قالیشویی

از یک قالیشویی خوب چه انتظاری دارید؟ تخفیفان بهترین قالیشویی در هر نقطه از شهر را به شما معرفی می‌کند.

یک قالیشویی خوب باید برای شستشوی هر نوع فرشی مهارت و تجربه کافی داشته باشد. گرد و غباری که از بیرون وارد خانه می‌شود در فرش و موکت انباشته می‌شود. پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن که علاوه بر شستشو با رعایت اصول مذهبی، بتوان به آن اعتماد کرد سخت است.

تخفیفان برای حل این مشکل با تعدادی از بهترین قالیشویی ها در تهران و سایر شهرها همکاری می‌کند. ارائه قیمت ثابت و فاکتور شفاف از اصول مهم این مراکز است.

 

تخفیف بهترین مراکز قالیشویی

تخفیفان با بهترین قالیشویی ها در تهران و شهرستان ها وارد مذاکره شده است تا علاوه بر ارائه تخفیف ویژه جهت شستشوی فرش و موکت، بهترین خدمات را برای کاربران خود فراهم کند.

در هر نقطه از شهر که هستید با انتخاب نزدیک‌ترین قالیشویی به محل زندگی‌تان بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. با توجه به میزان تخفیفی که هر قالیشویی در نظر گرفته و با مطالعه نظرات و امتیازات سایر کاربران می‌توانید مناسب‌ترین قالیشویی را انتخاب کنید. خدمات قالیشویی برای انواع فرش ماشینی و دستباف و با استفاده از بهترین مواد اولیه قابل ارائه است. فرش‌های منزلتان به همراه کاور و اغلب با ضمانت کتبی و بدون چروک به شما تحویل خواهد شد.

 

قیمت و هزینه قالیشویی

قیمت و هزینه قالیشویی به طور مستقیم با نوع فرش و متراژ آن در ارتباط است. قیمت شستشوی فرش ماشینی، فرش دستبافت، فرش دستبافت ابریشمی و فرش های فانتزی بر اساس متراژ متغیر است. در حال حاضر بسیاری از قالیشویی های همکار با تخفیفان جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از مواد ضدعفونی کننده نیز استفاده می‌کنند. انتخاب روش شستشو مانند استفاده از بخارشوی یا خشک شویی، زمان خشک شدن پس از شستشو را به حداقل می‌رساند.

برخی از قالیشویی ها خدمات دیگری از جمله رفوگری، بازسازی و مرمت را هم انجام می‌دهند. فرش‌های آب‌دیده، پوسیده، سائیده و بید خورده بسته به نوع جنس و بافت آن نیازمند روش‌های خاصی برای شستشو و ترمیم است. خدمات شیرازه زنی و ریشه زنی هم با تخفیف ویژه در تخفیفان قابل خرید است.

 

انواع خدمات قالیشویی

امروزه با وجود انواع ماشین قالیشویی، از روش های نیمه خودکار و تمام خودکار برای شستن انواع فرش و قالی استفاده می‌شود. در روش سنتی به شکل دستی، متخصصین قالیشویی با استفاده از تجهیزات دستی فرش را تمیز می‌کنند. در روش نیمه خودکار، فرد با استفاده از تجهیزات اتوماتیک کار شستشو را انجام می‌دهد و در روش تمام خودکار، فرش توسط دستگاه قالیشویی اتوماتیک شسته می‌شود.

طی شستشو فرآیند غبارگیری، شستشو با آب، آبگیری و در صورت درخواست مشتری مراحل بخارشویی هم انجام خواهد شد.

در بعضی از روش‌ها نسبت به نوع فرش یا موکت از مواد شیمایی قوی‌تر یا بخار و آب داغ برای شستشو استفاده می‌شود. اگر قصد شستشوی تخصصی تابلو فرش یا خدمات دیگری نظیر لکه بری، رفوگری و رفع سوختگی و ترمیم قالی را دارید، می‌توانید بهترین و نزدیک‌ترین قالیشویی به منزلتان را در تخفیفان پیدا کنید.

 

سوالات متداول درباره قالیشویی

در این قسمت برخی از مهم‌ترین سوالات متداول درباره فرش و قالیشویی را بررسی می‌کنیم.

۱- چگونه به قالیشویی اعتماد کنم؟

از راه‌های مختلفی می‌توانید مجاز بودن یک قالیشویی را جویا شوید. تخفیفان با قالیشویی های معتبر شهر همکاری می‌کند و در صورت استفاده از کوپن تخفیفان خیالتان از این بابت راحت باشد. علاوه بر این می‌توانید با ۱۱۸ تماس بگیرید یا با تماس با اتحادیه قالی‌شویان در مورد قالیشویی مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

۲- کوپن تخفیفان در قالیشویی به چه صورت محاسبه می‌شود؟

نرخ قالیشویی بر اساس اندازه و ابعاد فرش است. هر کوپن تخفیفان برای هر متر قالیشویی محاسبه شده است. قیمت بر اساس نوع فرش تغییر می‌کند. برخی از قالیشویی ها جهت استفاده از تخفیف، حدقل متراژ در نظر گرفته اند. با مراجعه به صفحه هر قالیشویی می‌توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

۳- آیا خدمات ترمیم فرش هم در تخفیفان ارائه می‌شود؟

بله تعدادی از قالیشویی های طرف قرارداد با تخفیفان، خدماتی از جمله ترمیم، ریشه بافی و چرم دوری هم انجام می‌دهند. اگر حاشیه فرش دچار پوسیدگی شده باشد، می‌توان به سادگی آن را ترمیم کرد. اما اگر آسیب دیدگی به تار و پود فرش رسیده باشد، چله‌کشی و بافتن مجدد آن قسمت مورد نیاز است. برای اطلاعات بیشتر با قالیشویی مورد نظر تماس بگیرید.

۴- علت زرد شدن فرش بعد از شستشو چیست؟

یکی از علل زرد شدن فرش، عدم نظافت قبل از شستشو است. لازم است پیش از شستشو فرش را با جاروبرقی تمیز کنید. استفاده از مواد شوینده نامناسب یا شوینده‌هایی که خاصیت اسیدی دارند هم موجب از بین رفتن بافت فرش و زرد شدن آن می‌شود.

۵- فرش ها را چند سال یک بار بشوییم؟

بستگی به این دارد که فرش به چه میزان آلوده شده باشد. اگر کودک خردسال دارید یا رفت و آمد در منزل زیاد است؛ با توجه با طول عمر فرش آن را تا شش ماه یکبار بشویید. در غیر این صورت فرش ماشینی را حداکثر دو سال یکبار و فرش دستبافت را نهایت سه سال یکبار به قالیشویی بسپارید.

 

شرایط سرویس‌دهی قالیشویی در دوران کرونا

تمام قالیشویی های تهران و سایر شهرها که با تخفیفان قرارداد دارند، ملزم هستند که پروتکل‌های بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا را رعایت کنند. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به موارد بهداشتی را در صفحه مرتبط با هر قالیشویی مشاهده کنید. جزئیات مربوط به رعایت موارد بهداشتی در آن صفحه نوشته شده است.

با تمام این موارد، در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌ها مانند استفاده از ماسک، دستکش و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در هنگام ارسال و تحویل فرش، می‌توانید از شیوع انتقال ویروس کرونا جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس، انواع خدمات فرش و جزئیات هر قالیشویی در صفحه‌ی مربوط به آن درج شده است. با مراجعه به صفحه اختصاصی هر مجموعه، می‌توانید درباره خدمات و نحوه‌ی سرویس‌دهی، نحوه ارسال و سایر هزینه‌های احتمالی، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ی استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