ثبت آگهی

سوالات متداول مشتریان

 
تخفیفان چیست؟
تخفیفان وب‌سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد. شعار ما «ارزان‌تر لذت ببرید!»

 

من به تخفیفان‌های روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
ثبت‌نام در تخفیفان کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.

 

من به تخفیفان‌های روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟
برای دریافت تخفیفان‌های روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و تخفیفان‌های روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

 

من به تخفیفان امروز علاقه‌مندم،‌ چگونه باید خرید کنم؟
تخفیفان موردنظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد؛ بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «گزینه اضافه کردن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد تخفیف خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

اگر از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ شماره سفارش، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفتن همراه خود را به آدرس support@takhfifan.com ارسال بفرمایید و یا با پشتیبانی ما به شماره 42027 داخلی 1 تماس بگیرید. ما پس از بررسی، کوپن خریداری‌شده شما را برایتان به آدرس ایمیل شما خواهیم فرستاد.


من به تخفیفان امروز علاقه‌مندم،‌ اما فقط می‌توانم از طریق واریز به‌حساب پرداخت کنم
مشکلی نیست. اگر شما از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ سفارش خود را ثبت کرده، مبلغ موردنظر را از طریق کارت به کارت پرداخت کرده، فیش را نزد خود نگه‌داشته، شماره سفارش خرید، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را به آدرس support@takhfifan.com ارسال بفرمایید. اگر اطلاعات پرداخت خود را برای ما ارسال نکنید، ما نمی‌توانیم خرید را برای شما ثبت کنیم. اگر امکان ایمیل هم ندارید می‌توانید به ما زنگ بزنید و مشخصات پرداخت حساب را تلفنی اعلام نمایید.


من به تخفیفان علاقه‌مندم،‌ این تخفیفان دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات تخفیفان جزییات تخفیفان آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

 

من به تخفیفان علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.
در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و کوپن خود را دریافت کنید.

 

کد کوپن خود را باید در روز پرداخت استفاده کنم؟
خیر! شما می‌توانید با توجه به مهلت استفاده هر تخفیف که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

 

من تخفیفان را خریده‌ام اما کد کوپن را دریافت نکرده‌ام
وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox خود را چک بفرمایید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه تخفیفان های من را کلیک بفرمایید.

 چنانچه کوپن های خرید خود را نیافتید مشکل خود را به پست الکترونیکی support@takhfifan.com ارسال کنید و یا با شماره 42027 داخلی 1 پشتیبانی سایت تماس بگیرید. توجه بفرمایید برای راهنمایی سریع تر جزییاتی شامل حساب و سفارش شما باید در ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

تخفیفان حامی محیط زیست است. لطفا از کوپن خود پرینت نگیرید. تنها کافی است تا کد تخفیفان یا کد دیجیتال (کد QR) را روی موبایلتان نشان دهید تا خدمات خود را دریافت کنید

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط تخفیفان نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟
هر کسی می‌تواند از کوپن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات کوپن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ اما نمی‌توانم آن را استفاده کنم
اگر به‌سرعت به آدرس support@takhfifan.com ایمیل بزنید،‌ ما مشکل شما را حل می‌کنیم. اگر هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اید و به ما خبر نداده‌اید،‌ کوپن خود را به دوستتان هدیه دهید تا از آن استفاده کند.

 

آیا می‌توانم تخفیفان را به‌عنوان کادو برای کسی خریداری کنم؟
بله، در صفحه خرید دکمه «هدیه بدهید» را انتخاب کنید.

 

یک‌لحظه! نام من روی برگه کوپن ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.

 

کد کوپن را باید یک‌بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
کوپن را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است وامکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.

 

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد کوپن ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.

در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب با شماره 42027 داخلی 1 تماس حاصل بفرمایید.

 

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

 

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

 

اگر زمان استفاده از کوپن به پایان رسیده باشد چی؟
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کوپن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط تخفیفان را کامل خوانده و به زمان انقراض کوپن توجه کنید.

 

من تخفیفانی بسیار خوبی را در بخش تخفیفان‌های گذشته دیده‌ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
متأسفانه اگر تخفیفان به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. تخفیفان‌های امروز ما را دیده‌اید؟

 

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با تخفیفان‌های مختلف را ابراز کنم.
شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس support@takhfifan.com ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.

 

«هر تخفیفان ویژه یک نفر» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیفان یک نفرمی تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.

 

«بدون محدودیت در خرید کوپن» به چه معناست؟
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد تخفیفان برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد تخفیفان برای خود می‌تواند استفاده کند.

 

«هر تخفیفان ویژه یک سفارش» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیفان تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.


«در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری است» به چه معناست؟

 یعنی شما می‌توانید تا سقف کوپن خریداری‌شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف کوپن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.

