main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف اسنپ فود

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

کد تخفیف اسنپ فود

کد تخفیف های ویژه‌ تخفیفان برای خرید از اسنپ فود را در این صفحه مشاهده می‌کنید. با استفاده از کدها و کوپن های تخفیف این صفحه، سفارش خود را از بزرگ‌ترین سامانه‌ خرید اینترنتی غذا در ایران با هزینه‌ کمتر ثبت کنید.

اسنپ فود بزرگترین سامانه‌ سفارش غذای آنلاین در ایران است. این شرکت با بیش از ۱۳۵۰۰ رستوران آنلاین در سراسر ایران، قرارداد دارد و در بیش از ۷۰ نقطه از کشور فعال است. در کنار سفارش از رستوران‌ها، می‌توانید از طریق اپ اسنپ فود از سوپرمارکت‌ها، شیرینی‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بهداشتی اطراف خود هم خرید کنید و سفارش خود را در کمتر از ۱ ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

این سرویس همچنین تخفیف‌های بسیاری را در قالب کد تخفیف اسنپ فود و پیشنهاد ویژه ارائه می‌کند. از جمله تخفیف اولین خرید از اپ،‌ اولین خرید از سوپرمارکت و تخفیف روزانه اسنپ فود.

تخفیفان بیشترین کدهای تخفیف اسنپ فود را به شکل روزانه در همین صفحه فهرست می‌کند. بنابراین بد نیست قبل از ثبت سفارش در اسنپ فود، به تخفیفان هم سری بزنید.

 

چطور از کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنم؟

برای استفاده از کد تخفیف اسنپ فود مراحل زیر را طی کنید:

۱- بهترین کد تخفیف را انتخاب کنید.

۲- روی دکمه سبزرنگ «مشاهده و دریافت» کلیک کنید.

۳- در صفحه جدید روی دکمه «کپی و خرید» کلیک کنید.

۴- در صفحه اصلی اسنپ‌فود می‌توانید رستوران‌ها یا خدمات دیگر را جستجو کنید

۵- در صفحه رستوران، غذاها یا محصولات مورد نظر خود را با کلیک روی علامت «+» انتخاب کنید.

۶- روی دکمه «بررسی نهایی» (در دستگاه موبایل «تکمیل خرید») کلیک کنید.

۷- در صفحه جدید به حساب کاربری خود وارد شوید.

۸- کد تخفیف در دستگاه شما ذخیره شده است و کافی است آن را در بخش کد تخفیف درج و روی «اعمال کد» کلیک کنید.

۹- در انتها روی دکمه «تایید نهایی سفارش» کلیک و سفارش خود را پرداخت کنید.

 

کد تخفیف های اسنپ فود چه انواعی دارند؟

اسنپ فود تخفیف‌های متنوعی برای سفارش آنلاین غذا از وب‌سایت و اپلیکیشن خود برای کاربران در نظر گرفته است و به شکل‌های گوناگونی آن‌ها را عرضه می‌کند. در ادامه تعدادی از پیشنهادهای تخفیف این سرویس را مشاهده می‌کنید.

- تخفیف فودپارتی: در فودپارتی اسنپ فود که از ساعت ۱۲ تا ۱۵ هر روز برگزار می‌شود، شما می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از تخفیف‌های رستوران‌های اسنپ فود استفاده کنید. در این کمپین تعداد غذاهای رستوران‌ها محدود است و باید سریع‌تر نسبت به سفارش غذا اقدام کنید.

- تخفیف اولین خرید: اگر برای اولین بار از طریق اسنپ فود غذا سفارش دهید، کد تخفیف اولین خرید از اسنپ فود برای شما محاسبه می‌شود.

- تخفیف اولین خرید از اپلیکیشن اسنپ فود: برای سفارش غذا علاوه بر وب‌سایت اسنپ فود، از اپلیکیشن آن هم می‌‌توانید استفاده کنید. اسنپ فود در اولین خرید از اپلیکیشن هم روی سبد خرید تخفیف اعمال می‌کند.

- تخفیف رستوران ها: رستوران‌های همکار اسنپ فود هم روزانه تخفیف‌های متنوعی برای کاربران در سفارش از این سرویس در نظر می‌گیرند.

