشه از این سرویس محبوب استفاده کنید.

با استفاده از کدهای تخفیف نماوا و پیشنهادهای تخفیفان می‌توانید اشتراک خود را با هزینه‌ی بسیار کمتر خریداری کنید. یا با استفاده از پول‌ِتو تا 30٪ از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو بهترین راه برای صرفه‌جویی در خرید از سایت نماوا است. شما می‌توانید هرکدام از پلن‌های سایت نماوا را تهیه کنید و پول‌ِتو تا 30٪ از مبلغ پرداختی را به حساب شما برمی‌گرداند.

پول‌ِتو مطمئن‌ترین راه برای صرفه‌جویی در خرید است. زیرا می‌توانید بدون محدودیت از نماوا خرید کنید و مبلغ تخفیف خود را در حساب تخفیفان تحویل بگیرید. پس از رسیدن مبلغ انباشته به ۵۰ هزار تومان می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

برای استفاده از پول‌ِتو ابتدا وارد حساب تخفیفان خود شوید. سپس از طریق دکمه‌ی «خرید از نماوا» (بالای همین صفحه) به سایت نماوا بروید و خرید خود را تکمیل کنید.

شما می‌توانید با استفاده از پول‌ِتو از بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید. تا امروز بیش از ۴۰ برند به پول‌ِتو پیوسته‌اند. می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی پول تو و کدهای تخفیف دیگر برندهای همکار تخفیفان آشنا شوید.

 

چطور از کد تخفیف نماوا استفاده کنم؟

با استفاده از کدهای تخفیف نماوا می‌توانید پلن‌های ماهیانه و سالیانه‌ی این سایت را با قیمت کمتری خریداری کنید.برای استفاده از کد تخفیف نماوا مراحل زیر را طی کنید:

۱- کد تخفیف مورد نظر خود را از فهرست بالا انتخاب کنید.

۲- روی «مشاهده و دریافت» کلیک کنید.

۳- در صفحه‌ی جدید روی «کپی و خرید» کلیک کنید.

۴- در سایت نماوا به بخش «خرید اشتراک» بروید.

۵- اشتراکی که با کد تخفیف شما مطابقت دارد را انتخاب کنید.

۶- مراحل ثبت نام در نماوا را کامل کنید.

۷- در بخش «کد تخفیف» کدی که دریافت کرده‌اید را درج کنید. (کد تخفیف در دستگاه شما ذخیره شده است.)

۸- روی «پرداخت آنلاین‌» کلیک کنید و خرید خود را نهایی کنید.

 

گاهی نماوا پیشنهادهایی را برای مدت محدود به کاربران خود ارائه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به تخفیفان از این پیشنهادها مطلع شوید.

برای استفاده از پیشنهادهای نماوا مراحل زیر را طی کنید:

۱- وارد صفحه‌ی نماوا در تخفیفان شوید و بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

۲- روی دکمه‌ی «خرید» کلیک کنید.

۳- در صفحه‌ی جدید مجددا روی دکمه‌ی «خرید» کلیک کنید.

۴- در صفحه‌ی جدید قیمت اشتراک‌های نماوا را به همراه تخفیف آن‌ها مشاهده می‌کنید. یکی از پیشنهادها را انتخاب کنید.

۵- مراحل ثبت نام در نماوا را کامل کنید.

۶- روی «پرداخت آنلاین‌» کلیک کنید و خرید خود را نهایی کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف نماوا را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره بهترین کدهای تخفیف نماوا را برای شما فهرست می‌کند. برای خرید به‌صرفه‌تر از نماوا کافی است این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید و پیش از خرید یا تمدید اشتراک به ما سر بزنید.

تخفیف مورد نظر شما در این فهرست موجود نیست؟ پول‌ِتو تا 30٪ از مبلغ خرید را به حساب شما برمی‌گرداند. پس بدون نگرانی خرید خود را انجام دهید و مبلغ تخفیف را در حساب کاربری خود تحویل بگیرید. پس از رسیدن مبلغ به ۵۰ هزار تومان می‌توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

کدهای تخفیف ممکن است مدت محدودی داشته باشند یا تنها برای یک نوع قابل استفاده باشند. اگر نمی‌توانید از کد تخفیف خود استفاده کنید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: بیشتر کدهای تخفیف مهلت استفاده‌ی محدودی دارند. اگر می‌خواهید کد را در روزهای آینده استفاده کنید، حتما مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: هر کد تخفیف تنها یک بار به ازای هر حساب کاربری قابل استفاده است.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: تنها می‌توانید از یک کد تخفیف در هر خرید استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که برای استفاده از خدمات پول‌ِتو باید به حساب تخفیفان خود وارد شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از نماوا» وارد سایت نماوا شوید.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: نمی‌توانید از پول‌ِتو به همراه کد تخفیف استفاده کنید. پس از اعمال کد تخفیف، اعتبار پول‌ِتو شما لغو می‌شود.

- استفاده از اپ نماوا برای دریافت پول‌ِتو: متاسفانه در حال حاضر امکان خرید از اپ نماوا برای دریافت پول‌ِتو وجود ندارد. برای دریافت مبلغ خود باید از طریق مرورگر، خرید را نهایی کنید.

 

بیش‌تر دربارهٔ نماوا

نماوا یکی از زیرمجموعه‌های شرکت شاتل است که در سال ۱۳۹۳ کار خود را آغاز کرد. در نماوا می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های محبوب خود را با استفاده از اینترنت داخلی مشاهده کنید و با پرداخت حق اشتراکی به تمامی امکانات این پلتفرم دسترسی داشته باشید.

هزینه‌ی ترافیک نماوا برای کاربران شاتل رایگان است و هزینه‌ی اشتراک آن برای مشترکین ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل رایگان است. (هرچند حجم به صورت تمام‌بها محاسبه می‌شود.) همچنین می‌توانید با استفاده از اپ نماوا فیلم‌های مورد علاقه‌ی خود را دانلود کنید و در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید مشاهده کنید.

در نماوا می‌توانید با استفاده از یک آی پی مشترک، از طریق چندین دستگاه فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه خود را ببینید. پس اگر تمامی اعضای خانواده از یک شبکه‌ی وای‌فای استفاده می‌کنند، می‌توانند به صورت همزمان ویدیوهای مختلف را از طریق گوشی، تبلت یا تلویزیون مشاهده کنند.

نماوا از زمان شیوع بیماری کرونا سرویس جدیدی به نام «پردیس نماوا» را معرفی کرده است که از طریق آن می‌توانید فیلم‌های روز سینما را به صورت آنلاین ببینید. هرچند برای مشاهده‌ی فیلم‌ها باید بلیت مجزا تهیه کنید و برای مشاهده‌ی آن‌ها زمان محدودی (معمولا ۸ ساعت) خواهید داشت.

 

ارتباط با نماوا

برای ارتباط با پشتیبانی نماوا با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۰۰۱۱۱ تماس بگیرید.

...بیشتر