 

منوی باز رستوران به چه معناست؟
یعنی شما میتوانید با توجه به سقف کوپن تان از منوی رستوران خرید بفرمایید. بدیهی است اگر بیش از سقف کوپن تان سفارش داده اید. مابه التفاوت مبلغ را در رستوران پرداخت میفرمایید. 


چرا پول‌تو برای من رد شده است؟
در صورتی که در هنگام خرید خود از کد تخفیف استفاده کنید، پول‌تو به شما تعلق نمی‌گیرد.


مبلغ پول‌‌تو چند روز پس از خرید به حساب من واریز می شود؟
در صورت خرید از دیجی کالا این مبلغ حداقل 90 روز پس از تایید سفارش برای شما واریز می گردد. در صورت خرید از سایر سایت ها مبلغ بین 40 تا 60 روز پس از تایید سفارش به حساب شما واریز می‌شود.


کد تخفیف و پول‌تو

 

در صورتی وارد حساب کاربری نشده باشم، به من پول‌تو تعلق می‌گیرد؟
خیر، پول‌تو فقط در صورتی به شما تعلق می‌گیرد که پیش از ورود به صفحه‌ی شریک تجاری، وارد حساب کاربری خود در تخفیفان شده باشید.

 

چگونه مطمئن شوم مراحل را درست طی کرده‌ام؟
فقط کافی‌ست در تخفیفان وارد حساب کاربری خود شده باشید و سپس روی دکمه «خرید از ...» در بالای هر صفحه کلیک کنید. به عنوان مثال دکمه «خرید از دیجی‌کالا» در بالای صفحه‌ی مربوط به دیجی‌کالا. پس از آن خرید خود را کامل کنید و مطمئن باشید مسیر را درست طی کرده‌اید.

 

چه زمانی می‌توانم مبلغ پول‌تو خود را مشاهده کنم؟
تنها یک روز بعد از تحویل گرفتن کالا یا خدمت می‌توانید مبلغ پول‌تو خود را در قسمت «پول‌تو» در حساب کاربری تخفیفان مشاهده کنید. حواستان باشد که این مبلغ، تایید شده نیست و شریک تجاری حدود 15 روز زمان لازم دارد تا خرید شما را قطعی کند.

 

بعد از ورود به وبسایت شریک تجاری، از کجا بفهمم کدام دسته‌بندی‌ها شامل پول‌تو هستند؟
تمام دسته‌بندی‌های شرکای تجاری دارای پول‌تو هستند. اما درصد پول‌تو برای دسته‌بند‌ی‌های گوناگون متفاوت است. شما با خیال راحت خرید خود را کامل کنید و ما با توجه به دسته‌بندی‌هایی که از آنها خرید کرده‌اید و درصدی که هر دسته‎ بندی دارد، مبلغ پول‌تو را به شما اختصاص می‌دهیم.

 

آیا محدودیتی در تعداد دفعات استفاده از پول‌تو هست؟ 
خیر، هیچ محدودیتی برای تعداد خرید شما در پول‌تو وجود ندارد. شما به هر تعدادی که بخواهید می‌توانید از پول‌تو خرید کنید و متناسب با خرید خود پول‌تو (کشبک) بگیرید.

 

سقف تخفیف پول‌تو چقدر است؟ 
هیچ سقفی برای مبلغ پول‌تو وجود ندارد. شما می‌توانید هرقدر که میخواهید از شریک‌های تجاری خرید کنید و مطابق با خریدتان و درصد اعلام شده، پول‌تو بگیرید. تنها محدودیت برای فروشگاه «دیجی‌کالا» است که سقف پول‌تو برای هر کالا 100 هزار تومان تعیین شده است . البته برای دیجی‌کالا هم هیچ محدودیتی در مجموع مبلغ پول‌تو وجود ندارد. یعنی شما می‌توانید چندین کالا در یک خرید از دیجی‌کالا سفارش دهید و مبلغ پول‌تو برای تمام کالاها (تا سقف 100 هزار تومان برای هر کالا) در کیف پول شما لحاظ شود. همانطور که گفته شد این محدودیت فقط برای دیجی‌کالا است و برای سایر شریک‌های تجاری ما هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

از کجا بفهمیم کدام شریک تجاری دارای پول‌تو است؟
تمامی شرکای تجاری که دارای پول‌تو هستند با علامت «پول‌تو» در بالای صفحه مشخص شده‌اند. در صورتی که شریک تجاری علامت پول تو داشت، دکمه‌ی «خرید از ...» هم دارد. روی دکمه‌ی خرید کلیک کرده و وارد سایت شریک تجاری شوید.

 

آیا مراحل خرید در صفحه شریک تجاری برای استفاده از پول‌‌تو متفاوت است؟
خیر، تمامی مراحل خرید از سایت شریک تجاری مشابه حالت معمول در خرید است و هیچگونه تفاوتی با حالت عادی ندارد.

