مراکز آموزش تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز آموزشی در تهران

بهترین دوره‌های آموزشی در انواع رشته‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها در تخفیفان مشاهده کنید. شما می‌توانید انواع دوره‌های حضوری و آموزش آنلاین را در آموزشگاه‌هایی که با تخفیفان همکاری دارند پیدا کرده و در دوره آموزشی موردنظرتان شرکت کنید.

کلاس‌های آموزش انواع نرم‌افراز‌های کامپیوتری، آموزش چرتکه، وبینارهای آموزشی، آموزش هنرهای مختلف نظیر نقاشی، موسیقی و آرایشگری و زیبایی، کلاس‌های ورزشی مثل یوگا و یادگیری انواع زبان‌ها همگی در آموزشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان برای شما با تخفیف ارائه می‌شوند.

هزینه دوره‌های آموزشی

هزینه هرکدام از دوره‌های آموزشی با توجه به منظقه مورد نظر، نوع کلاس و البته آموزشگاه مورد نظر، متفاوت است. نوع دوره آموزشی و همچنین حضوری یا آنلاین بودن دوره آموزشی در افزایش یا کاهش هزینه‌ها تاثیر دارد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر آموزشگاه و مرکز آموزشی، به صرفه‌ترین آموزشگاه را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید.

چه دوره‌های آموزشی در آموزشگاه‌ها برگزار می‌شوند؟

در هرکدام از این آموزشگاه‌ها دوره‌های آموزشی خاصی برای شما ارائه می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص هر آموزشگاه از دوره‌های آموزشی ارائه شده و همچنین اطلاعات دیگر آن‌ها باخبر شوید. در ادامه فهرست برخی از دوره‌های آموزشی که دارای تخفیف هستند برای شما آورده شده است.

- آموزش نرم‌افزار‌های کامپیوتر مثل: ورد، فوتوشاپ یا آفیس

- آموزش اکسل شامل سرفصل‌های: آشنایی با محیط، اصول ایجاد جداول با طراحی درست و مناسب، قالب بندی سلول‌ها، مرتب سازی و فیلترسازی، استفاده از توابع، فرمول نویسی و تنظیمات چاپ

- آموزش نرم افزار کاربردی هلو با سرفصل های: خرید و فروش، حسابداری، گزارشات، فرمول تولید و خزانه داری

- آموزش راه اندازی وبسایت با سرفصل های: تعاریف و نصب ووردپرس، کار با محیط و تعاریف داخلی وروپرس، مفاهیم و فرمت‌ها، افزونه‌ها، پوسته‌ها، تولید محتوا، استراتژی تولید محتوا و سئو

- آموزش زبان‌های خارجی شامل: کلاس مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان با کتب معتبر، آموزش لغات 504، کلاس مکالمه ویژه سفر به روش CLT به همراه مهارت‌های writing, Reading, Speaking و Listening.

- کلاس‌های آنلاین آموزش زبان با شرایط تعامل با استاد با استفاده از تجهیزاتی مثل: وبکم دو طرفه، صحبت دو طرفه، چت، تخته الکترونیکی، قلم نوری، به اشتراک گذاری کتاب و فایل، فیلم و استفاده مستقیم از ابزارها و امکانات اینترنت

- آموزش مهارت‌های بازار کار مثل: دوره‌های آموزشی حسابداری اصناف و تحریر دفتر مشاغل، دوره‌های آموزش برندینگ و مارکتینگ با سرفصل‌های: بازار و اندازه آن، شناخت مشتری، هویت بصری اسلوگان، برندینگ، محصول سازی، تولید محتوا کمپین، وبسایت، شبکه‌های اجتماعی

- آموزش تهیه انواع قهوه شامل سرفصل‌های آموزشی : قهوه ترک، اسپرسو، موکا، لاته، فرانسه، اوله، کاپوچینو، موکاچینو، هات چاکلت، آیریش کافه، ناپلیتانا، قهوه شنی با ابزارهاي قهوه ساز

- دوره‌های تحلیل کتاب با سرفصل‌هایی مثل: تقویت مهارت‌های شناختی ذهن نوجوان، توانایی تفکر ،توانایی حل مسئله و توانایی تصمیم گیری، کاهش مشکلات رفتاری نوجوان، بالا رفتن اعتماد به نفس، بالا رفتن اعتماد به نفس و عزت نفس در نوجوان، افزایش گنجینه لغات پربار در نوجوان، افزایش مهارت فن بیان در سخنرانی

