فست فود های شهرک غرب

فست فودهای شهرک غرب

شهرک غرب یکی از خیابان‌های نام آشنا در شمال تهران است که بیشتر پایتخت نشینان آن را می‌شناسند. در تمامی خیابان‌های اصلی و فرعی این محله، چیزی که زیاد به چشم می‌خورد رستوران و فست فود است. این منطقه رستوران‌های زیادی دارد که با تمام سلیقه‌ها سازگار است و شما می‌توانید به همراه خانواده یا دوستان برای خوردن یک وعده غذایی خوشمزه و دلچسب به فست فودهای تهران بروید.

بهترین فست فودهای شهرک غرب

شهرک غرب فست فودهای زیادی دارد و شاید انتخاب بهترین آن کار سختی باشد و از میان این همه رستوران نتوانید رستورانی مطابق با سلیقه خود پیدا کنید. در زیر برخی از بهترین فست فودهای شهرک غرب آورده شده است.

قست فود هات گریل

هات گریل یکی از بهترین فست فودهای شهرک غرب است را دارد. پیتزاهای این رستوران دارای خمیر بسیار متفاوتی است و طعم فوق‌العاده‌ای دارد. پیتزاهای ایتالیایی فست فود هات گریل طعم و مزه فوق العاده‌ای داد به خصوص با سس‌های مخصوص که به این تجربه طعم متفاوتی‌ می‌دهد.

کافه بستو

یکی دیگر از بهترین فست ‌فود های شهرک غرب، کافه بستو است که دارای منوی متنوع از پیتزا، همبرگر، نوشیدنی و ساندویچ‌های خوش طعم است. از ویژگی‌های این فست فود داشتن منویی غذایی با حجم زیاد است که کاملاً برای هر فرد مناسب است. کافه بستو یک فضای دنج دارد و می‌توانید در این فضای صمیمی غذای خود را میل کنید.