فست فود های تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

فست فودهای تهران

در حال حاضر رستوران گردی و خوردن غذا و نوشیدن یکی از پر طرفدارترین تفریحات در ایران به حساب می آید. ما در اینجا به قضاوت اینکه آیا قرار دادن رستوران گردی در دسته تفریحات کار درستی است و آیا این فرهنگ سالم است یا خیر نمی پردازیم. اما از آنجایی که آنچه رخ می دهد این است که عده بسیاری از این پدیده استقبال می کنند لازم دانستیم تا در خصوص رستوران های تهران یا بهتره بگیم ویژه در مورد فست فود ها چند نکته کاربردی را برای شما عزیزان همراه تخفیفان متذکر شویم.

فست فود؛ غذای حاضری با رنگ و لعاب بیشتر

فست فود یک ترکیب بسیار ساده انگلیسی است که کاملا همسو با مفهوم آن است؛ غذایی که به نسبت غذاهای سنتی (برای مثال خورش قرمه سبزی ، آب گوشت و خورش فسنجان) سریع‌تر برای سرو و میل کردن آماده می‌شود. اما منشا بوجود آمدن و پر رنگ شدن نقش فست فود در وعده های غذایی چیست و اساسا به چه دلیل پدیده ای بنام فست فود متولد شد؟ با یک جستجوی ساده با تعداد زیادی از مقاله ها مواجه خواهید شد که تاریخچه  فست فود را شرح داده اند و متوجه می شوید که پدیده فست فود به زمان روم باستان باز می گردد.

اما قطعا عصر جدید حضور فست فودها را در زندگی مردم بشدت پر رنگ تر کرده است و قطعا دلیل اصلی استقبال چشم گیر از این نوع حالت سرو غذا خود قرن بیست و یکم و تغییر در سبک و سیاق زندگی روزمره است. دل مشغولی های بیش از اندازه و فرصت کم سبب شد تا بسیاری از فعالیت های روزانه شکل و شمایل نویی به خود بگیرند. از جمله این فعالیت ها مسئله غذا بود. با افزایش سرعت زندگی و ماشینی شدن اکثر فرآیندهای روزانه فرصت  و حوصله برای آماده سازی غذا و خوردن غذا نیز  کمتر شد.

اینکه چرا غذا که یکی از مهم ترین بخش های زندگی بشری است تا این حد بی اهمیت شناخته شد که فرصت کمتری برای آماده سازی و نظارت بر استانداردهای طبخ آن قائل شدیم در این مقال نمی گنجد و نیاز به  بررسی دقیق تر دارد. اما باز هم به دلیل اینکه اکثریت از این جریان استقبال می کنند، می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توان از این بخش زندگی لذت بیشتری ببریم. شما با تخفیفان می‌توانید کوپن بهترین فست فودهای اقدسیه را با بهترین قیمت دریافت کنید.

ویژگی های یک فست فود خوب

کسب و کارهای مرتبط با غذا و محصولات غذایی روز به روز گسترش پیدا می کنند و استقبال از آن ها از هر زمان دیگری در تاریخ چشم گیرتر است. البته که هدف اصلی این کسب و کارها سودآوری هر چه بیشتر و جذب مشتری است و به همین منظور رقابت در ارائه خدمات این کسب و کارها و کیفیت ارائه آن مورد توجه بسیاری از صاحبان رستوران‌ها،  فست فودها و کافی شاپ‌ ها است. اولین موضوعی که در کیفیت کلی یک رستوران و فست فود به چشم می آید استقبال پرسنل و گارسون ها بعد از ورود مشتری به فضا رستوران است. برخورد محترمانه و راهنمایی های پرسنل مانند برخورد اول در یک قرار دونفره عمل می کند.

