کلینیک و مرکز لیزر در شهرک غرب

لیزر شهرک غرب

وجود موهای ناخواسته یکی از معضلات بزرگ در زندگی هر خانم است. چه در پشت لب باشد چه روی پاها، این مشکل بسیار بزرگی است که با روش‌های سنتی مثل تیغ یا موم برای همیشه از بین نخواهد رفت. اگر به دنبال مراکز لیزر غرب تهران هستید و در منطقه شهرک غرب زندگی می‌کنید، قبل از مراجعه باید نکات لازم را بدانید و رعایت کنید.

بسیاری از افراد، از حذف موهای زائد به صورت مکرر با روش‌های سخت و دردناکی مثل اصلاح با تیغ، اپیلاسیون و موچین خسته شدند و دنبال روشی دائمی و با درد کمتر هستند. در پاسخ، تقاضای از بین رفتن دائمی موهای زائد با لیزر درمانی به شدت افزایش یافته است.

چه کسانی می‌توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

زنان و مردان به طور یکسان، اما بیشتر تقاضا از سمت خانم‌ها است. بیشتر زنان به دنبال حذف موهای زائد زیر بغل، خطوط بیکینی و پاهای خود هستند، در حالی‌که آقایان بیشتر به نواحی موهای صورت و پشت گردن علاقه‌مند هستند.

زمانی‌که روش لیزر ابداع شد، فقط برای افرادی که پوست روشنی داشتند و موهای تیره، قابل استفاده و کاربردی بود. با گذشت زمان، فناوری‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری اختراع شد که برای تمام رنگ‌های پوست کاربردی و موثر بود.

در طول جلسه لیزر، دستگاه مبتنی بر نور، فلاش‌هایی از نور را در پوست منتشر می‌کند. فولیکول‌های مو انرژی نور را جذب می‌کنند، تحت تاثیر حرارت قرار می‌گیرند و در نهایت آسیب می‌بینند. هر پالس انرژی نور چند ثانیه طول می‌کشد و چندین مو را به طور همزمان از بین می‌برد، که انجام این روش را بسیار سریع و آسان می‌کند.

بسته به ناحیه مورد نظر، جلسه لیزر می‌تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد. از آنجایی که مو در مراحل مختلف رشد می‌کند، جلسه‌های متعددی برای هدف قرار دادن فولیکول‌های مو در مرحله رشد مورد نیاز است. اکثر مراجعه کنندگان برای مشاهده نتایج دائمی و طولانی مدت به حداقل 4 تا 6 جلسه درمان نیاز دارند.

پس از اولین جلسه لیزر تهران ممکن است نتایجی مثل ظریف و ضعیف‌تر شدن موها دیده شود و پوست صاف شود. نتیجه نهایی با هر جلسه اضافی و یادآور تا زمانی‌که تمام فولیکول‌ها از بین بروند، چشمگیرتر می‌شوند.

مرکز لیزر خوب در شهرک غرب

بهترین مرکز لیزر شهرک غرب شامل کلینیک‌هایی می‌شود که از دستگاه دایود و ND:YAG برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کنند. این دو دستگاه بسیار پرطرفدار هستند و با طول موج‌هایی مثل الکساندرایت موهای زائد را ریشه کن می‌کنند.

رفتن به بهترین کلینیک و لیزر موهای زائد می‌تواند یک گزینه مفید برای خلاص شدن از شر موهای زائد باشد. یکی از مواردی که در لیزر اهمیت دارد مبحث هزینه است و چون جلسات لیزر طولانی هستند و باید دفعات متعددی به کلینیک مراجعه کنید، نیاز به تخفیف در این خدمت همواره احساس می‌شود.

همانطور که می‌دانید ما در تخفیفان مجموعه‌ای از بهترین کلینیک‌های لیزر در مناطق غرب تهران و همچنین شهرک غرب را در بالای این صفحه قرار دادیم. هزینه هر جلسه لیزر موهای زائد در این کلینیک‌ها با تخفیف است و برای هر جلسه می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.