کلینیک ها و مراکز لیزر غرب تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

 • پیش فرض
 • جدیدترین
 • محبوب‌ترین
 • بیشترین تخفیف

لیزر غرب تهران

مشکل موهای زائد بدن از گذشته‌های دور با انسان بوده است. با ظهور تکنولوژی‌های جدید در قرن بیستم مانند دیگر جنبه‌های صنعت زیبایی، برای رفع و برداشتن موهای زائد بدن نیز گزینه‌های جدیدتر و راحت‌تری پیدا شد. لیزر در حال حاضر بهترین، راحت‌ترین و جدیدترین روش برداشتن موهای زائد بدن است.

به‌منظور استفاده از خدمات لیزر باید کلینیک‌های متخصص در این زمینه با دستگاه‌های جدید و نیروی کارآزموده را انتخاب کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهند که بسیاری از مراکز لیزر تهران از چنین ویژگی‌هایی برخوردار هستند. بااینکه معمولا خدمات این مراکز هزینه نسبتا زیادی دارد در این مقاله، روشی برای دریافت تخفیف از آن‌ها معرفی می‌کنیم.

اما واقعا لیزر موهای بدن تا چه حد اثربخش است؟ این سؤالی است که در بخش دوم مقاله به آن پاسخ می‌دهیم. درصورتی‌که قصد رفع موهای زائد بدن خود به این روش را دارید، با ما همراه باشید.

دریافت تخفیف از مراکز لیزر

هزینه خدمات لیزر به سه عامل زیر بستگی دارد:

 • موقعیت مکانی مرکز لیزر
 • نوع دستگاه
 • تخصص افراد

در خصوص موقعیت مکانی باید گفت که مانند دیگر خدمات و یا حتی کالاها هرچه به مناطق بالاتر شهری مانند تهران می‌رویم، هزینه متوسط این خدمات نیز بیشتر می‌شود. به‌عنوان‌مثال هزینه متوسط مراکز لیزر غرب تهران در نقاط مختلف آن متفاوت است. البته باید گفت که معمولا مراکزی که در مناطق بهتر شهر واقع‌شده‌اند، مانند مراکز لیزر شهرک غرب، از دستگاه‌ها و افراد متخصص‌تری در این زمینه نیز استفاده می‌کنند.

بسیاری از افراد به‌منظور پرهیز از پرداخت هزینه زیاد به مراکزی مراجعه می‌کنند که هزینه کمتری می‌گیرند؛ اما درعوض، کیفیت ارائه خدماتشان نیز پایین است. به‌جای این کار، می‌توان با استفاده از کد تخفیف مراکز لیزر باکیفیت در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.

کد تخفیف مراکز لیزر در تخفیفان

وب‌سایت تخفیفان، اولین و بزرگ‌ترین وب‌سایت صادرکننده کد تخفیف استفاده از خدمات و خرید کالا در کشور ماست. یکی از فعالیت‌های این وب‌سایت، همکاری با مراکز لیزر به‌ویژه مراکز لیزر غرب تهران است. این وب‌سایت در صفحه مراکز لیزر تهران خود امکان فیلتر نتایج بر اساس منطقه را نیز فراهم کرده است. بر این اساس، امکان دسترسی به برترین مراکز لیزر سعادت آباد و دیگر مناطق غرب تهران وجود دارد. با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها به صفحه آن کلینیک واردشده و می‌توانید از نوع خدمات، ساعات کاری، آدرس و نیز امتیازات و نظرات دیگر کاربران در مورد آن مطلع شوید.

تخفیفان برای هریک از این کلینیک‌ها و خدمات آن‌ها کدهای تخفیفی در نظر گرفته است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید هزینه‌های خود را به‌خوبی کاهش دهید. با انتخاب کلینیک و سپس نوع خدمات خود به‌ترتیب، روی گزینه‌های «انتخاب خدمات»، «خرید» و سپس «تائید و ادامه» کلیک کرده و خرید با تخفیف خود را کامل کنید. در زمان نگارش این مقاله برخی مراکز کلینیک لیزر غرب تهران از تخفیف‌های بیش از ۸۰ درصدی نیز برخوردار هستند.

با جستجوی عبارت کلینیک لیزر پونک در گوگل، تعداد بسیار زیادی کلینیک در صفحه اول و در وب‌سایت‌های تبلیغ نمایش داده می‌شوند. اما آیا همگی آن‌ها قابل‌اعتماد هستند و کیفیت خدمات بالایی دارند؟ مسلما خیر، حسن استفاده از خدمات تخفیفان در کنار استفاده از کدهای تخفیف این است که این وب‌سایت، دست‌چینی از بهترین مراکز به‌خصوص مراکز لیزر غرب تهران را پیش روی شما می‌گذارد.

مزایا و معایب لیزر

در روش لیزر با استفاده از دستگاه‌های مخصوص اشعه لیزر به ریشه مو اصابت کرده و با هدف قرار دادن بخش‌های اساسی مربوط به رشد مو از رویش مجدد آن تا مدت‌ها مشخص جلوگیری می‌کنند. در ادامه به مهم‌ترین مزایا و معایب این روش می‌پردازیم.