اینکه پرسنلی با مشتری به گونه ای رفتار کنند که گویی همیشه منتظر مشتری و ارائه خدمات به آن ها هستند حس مثبت و خوشایندی به مشتری می دهد. دانش رستوران داری همین موضوع را تقویت می کند. داشتن سرآشپز و آشپزهای مجرب قطعا در طبخ و آمده سازی غذا تاثیر مستقیم دارد. فارغ از رفتار حرفه ای و دانش کلیه پرسنل رستوران، تهیه مواد غذایی با کیفیت و ابزار استاندارد برای آماده سازی غذا و محیط و دکوراسیون داخلی و خارجی رستوران به انتخاب شدن یک رستوران به عنوان یک گزینه همیشگی از سوی مشتری کمک می کند. ممکن است محل کار شما یا محل سکونتتان در غرب تهران باشد و برای یک شام خوشمزه بخواهید یکی از فست فودهای این منطقه را انتخاب کنید، برای این مورد هم تخفیفان به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید کوپن انواع فست فود شهرک غرب یا حتی فست فود سعادت آباد را خریداری کنید.

بهترین فست فودها در تخفیفان

تخفیفان یک از پیشگامان ارائه خدمات تفریحی و رستوران گردی بصورت آنلاین در ایران است و عملکرد مثبت این مجموعه در ارائه تخفیف‌های فست فود در تهران سبب شده است تا بسیاری از رستوران های درجه یک کشور با تخفیفان همکاری داشته باشند. کار برای شما آسان شده است؛ کافی است وارد سایت تخفیفان شوید و در نوار بالایی سایت گزینه رستوران و کافی شاپ را انتخاب کنید تا با دنیایی از گزینه های پیشنهادی تخفیفان برای یک وعده غذایی خوشمزه مواجه شوید. نظرات کاربران دیگر و امتیازاتی که در برآیند معرف یک رستوران و کافی شاپ هستند به شما در انتخابتان کمک بسیاری می کند. و چه چیزی بهتر از اینکه بهترین کیفیت ها را با تخفیف تجربه کنید.

انواع تخفیف فست فود

در منوی اغلب فست فود موارد زیر به چشم می‌خورد. گاهی کمتر و گاهی بیشتر و گاهی هم ممکن است با اسامی مشابه آن‌ها را ببینید.

برگر: همبرگر معمولی، دوبل برگر، چیزبرگر، ماشروم برگر، چیکن برگر، رویال برگر

سوخاری: مرغ سوخاری، فیله استریپس، کتف و بال، فیله تیلاپیا

ساندویچ: رست بیف، رست چیکن، چیکن سوخاری، ساندویچ ژامبون، هات داگ، ساندویچ مرغ و قارج، شاورما

پیتزا: انواع پیتزا مثل پیتزا بیکن، پپرونی، پیتزا سبزیجات، پیتزا مرغ و قارچ، مارگاریتا

پاستا: پاستا زیتی، پاستا پنه، پاستا فارفاله، آلفردو، بوکاتینی، بولونیز، پاستا کاربونارا، فتوچینی

پیش غذا: سیب زمینی سرخ شده، قارچ سوخاری، پیاز سوخاری، سالاد سزار

نوشیدنی: نوشابه دلستر، دوغ، آبمیوه، برخی از فست فودها انواع اسموتی، ماکتیل، شیک، چای و دمنوش نیز ارائه می‌کنند.

انواع غذاهای فست فود ممکن است خیلی بیشتر از این فهرست باشد.

قیمت و هزینه فست فود

یک وعده غذای فست فود به طور معمول شامل یک ساندویچ مانند همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده و یک نوشابه گازدار است. قیمت غذاهای فست فودی در رستوران‌ها عموما ارزان‌تر از سایر غذاها است. نکته مهم در تهیه فست فود استفاده از کادری آموزش دیده و حرفه‌ای است. همانند سایر رستوران‌ها مواد اولیه و کیفیت آن نیز در تعیین قیمت و هزینه فست فود نقش دارد.  اگر قصد ارید وعده فست فودی خود را در شمال تهران بخورید، پیشنهاد ما به شما فست فود نیاوران است.

تخفیفان امکان خرید غذا از بهترین رستوران فست فود تهران و سایر شهرها را با تخفیف های بالا فراهم کرده است.یکی از فست فود های بسیار پرطرفدار در سایت تخفیفان مرغ سوخاری چاکوچ است.