- تخفیف شبانه اسنپ فود: می‌توانید با سفارش غذا از اسنپ فود بین ساعت ۱۲ تا ۲ شب، از تخفیف‌های این سفارش نیز استفاده کنید.

 

با کد تخفیف اسنپ فود چه چیزهایی را می‌توانم سفارش بدهم؟

کدهای ارسالی اسنپ فود برای کاربران، در خریدهای متنوعی قابل استفاده است. می‌توانید از کد تخفیف اسنپ فود، در کنار سفارش آنلاین غذا، از خدماتی مثل خرید میوه، خرید از سوپر مارکت، سفارش آجیل، شیرینی، انواع بستنی و دیگر مواد غذایی و خوراکی نیز استفاده کنید.

 

آیا سفارش از اسنپ فود در دوران کرونا امن است؟

رستوران‌ها و مراکزی که با اسنپ فود همکاری می‌کنند، ملزم به رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا هستند. تمامی این مراکز در مراحل آماده‌‌سازی و ارسال سفارش، تمهیدات بهداشتی را به کار می‌برند تا غذا و سایر مواد غذایی در سالم‌ترین شکل ممکن به دست شما برسد.

با این حال شما پس از دریافت سفارش از پیک‌های اسنپ فود یا رستوران‌ها، قبل از استفاده از سفارش خود، موارد بهداشتی مثل جدا کردن پاکت و کیسه سفارش‌ها، ضدعفونی کردن اقلامی که قابل شستشو و ضد عفونی کردن هستند و شستن دست‌ها را انجام دهید.

همچنین فروشگاه‌هایی که به تازگی همکاری خود را با اسنپ فود شروع کرده اند، تمامی موارد بهداشتی در فروشگاه شامل سم‌پاشی، شستشو و ضدعفونی را انجام می‌دهند. برخی از آن‌ها حتی در هنگام ارسال سفارش هم، تمامی اقلام را ضدعفونی و سپس در بسته‌بندی بهداشتی قرار می‌دهند.

 

جدیدترین کد تخفیف اسنپ فود را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره بهترین کدهای تخفیف اسنپ فود را در اختیار شما می‌گذارد. برای دسترسی به آخرین کدهای تخفیف اسنپ فود، این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید. همچنین می‌توانید با اشتراک در خبرنامه تخفیفان از بهترین تخفیف‌های مرتبط با شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف اسنپ فود من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

به یاد داشته باشید که کدهای تخفیف ممکن است مهلت استفاده محدودی داشته باشند یا تنها برای رستوران‌های خاصی معتبر باشند. تخفیفان تمامی این توضیحات را در اطلاعات کد تخفیف درج می‌کند.

اگر نمی‌توانید از کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنید،‌ موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: بسیاری از کدهای تخفیف مهلت استفاده محدودی دارند. اگر می‌خواهید در روزهای آینده از آن‌ها استفاده کنید، مهلت تخفیف را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما می‌توانید تنها یکبار از هر کد تخفیف استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر سفارش تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- کد تخفیف برای رستوران انتخابی شما قابل استفاده نیست: کدهای تخفیف ممکن است تنها برای رستوران‌ها یا خدمات خاصی قابل استفاده باشند. پیش از استفاده از کد تخفیف اسنپ فود، توضیحات آن را به خوبی مطالعه کنید.

- کدهای تخفیف دارای سقف مبلغ هستند: گاهی کدهای تخفیف تنها تا سقف مبلغ خاصی از سفارش شما را پوشش می‌دهند. به عنوان مثال یک کد تخفیف ممکن است ۲۵٪ تا سقف ۲۰هزار تومان را پوشش دهد. به این معنی که اگر سفارش شما بیشتر از ۲۰هزار تومان باشد،‌ شما همچنان ۵هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

- کد تخفیف بر سفارش‌های «پرداخت در محل» اعمال نمی‌شود: برای استفاده از کد تخفیف حتما باید گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنید.

 

سوالات متداول درباره سفارش از اسنپ فود

در این بخش ۵ سوال از متداول‌ترین پرسش‌ها را در مورد خدمات اسنپ فود به همراه پاسخ آن‌ها، می‌خوانید.