معایب لیزر

اولین نقطه‌ضعف لیزر، طولانی بودن آن است. فرآیند برداشتن کامل موهای هریک از نقاط بدن، بین چهار تا شش هفته طول می‌کشد. درواقع، لازم است که جلسات متعددی به مرکز لیزر مراجعه کنید که می‌تواند بر هزینه شما و وقت شما اثرگذار باشد. درصورتی‌که جلسات را کامل نکنید، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. علاوه بر این، لیزر موها به‌طور کامل از بین نمی‌برد و معمولا لازم است که به‌صورت سالانه جلسات خود را تمدید کنید. همچنین، به‌طورکلی، برداشتن موهای زائد بدن با استفاده از لیزر، یکی از گران‌ترین روش‌هاست.

بازدهی پایین روی پوست های تیره و موهای نازک

لیزر روی پوست‌های روشن با موهای تیره بهتر عمل می‌کند. دلیل این امر این است که تضاد بین پوست و رنگ مو، سبب تشخیص بهتر دستگاه می‌شود. رنگ‌دانه‌ها و فولیکول‌های مو در پوست‌های تیره بیشتر هستند و انرژی بیشتری از دستگاه لیزر می‌گیرند. در چنین مواردی، استفاده از دستگاه‌های قوی‌تر مانند ND:YAG توصیه می‌شود که طبیعتا هزینه بیشتری هم دارند.

همچنین، در حال حاضر، بهترین دستگاه‌های لیزر هم در برطرف کردن موهای بسیار نازک، دچار چالش می‌شوند. برداشتن کامل موهای نازک یا غیرممکن و یا بسیار زمان‌بر و هزینه‌بر است.

آسیب های پوستی

درصورتی‌که نیروی مرکز لیزر، تخصص کافی را در این زمینه نداشته باشد، لیزر موهای زائد می‌تواند به پوست آسیب برساند. باقی ماندن اثر سوختگی و زخم روی پوست، یکی از نتایج استفاده از خدمات چنین کلینیک‌هایی است. ایجاد تاول، تغییر رنگ، قرمزی و دیگر عوارض نیز از مراکز غیرمجاز و غیرحرفه‌ای لیزر گزارش شده‌اند.

همچنین، این احتمال وجود دارد که براثر لیزر غیرحرفه‌ای در برخی نواحی بدن، رنگ‌دانه‌های پوست، کاهش یا افزایش یابند. برای پیشگیری از این اتفاق، پیش از لیزر، حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

کاهش اثربخشی در صورت وجود عدم تعادل هورمونی

رشد موهای زائد در بسیاری موارد مربوط به عدم تعادل هورمونی است. برای رفع این موها لیزر نمی‌تواند به‌تنهایی مؤثر باشد و باید روش‌های دارویی و غیردارویی برقراری تعادل هورمونی را نیز زیر نظر پزشک دنبال کنید.

مزایای لیزر

باوجود همه معایبی که برای لیزر ذکر کردیم، این روش هنوز هم بهترین روش برداشتن موهای زائد با ماندگاری بالا محسوب می‌شود. کاهش درد و خطرات جانبی و نیز تمیزی این روش از مزیت‌های مهم آن هستند. با لیزر می‌توانید نیاز به خود به اصلاح را کاملا از بین ببرید. دیگر مزایای این روش عبارت‌اند از:

 • می‌تواند برای همه نقاط بدن استفاده شود.
 • مدت‌زمان هر جلسه کوتاه است.
 • ازنظر زیست‌محیطی آلودگی کمتری تولید می‌کند
 • درد و آسیب‌های آن به شرطی که در مراکز حرفه‌ای انجام شود از دیگر روش‌ها بسیار کمتر است
 • بسیار دقیق است و احتمال جا افتادن موها در آن وجود ندارد
 • امکان انتخاب دستگاه‌های متناسب با پوست هر فرد و همچنین تنظیمات مختلف وجود دارد.
 • در بلندمدت می‌تواند هزینه‌های شما برای خرید وسایل اصلاح دستی و غیره را کاهش دهد.

لیزر یکی از جدیدترین مؤثرترین روش‌های برداشتن موهای زائد بدن است. در این روش، نواحی مختلف بدن، تحت تابش اشعه قرارگرفته و عوامل مؤثر برای رشد موها تا مدت‌ها از بین می‌روند. در شهر تهران، بسیاری از مراکز لیزر غرب تهران از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و از دستگاه‌های به‌روز استفاده می‌کنند. وب‌سایت تخفیفان با همکاری با این مراکز، امکان استفاده ارزان‌تر از خدمات آن‌ها با دریافت کد تخفیف را فراهم کرده است. این کدها تمامی انواع کلینیک لیزر غرب تهران و البته دیگر نقاط کشور را پوشش می‌دهند.