 

مبلغ پول‌تو چگونه به حساب من واریز می‌شود؟
در صورتی که سفارش شما از طرف شریک تجاری تایید شود، بعد از گذشت مدت حدود ۹۰ روز، مبلغ پول‌تو به کیف پول شما اضافه می‌شود. اگر مبلغ کیف پول شما به 50 هزار تومان رسیده باشد، می‌توانید با وارد کردن شما شبای خود، پول را به حساب بانکی خود واریز کنید. همچنین در صورتی که موجودی کیف پول شما به 50 هزار تومان نرسیده باشد، می‌توانید آن مبلغ را به حساب کاربری خود در تخفیفان اضافه کنید و در خرید‌های بعدی خود از سایت تخفیفان از اعتبار خود استفاده نمایید.

 

اگر کالایی که خرید کرده‌ام را پس بدهم، باز هم به من پول‌تو تعلق می‌گیرد؟
خیر، مبلغ پول‌تو فقط به کالاهایی تعلق می‌گیرد که در سایت شریک تجاری نهایی شده باشند.

 

من بعد از تحویل گرفتن سفارش خودم، بخشی از سفارش را مرجوع کرده‌ام. آیا مبلغ پول‌تو به آن بخش از سفارشم که مرجوع نشده هم تعلق می‌گیرد؟
بله، مبلغ پول‌تو به هر «کالا» تعلق می‌گیرد. اگر چند کالا یا خدمت را پس داده‌اید (و یا به هر دلیلی آن کالاها یا خدمات لغو شده باشد)، همچنان مبلغ پول‌تو به سایر کالاها یا خدماتی که لغو نشده‌اند تعلق می‌گیرد. به عنوان مثال اگر شما تعداد دو کالا از دیجی‌کالا خریده‌اید و یکی از آنها را پس داده‌اید، مبلغ پول‌تو فقط به کالایی که نهایی شده‌است تعلق می‌گیرد.

 

اگر بعد از ورود به وبسایت فروشگاه صفحه فروشگاه را بستم، چکار کنم؟
برای هر بار ورود به وبسایت شریک تجاری، باید از طریق تخفیفان وارد وبسایت فروشگاه شوید. پس در صورتی که به هر دلیل صفحه فروشگاه بسته شد، باید مراحل را از اول طی کنید.

 

آیا برای خرید می‌توانم از اپلیکیشن شریک تجاری استفاده کنم؟
خیر، برای تعلق گرفتن پول‌تو (کشبک) در حال حاضر فقط باید از وبسایت شریک تجاری استفاده کنید. به زودی امکان استفاده از اپلیکیشن‌های شرکای تجاری هم افزوده خواهد شد.

 

آیا می‌شود در هنگام استفاده از پول‌تو از کد تخفیف هم استفاده کرد؟
خیر، در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. اما در آینده‌ای نزدیک شما می‌توانید همزمان از کد تخفیف و پول‌تو استفاده کنید.

 

مدت زمان آزاد شدن پول‌تو چقدر است؟ 
برداشت وجه پول‌تو دارای سه مرحله است:
مرحله اول یک روز کاری بعد از تحویل گرفتن کالا یا خدمت انجام می‌شود. شما می‌توانید یک روز کاری بعد از تحویل گرفتن کالا یا خدمت با مراجعه به کیف پول خود در حساب کاربری مبلغ پول‌تو خود را ببینید. 
مرحله دوم حدود 14 روز زمان می‌برد. شریک تجاری بعد از 14 روز قطعی بودن سفارش (عدم مرجوعی و ...) را تایید می‌کند.
مرحله سوم حدود ۹۰ روز زمان می‌برد تا مبلغ پول‌تو شما آماده‌ی برداشت شود.

 

من از پول‌تو خرید کرده‌ام و تمام مراحل را به درستی طی کرده‌ام ولی مبلغ پول‌تو به من تعلق نگرفته‌است.
گاهی اوفات ممکن است مرحله‌ی اول در پول‌تو با تاخیر دو تا سه روزه مواجه شود. حتما با تیم پیشتیبانی تخفیفان تماس گرفته و مشکل را با ایشان مطرح کنید.

 

بعد از اینکه درخواست برداشت وجه را زدم، چقدر طول می‌کشد تا پول به حسابم واریز شود؟
این مبلغ حداکثر ظرف 72 ساعت به حساب شما منتقل خواهد شد.

 

در صورتی که پس از درخواست برداشت وجه، پول به حسابم واریز نشد چکار کنم؟
اگر بیشتر از 72 ساعت از ثبت درخواست برداشت وجه شما گذشت و مبلغی به حساب شما واریز نشد، حتما با پشتیبانی تماس حاصل کنید.


بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید