تخفیف مانیکور و پدیکور

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان بهترین و مجهزترین آرایشگاه‌ های زنانه تهران را جهت انجام مانیکور و پدیکور برای شما در نظر گرفته است. اگر به دنبال سالن آرایشی خوب و با کیفیت در نزدیکی محل زندگی خود هستید، پیشنهادات تخفیفان را از دست ندهید.

تمامی سالن‌های آرایشی همکار تخفیفان در تهران و سایر شهرستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

مانیکور و پدیکور چیست؟

یکی از روش های مراقبتی و زیبایی برای انگشت‌های دست‌ها و پاها، انجام مانیکور و پدیکور است. مانیکور و پدیکور علاوه بر افزایش زیبایی، باعث تقویت ناخن‌ها نیز می‌شوند. خدمات مانیکور و پدیکور در مراکز تخصصی ناخن تهران یا در اسپا انجام می‌شود و شامل مراحل مختلفی می‌شود.

از جمله مراحل مانیکور و پدیکور ناخن‌ها می توان به سوهان کشیدن و شکل دادن به ناخن‌ها، برداشتن پوست اضافی اطراف ناخن ها، ماساژ دست و پا و در برخی مواقع پارافین تراپی اشاره کرد. همچنین در بعضی از آرایشگاه‌ها این مراحل با زدن لاک ناخن‌ها به اتمام می‌رسد.

مانیکور و پدیکور به دلیل این که در ارتباط با پوست است و شامل بریدن بخشی از پوست مرده می‌شود، باید توسط فرد متخصص و دارای مجوز انجام شود. همچنین باید در محیطی کاملا بهداشتی و توسط افراد آموزش دیده انجام شده و از وسایل ضدعفونی شده استفاده شود.

 

مزایای مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

مانیکور ناخن چون شامل ماساژ دادن دست هم می‌شود باعث بهبود جریان خون در دست‌ها شده و همچنین رشد ناخن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. همچنین مانیکور ناخن به دلیل استفاده از لوسیون‌های تقویت کننده باعث افزایش انعطاف پذیری و استحکام ناخن‌ها می‌شود.

علاوه بر این، مانیکور باعث تامین و حفظ رطوبت ناخن‌ها شده و باعث از بین رفتن سلول‌های مرده پوست می‌شود. نکته مهم درمورد مانیکور این است که حتما مرکز اسپا یا سالن آرایشی انتخاب کنید که از مواد مرغوب و طبیعی جهت مراقبت‌ از دست‌ها استفاده می‌کنند.

در پدیکور ناخن به دلیل استفاده از انواع ماسک‌ها و روغن‌های درمانی، باعث در امان ماندن پوست از انواع آسیب‌های پوستی مثل خشکی و ترک پا می‌شود. همچنین ناخن‌ها محکم و انعطاف‌پذیر شده و از شکسته شدن آن‌ها نیز جلوگیری می‌شود.

 

قیمت و هزینه مانیکور و پدیکور

هزینه و قیمت مانیکور و پدیکور ناخن با توجه به عواملی مثل کیفیت مواد مصرفی، منطقه جغرافیایی سالن آرایشی و میزان آسیب دیدگی ناخن‌های شما متفاوت است.

جهت اطلاع از قیمت و هزینه مانیکور و پدیکور در هر سالن آرایشی، می‌توانید به صفحه مربوط به هر کدام در سایت تخفیفان مراجعه کنید.

 

سوالات متداول درمورد مانیکور و پدیکور ناخن

در این قسمت به سوالات متداول شما در مورد مانیکور و پدیکور ناخن پاسخ داده می‌شود.

۱- تفاوت مانیکور و پدیکور چیست؟

مانیکور خدمات مراقبت و زیبایی برای ناخن‌های دست و پدیکور خدمات مراقبت و زیبایی برای انگشتان پا است.

۲- آیا مانیکور باعث قارچ ناخن می‌شود؟

مانیکور اگر توسط فرد متخصص و در محیط بهداشتی انجام شود نه تنها آسیب زننده نیست بلکه باعث تقویت ناخن‌ها نیز می‌شود.

 

شرایط سرویس دهی سالن‌های آرایشی در دوران کرونا

تمامی سالن‌های آرایشی و آرایشگاه‌های همکار تخفیفان ملزم به رعایت نکات بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند و پرسنل آن از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند. همچنین محیط و وسایل سالن‌های آرایشی به طور مرتب و روزانه ضدعفونی و استریل می‌شود.

برای اطلاع از نحوه رعایت تمهیدات بهداشتی توسط سالن‌های آرایشی و آرایشگاه‌ها می‌توانید به صفحه مربوط به هر کدام در سایت تخفیفان مراجعه کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

شماره‌های تماس و راه‌های ارتباطی با هر سالن آرایشی در صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان درج شده است. می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده با آن‌ها تماس گرفته و درمورد نحوه خدمات رسانی آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