- انواع هنر مثل: نقاشی روی پارچه، آشپزی و پخت شیرینی و کوکی و موسیقی با دستگاه‌هایی مثل: دستگاه شور، دستگاه همایون، دستگاه ماهور، دستگاه چهارگاه، دستگاه سه گاه، دستگاه نوا، دستگاه راست پنج‌گاه

- آموزش مهارت‌های عکاسی

- دوره‌های آرایشگری و زیبایی

- دوره‌های مهارت‌های فردی

- کارگاه پرورش هوش جنين در بارداری، شامل: پرورش هوش نوزاد تا پايان ٢ سالگی، بازی های متناسب با سن كودک و ماساژ نوزاد

- کارگاه مراقبت از نوزاد و شيردهی و مراقبت‌های نوزاد شامل: واكسيناسيون، پوزيشن های شيردهی، ذخيره شير مادر، خفگی، استحمام، ماساژ نوزاد، تعويض پوشک، دوشيدن شير، ايمنی نوزاد، تغذيه با سرنگ و فنجان

- دوره‌های آموزش کورل و طراحی شامل سرفصل هایی مثل: فرمت های تصویری، ابزارها و روش عملکرد، پالت های رنگی اندازه، فرمت های رنگی و ورودی‌ها، شناخت صفحه، لایه‌ها و اداره آن‌ها، اجرای پروژه‌های گرافیکی، وضعیت‌ها، موقعیت‌ها و ابزارهای کنترلی، طراحی کارت ویزیت، بروشور و مبانی شکل سازی

سوالات متداول درمورد دوره‌های آموزشی

در این قسمت می‌توانید سوالات پرتکرار مربوط به کلاس‌های آموزشی را مشاهده کنید.

۱- تعداد جلسات دورههای آموزشی چقدر است؟

تعداد جلسات هر دوره آموزشی در هر آموزشگاه متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع پیدا کردن از تعداد جلسات و موارد دیگر، به صفحه مخصوص هر آموزشگاه مراجعه کنید.

۲- آیا پس از شرکت در دورههای آموزشی مدرک دریافت میکنیم؟

در اکثر آموزشگاه‌هایی که با تخفیفان همکاری دارند، پس از اتمام دوره‌های آموزشی گواهی یا مدرک معتبر با دریافت هزینه جداگانه به شما ارائه می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه هر آموزشگاه با آن‌ها تماس بگیرید.

۳- آیا امکان ثبت نام خصوصی کلاسهای آموزشی وجود دارد؟

در برخی از آموزشگاه‌ها کلاس‌های خصوصی نیز با تخفیف برای شما ارائه می‌شود. می‌توانید از طریق تماس با هر آموزشگاه از این امکانات آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

۴- آیا قبل از خرید کوپن تخفیف کلاسها نیاز به هماهنگی با آموزشگاه است؟

بله، بهتر است پیش از خرید کوپن تخفیف دوره‌های آموزشی، با آموزشگاه مربوطه تماس بگیرید و از برگزاری کلاس‌ها اطمینان حاصل کنید.

۵- آیا غیر از خرید کوپن تخفیف، این آموزشگاهها هزینه جانبی دیگری هم دارند؟

در بعضی از این مراکز، هزینه‌های جانبی دیگری مثل هزینه گواهینامه و مدرک و آزمون و ارائه جزوات آموزشی از شما دریافت می‌شود.

شرایط سرویس دهی مراکز آموزشی در دوران کرونا

تمامی مراکز و آموزشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان، ملزم به رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها با رعایت نکات بهداشتی امکان همکاری با تخفیفان را دارند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص هر آموزشگاه، از این موارد اطلاعات لازم را کسب کنید.

باوجود رعایت تمهیدات بهداشتی از جانب آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی، شما نیز با رعایت نکات بهداشتی مثل زدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی می‌توانید از هرگونه خطر احتمالی جلوگیری کنید.

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر آموزشگاه در صفحه مربوط به آن درج شده است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص هر آموزشگاه از جزئیات تماس و راه‌های ارتباطی با آن‌ها اطلاع یابید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 02142027