مرکز لیزر جنت آباد

لیزر جنت آباد

 لیزر موهای زائد از دهه‌های گذشته وجود داشته است اما، امروزه محبوب‌تر از هر روش دیگری است. به این دلیل که یک روش امن و موثر برای خلاص شدن از شر موهای صورت و بدن است و عملا نیاز به مراقبت‌ و استراحت ندارد.

قبل از اولین جلسه در مراکز لیزر غرب تهران بهتر است به یاد داشته باشید همه دستگاه‌های لیزر یکسان نیستند و انواع مختلفی دارند. سه نوع اصلی دستگاه‌های لیزر دایود، الکساندرایت و ND: YAG است. هر کدام از این دستگاه‌ها و طول موج‌های لیزر کارکرد خاصی دارد و روی هر پوست عملکرد متفاوتی دارد.

لیزر دایود دارای سری پنوماتیک روی دستگاه است که فولیکول مو را به طور موثری مورد هدف قرار می‌دهد. الکساندرایت گزینه خوبی برای افرادی است که رنگ پوست تیره‌تری دارند، این لیزر بی‌خطر است و باعث ایجاد رنگدانه روی پوست نمی‌شود. لیزر ND:YAG گرمای زیادی تولید نمی‌کند، بنابراین برای نواحی کوچکی مثل چانه و پشت لب مناسب است.

 مناطق پرطرفدار برای لیزر موهای زائد

در مراکز لیزر تهران، برای خانم‌ها پرطرفدارترین مناطق بیکینی، زیر بغل و ساق پاها است و بیشتر آقایان مناطقی مثل کمر و قفسه سینه و خط ریش را لیزر می‌کنند.

برخی از افراد این روش را همراه با درد می‌دانند. اما در بیشتر موارد درد لیزر قابل تحمل است. در طول جلسات لیزر با متوقف شدن رشد فولیکول مو، درد ناشی از لیزر هم کاهش می‌یابد و نگران کننده نیست. در صورت نیاز مراجعه کننده از کرم بی حسی موضعی روی محل درمان استفاده می‌کند که باید 20 دقیقه قبل از شروع جلسه روی نواحی بدن پخش شود.

مراقبت‌های لازم قبل ازشروع جلسات لیزر

قبل از اولین جلسه لیزر،  آفتاب گرفتن و برنزه کردن بدن با دستگاه سولار ممنوع است. افرادی که آنتی بیوتیک مصرف می‌کنند، حتما 5 روز قبل از شروع لیزر باید آن را متوقف کنند. اکثر افراد کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر هستند، اما زنان باردار، افرادی که قرص راکوتان یا سایر داروهای ممنوعه مرتبط با قرار گرفتن اشعه لیزر مصرف می‌کنند، نباید لیزر را انجام دهند و از سایر روش‌ها برای از بین بردن مو استفاده کنند.

 مراقبت‌های بعد از لیزر

با نواحی تحت لیزر باید مثل آفتاب سوختگی رفتار کرد. بعد از انجام دادن لیزر از حمام و دوش آب گرم دوری و از نور خورشید پرهیز کنید تا روی پوست رنگدانه پس از التهاب ایجاد نشود. در بین جلسات لیزر متخصصان پوست توصیه می‌کنند از اپیلاسیون یا موچین برای اصلاح نباید استفاده کرد و همیشه از ضدآفتاب حداقل با SPF30  استفاده کنید.

اثر بخشی لیزر

 نتایج نهایی و ماندگاری لیزر در هر بدن و پوستی متفاوت است و کاملا به رنگ پوست وابسته است. اکثرا بعد از دو جلسه کاهش موهای زائد را مشاهده خواهید کرد. یک دوره کامل جلسات لیزر موهای زائد بین چهار تا دوازده جلسه طول می‌کشد و این میزان زمانی است که باید منتظر نتایج نهایی باشید.

بهترین کلینیک های لیزر جنت آباد

برای پیدا کردن بهترین مراکز لیزر در جنت آباد می‌توانید از این صفحه اقدام کنید. در این مراکز برای مراجعه کنندگان از جدیدترین و مجهز ترین دستگاه‌های لیزر استفاده می‌شود و قیمت جلسات لیزر با تخفیف محاسبه می‌شوند.