کلینیک و مرکز لیزر در پونک

لیزر پونک

فناوری لیزر موهای زائد که با در نظر گرفتن پوست حساس طراحی شده است، به اندازه کافی ایمن است که می‌تواند در هر قسمت از بدن استفاده شود و انواع پوست را هدف قرار دهد و در عین حال بهترین نتایج را تضمین کند. همه دستگاه‌های لیزر غرب تهران، خنک کننده دارند که به آرام کردن، تسکین و محافظت از پوست کمک می‌کند.

برای دوره اولیه لیزر، تقریبا 8 تا 12 جلسه لیزر با فاصله 4 تا 6 هفته بسته به ناحیه و رنگ پوست توصیه می‌شود. پوست هر شخص متفاوت است، بنابراین مشاوره رایگان قبل از شروع جلسات لیزر لازم است. برای مراجعه به کلینیک‌های لیزر، می‌توانید قبل از اولین جلسه مشاوره‌های لازم را انجام دهید و با کلینیک مورد نظر مشورت کنید.

چگونه برای جلسه لیزر آماده شوید؟

هنگامی‌که تصمیم گرفتید برای از بین بردن موهای زائد به کلینیک‌های لیزر تهران بروید، اولین قدم این است که یک قرار ملاقات برای مشاوره تنظیم کنید. در جلسه مشاوره پزشک از شما در مورد سابقه پزشکی و داروهایی که مصرف می‌کنید سوال خواهد کرد.

در این جلسه مشاوره مهم است در مورد هر گونه نگرانی سلامتی که در حال حاضر دارید یا در گذشته داشتید، به خصوص هر گونه بیماری پوستی، پزشک را مطلع کنید. اگر قبلا لیزر درمانی انجام داده‌اید، به پزشک اطلاع دهید و نتایج را در میان بگذارید. پزشک درباره داروهایی که مصرف می‌کنید، از جمله نسخه‌ها، داروهای بدون نسخه، مکمل‌ها و گیاهان دارویی سوال می‌کند.

دستورالعمل‌های لازم

قبل از شروع جلسات لیزر تهران باید از آفتاب دوری کنید. قبل از درمان حدود دو هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید دوری کنید. زمانی‌که بیرون از خانه هستید، از ضدآفتاب با حداقل spf30 استفاده کنید.

اگر اخیرا پوست بدن‌ شما برنزه شده است، پزشک کرم سفید کننده برای روشن شدن پوست تجویز می‌کند. باید قبل لیزر از هر گونه کرم برنزه کننده مخصوص آفتاب گرفتن خودداری کنید تا پوست روشن بماند. یک روز قبل از جلسه لیزر ناحیه مورد نظر را باید شیو کنید. اصلاح با تیغ، فولیکول زیر پوست را دست نخورده باقی می‌گذارد، در حالی‌که موهای بالای پوست را از بین می‌برد تا در حین لیزر انرژی گرمایی موها را نسوزاند.

لیزر در منطقه پونک

غرب تهران و منطقه پونک مراکز لیزر متعددی دارد که هر کدام با دستگاه و متخصصان پوست مختلفی در حال ارائه انواع خدمات لیزر درمانی هستند. یک نکته عالی درمورد لیزر این است که در هر سنی موثر است، چه 19 ساله باشید چه 80 ساله، بهترین راه و درمان کاهش موهای زائد لیزر است. این روش حذف موهای زائد حتی برای نوجوانان بی‌خطر است. افراد در سنین نوجوانی با اجاطه  والدین می‌توانند از شر موهای زائد خود خلاص شوند.

اگر به دنبال بهترین مراکز لیزر پونک هستید. در این صفحه تمام مراکز خوب و حرفه‌ای لیزر قرار دارند که قیمت منصفانه و با تخفیف دارند. این مراکز لیزر به تفکیک مکان کلینیک و میزان تخفیفی که دارند دسته‌بندی شده‌اند و امکان مقایسه دارند. وقت آن رسیده است به راحتی و با چند جلسه، موهای زائد بدن را از بین ببرید و با خیالی راحت در استخر، مهمانی‌ها و مجالس حاضر شوید.