کلینیک و مرکز لیزر در سعادت آباد

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر سعادت آباد

اگر از اصلاح موهای زائد با تیغ، موچین، ژیلت یا اپیلاسیون خسته شده‌اید و به فکر راه چاره هستید، بهتر است دائمی‌ترین روش از بین بردن موهای زائد که با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های لیزر انجام می‌شود را انتخاب کنید. اگر محل کار یا زندگی شما در منطقه سعادت آباد است باید به دنبال بهترین کلینیک لیزر غرب تهران با متدهای پیشرفته باشید.

لیزر موهای زائد یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است که در ایران انجام می‌شود و نور بسیار متمرکزی را به فولیکول مو و سطح پوست، ساطع می‌کند. رنگدانه در فولیکول‌ها نور را جذب می‌کنند، که باعث از بین رفتن مو می‌شود.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، کمر، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید و کاربردی است. مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

دقت لیزر باعث می‌شود دستگاه یه طور انتخابی موهای تیره را هدف قرار دهد و در عین حال پوست اطراف آسیب نبیند. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می‌کشد و می‌تواند موهای زیادی را به طور همزمان از بین ببرد. لیزر می‌تواند ناحیه‌ای به اندازه یک چهارم را، در هر ثانیه تحت تاثیر قرار دهد. موهای نواحی کوچک مثل پشت لب را در کمتر از یک دقیقه از بین می‌برد و موهای نواحی بزرگ مانند پشت پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از اصلاح است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش است و اگر درست انجام نشود خطرات زیادی دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید اعتبار پزشک و کلینیکی که این کار را انجام می‌دهد به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد مراجعه به کلینیک لیزر تهران را دارید، باید شش هفته قبل از جلسه لیزر، اپیلاسیون یا تیغ زدن را متوقف کنید. به این دلیل که لیزر ریشه موها را هدف قرار می‌دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا موچین از بین می‌رود.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از جلسات لیزر، در معرض نور خورشید قرار نگیرید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می‌شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و احتمال بروز عوارض بعد از لیزر را افزایش می‌دهد.

بهترین مرکز لیزر در سعادت اباد

اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر در سعادت اباد هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید یک کلینیک خوب در کنار خدمات درجه یک باید قیمت منصفانه و معقولی داشته باشد. قیمت و هزینه هر جلسه لیزر ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. عواملی مثل:

اندازه ناحیه تحت درمان لیزر و مدت زمان مورد نیاز برای جلسه

تعداد جلسات مورد نیاز برای هر شخص

انجام دادن لیزر توسط پزشک یا اپراتور

منطقه‌ای که در آن لیزر را انجام می‌دهید.

ما در بالای همین صفحه بر اساس میزان رضایت مشتریان، مراکز لیزر متعددی را معرفی کردیم که قیمت هر جلسه و به تفکیک نواحی بدن کاملا مشخص است. این قیمت‌ها با تخفیف هستند و نیازی به پرداخت هزینه بالا برای هر جلسه لیزر نیست. اگر به دنبال مراکز لیزر سعادت آباد هستید از همین صفحه اقدام کنید و برای اولین جلسه وقت بگیرید.