۱- چرا خدمات شرکتی برای آدرس‌های دیگر من لحاظ نمی‌شود؟

گاهی تخفیف‌های اسنپ فود تنها برای آدرس اعلام شده از طرف مجموعهٔ شما در زمان ثبت نام در نظر گرفته شده است. در صورتی که آدرس‌های دیگری وارد کنید، امکان استفاده از کد تخفیف اسنپ فود را نخواهید داشت.

۲- آیا ارسال سفارش در اسنپ فود رایگان است؟

خیر. اسنپ فود در برخی مواقع و در شرایط خاصی برای سفارش‌‌های معین ارسال رایگان در نظر می‌گیرد. گاهی نیز رستوران‌ها، سفارش مشتریان را رایگان ارسال می‌کنند. اما به طور کلی ارسال سفارش‌ها شامل هزینه ارسال می‌شود.

۳- بسته خدماتی اسنپ فود چیست؟                                   

بسته‌های خدماتی اسنپ‌فود شامل تخفیف برای هزینهٔ ارسال سفارش شما تا مبلغ ۳۰۰۰ تومان به مدت یک‌ ماه و نیز ٪۲۰ تخفیف تا سقف ۳۰،۰۰۰ تومان در ۱۰ سفارش شما طی مدت یک ماه بعد از خرید بسته هستند.

۴- در صورت گم کردن کد تخفیف، می‌توانم دوباره درخواست ارسال داشته باشم؟

خیر. به خاطر تنوع و تعداد بالای کمپین‌ها و مراکزی که برای ارائه این تخفیف‌ها با اسنپ‌فود همکاری می‌کنند، ارسال مجدد کدهای تخفیف ممکن نیست. تعداد خاصی از این کدها در پروفایل شما قسمت کدهای کمپین ثبت شده است.

۵- اسنپ فود با زود فود چه تفاوتی دارد؟

اسنپ فود همان زود فود سابق است که به عنوان اولین و بزرگ‌ترین سامانهٔ سفارش آنلاین غذا در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از مدتی زیر نظر مجموعهٔ اسنپ، با عنوان اسنپ فود قرار گرفت.

 

دربارهٔ اسنپ فود بیش‌تر بدانید.

شرکت اسنپ فود در سال ۱۳۸۸ و تحت عنوان زودفود کار خود را آغاز کرد. امروز اسنپ فود بزرگ‌ترین وب‌سایت سفارش اینترنتی غذا در ایران و یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت خرید اینترنتی در کشور است.

اسنپ فود نه تنها با رستوران‌های بسیار زیادی در سطح شهرهای بزرگ قرارداد دارد، بلکه با استفاده از پیک‌های خود، سفارشات را به سرعت و با قیمت بسیار مناسب به دست مشتریان می‌رساند. همچنین می‌توانید کالاهای سوپرمارکتی یا شیرینی‌جات را از طریق کد تخفیف اسنپ فود تهیه کنید. اسنپ با استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل خود خرید شما را در اسرع وقت درب منزل تحویل می‌دهد.

همچنین با استفاده از اپ اسنپ فود می‌توانید مکان رستوران‌های مختلف و نظرات کاربران درباره غذای این رستوران‌ها را مشاهده کنید. به همین دلیل اسنپ فود یکی از بهترین اپ‌ها برای آشنایی با رستوران‌های سطح شهر و بررسی کیفیت آن‌ها است.

رستوران‌ها و مراکز فروش فعال در اسنپ فود، به شکل روزانه تخفیف‌های متفاوتی را به مشتریان پیشنهاد می‌دهند. همچنین در ساعات مختلف روز می‌توانید در «فودپارتی» اسنپ فود چندین غذا را با تخفیف‌های بسیار عالی تهیه کنید. یا اینکه با استفاده از کد تخفیف اسنپ فود و بسته‌های خدماتی اسنپ، غذاهای خود را با شرایطی بهتر از قیمت منوی رستوران سفارش دهید.

 

ارتباط با اسنپ فود

برای ارتباط با پشتیبانی اسنپ فود می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۹۶۶۱۲ تماس بگیرید.

کدهای منقضی