مراکز اپیلاسیون نیاوران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون نیاوران

اگر به دنبال روشی برای از بین بردن موهای زائد هستید، اپیلاسیون راهی سریع، آسان و مقرون به صرفه است. موم‌هایی که در اپیلاسیون استفاده می‌شوند انواع مختلفی دارند و باید از قبل آن‌ها را بشناسید. در سالن‌های اپیلاسیون شمال تهران، موم‌ و وکس‌های مختلفی استفاده می‌شوند که هر کدام کاربرد ویژه‌ای دارند.

اصلاح با تیغ می‌تواند یک گزینه سریع و آسان برای از بین بردن موهای زائد باشد به این دلیل که ارزان است. فقط یک ژیلت نیاز است و چند دقیقه بیشتر وقت شما را نمی‌گیرد. از سوی دیگر، اپیلاسیون می‌تواند کمی گران‌تر باشد، اما در دراز مدت کارآمدتر است. این روش مزایای زیادی به همراه دارد و اگر با اصلاح و شیو کردن آن را مقایسه کنید، بهترین گزینه انتخاب اپیلاسیون با موم است.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا باید به جای اصلاح، اپیلاسیون را انتخاب کنید:

1.      بدون بریدگی سطح پوست قابل انجام است.

زمانی‌که با تیغ یا ژیلت موهای اضافی را اصلاح می‌کنید، به دلیل تیغه‌های تیز یا عجله کردن ممکن است به پوست آسیب برسد و دچار بریدگی یا خراش شود. اگر به طور مرتب اصلاح کنید، وجود بریدگی روی پوست احساس خوشایندی به شما نمی‌دهد و در اکثر مواقع اتفاق می‌افتد. انجام دادن این روش در سالن‌های اپیلاسیون فقط یک بار در ماه حدود 45 دقیقه طول می‌کشد و شخصی حرفه‌ای این کار را برای شما انجام می‌دهد.

2.      بدون ایجاد خارش

اگر تا به حال پاها یا زیر بغل خود را اصلاح کرده باشید، احتمالا با خارش آن ناحیه مواجه شدید و می‌دانید چه حسی دارد. این یک مشکل رایج بین مردان و زنان پس از اصلاح با تیغ است. در روش اپیلاسیون با استفاده از موم‌های با کیفیت و مغذی از این موارد جلوگیری می‌شود.

3.      نتایج طولانی مدت

کاری که اصلاح اساسا انجام می‌دهد این است که قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد، از بین می‌برد. متاسفانه، موهای زائد ریشه‌های بزرگ‌تری دارند. به همین دلیل است که پس از اصلاح، موها به سرعت در مقایسه با اپیلاسیون رشد می‌کنند. اپیلاسیون در واقع موها را از ریشه جدا می‌کند و پس از 3 تا 4 هفته مجدد رشد می‌کنند.

4.      توقف رشد مو

از آنجایی که هنگام اپیلاسیون موها از ریشه کنده می‌شوند، فولیکول‌های مو ضعیف می‌شوند. هنگامی‌که مو دوباره رشد می‌کند، قدرت کمتری دارد  و با اپیلاسیون منظم، ضعیف‌تر می‌شود. حتی ممکن است رشد مو متوقف شود.

5.      راحتی و سرعت اپیلاسیون

محصولات اپیلاسیونی وجود دارند که برای استفاده در سالن به صورت سریع‌تر و راحت‌تر ساخته شده‌اند، مانند موم شکر طبیعی، که نیازی به حرارت ندارد و با گرمای طبیعی بدن شما گرم می‌شود. سایر محصولات مانند نوار موهای زائد برای قسمت‌های مختلف بدن استفاده می‌شوند که استفاده از آن‌ها سریع و آسان است.

خدمات اپیلاسیون نیاوران در تخفیفان

اگر به دنبال مراکز اپیلاسیون نیاوران با قیمت مناسب و ارزانی هستید ما در این صفحه بسیاری از مراکز معتبر که به صورت حرفه‌ای کار اپیلاسیون موهای زائد را انجام می‌دهند معرفی کردیم. در این سالن‌ها و مراکز، اپیلاسیون با انواع موم نرم، موم سخت و موم‌های میوه‌ای انجام می‌شود و هزینه هر جلسه اپیلاسیون با تخفیف است.