در حال حاضر تخفیفان (۲۰٪ تخفیف عالی اقامت در اتاق های دوبل (با چشم انداز رو به دریا) مجتمع گردشگری باری برای هر شب فقط با پرداخت ۹۰۴۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۳۰۰۰ تومان در شهر ارومیه) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

مجتمع گردشگری باری
not available

۲۰٪ تخفیف عالی اقامت در اتاق های دوبل (با چشم انداز رو به دریا) مجتمع گردشگری باری برای هر شب فقط با پرداخت ۹۰۴۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۳۰۰۰ تومان در شهر ارومیه

/
مجتمع گردشگری باری - not available-0
عکس مجتمع گردشگری باری-1
-2
۲۰٪ تخفیف عالی اقامت در اتاق های دوبل (با چشم انداز رو به دریا) مجتمع گردشگری باری برای هر شب فقط با پرداخت ۹۰۴۰۰ تومان اما با ارزش ۱۱۳۰۰۰ تومان در شهر ارومیه-3
20 % تخفیف
9،040 تومان
11،300 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های مجتمع گردشگری باری

این تخفیفان عالی به ازای هر شب اقامت در اتاق دبل رو به ساحل (با چشم انداز رو به دریا) مجتمع گردشگری باری می باشد.

ظرفیت اتاق دو نفره بوده و در صورت درخواست مشتری یک تخت اضافه می شود که هزینه آن جداگانه محاسبه می گردد.

محدودیتی در خرید این تخفیفان نیست، پس تا پنجره این تخفیفان باز است از آن لذت ببرید.

دیدن نقشه محوطه مجتمع گردشگری باری

مشاهده تخفیفان اتاق های دوبل هتل ۵ ستاره دنیز واقع در مجتمع تفریحی باری

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت

مدت اعتبار کوپن: از ۲۹ اسفند تا ۲ فروردین و از ۵ تا ۹ فروردین ماه

جهت اطلاع از برنامه های دهکده ساحلی باری و رزرو و اقامت و همچنین سایرخدمات با اطلاعات هتل دنیز ارومیه تماس حاصل نمائید.

تلفن :۳۲۲۲۹۶۰  و ۳۲۲۲۹۰۰-۰۴۴۳

امکانات رایگان برای مهمانان مقیم مجتمع باری

این امكانات عبارت‌اند از:

تسهیلات رفت و بازگشت از فرودگاه ارومیه: مهمانان مقیم در مجموعه می‌توانند،از تسهیلات رایگان باری برای مراجعه از فرودگاه ارومیه به مجموعه باری و بازگشت به فرودگاه از مجتمع باری استفاده كنند.

صبحانه: استفاده از امكانات سالن‌های صبحانه‌خوری هتل و واحدهای ساحلی، برای مهمانان مقیم رایگان است.

مجموعه استخر، سونا و جكوزی:استفاده از مجموعه استخر، سونا و جكوزی باری برای مهمانان مقیم رایگان است و مهمانان می‌توانند در ساعات دایر بودن این مجموعه به صورت رایگان از امكانات كم‌نظیر این مجموعه استفاده كنند.

ورزش صبحگاهی در ساحل: مهمانان مقیم در مجموعه، در مدت زمان اقامت خود در باری می‌توانند از امكانات ورزش ساحلی در مجموعه بهره‌مند شوند

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1390/12/29 تا 1391/1/9
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن مجتمع گردشگری باری: نمایش شماره تماس
آدرس: نشانی مجتمع گردشگری باری: استان آذربایجان غربی، ارومیه، قوشچی، دهكده سلامت باری. پذیرش مجتمع:۷ و ۳۲۲۲۸۶۶-۰۴۴۳ پذیرش هتل: ۳۲۲۲۹۶۰ و ۳۲۲۲۹۰۰-۰۴۴۳ دفتر فروش ارومیه:۰۴۴۱-۳۴۶۷۸۹۵- دفتر فروش تهران : ۰۲۱-۲۲۲۳۸۰۸۰ دفتر فروش تبریز : ۰۴۱۱-۳۳۳۷۸۷۷ در ایام نوروز با شماره های : دفتر فروش ارومیه: ۰۴۴۱-۳۴۶۷۸۹۵ پذیرش هتل: ۳۲۲۲۹۶۰ و ۳۲۲۲۹۰۰-۰۴۴۳ مشاهده وبسایت مجتمع گردشگری باری

توضیحات تکمیلی مجتمع گردشگری باری

مجتمع گردشگري باري

درباره باری

مجتمع گردشگری باری مجموعه‌ای اقامتی، درمانی، ورزشی، گردشگری، پذیرایی و فرهنگی است كه در ساحل زیبا و كم‌نظیر دریاچه‌ی ارومیه، دومین دریاچه بزرگ نمك جهان، بنا نهاده شده است.

این مجتمع در ۴۰ كیلومتری جاده سلماس- ارومیه قرار دارد و از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی در یكی از بی‌بدیل‌ترین مناطق جغرافیایی كشور قرار گرفته است. واقع‌شدن در ساحل دریاچه‌ی ارومیه، كه خود گنجینه‌ی طبیعی پرارزش و بی‌نظیری‌ از خواص شگفت‌انگیز درمانی و زیست‌محیطی است و بهره‌گیری شایسته از امكانات طبیعی آن از اصلی‌ترین دلایل ایجاد مجتمع باری بوده، از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.

احیای ارزش‌های سنتی منطقه در به‌كارگیری پدیده‌های طبیعی برای سلامت و تندرستی و همچنین ایجاد مجموعه‌ای منطبق بر استانداردهای جهانی و فراهم‌كردن فضایی مناسب و شایسته برای گردشگران داخلی و خارجی از دیگر اهداف ایجاد و احداث این مجموعه است. با راه‌اندازی و بهره‌برداری از این مجموعه توجه بسیاری از مسافران و گردشگرانی كه برای بهره‌بردن از امكانات مشابه به خارج از كشور مسافرت می‌كردند، به این مكان جلب شده است.

این مساله به خودی خود می‌تواند گام مثبتی در مسیر بهره‌برداری از منابع داخلی و جلوگیری از خروج ارز از كشور باشد. ضمن آن‌كه برای مسافران و گردشگران نیز هزینه‌های مسافرتی و تفریحی به میزان زیادی كاهش خواهد یافت. باری اولین و تنها طرح ملی عملی شده‌ی دهكده سلامت در كشور است و تا كنون بخش‌های بزرگی از آن به بهره‌برداری رسیده است.

پیش‌بینی می‌شود كه این مجموعه در آینده نزدیك و با پایان یافتن فازهای بعدی طرح، پذیرای بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی باشد. حجم سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در این مجموعه نیز از دیگر وجوه تمایز آن به شمار می‌آید. باری اولین سرمایه‌گذار بخش خصوصی پروژه ملی دانشكده هتل‌داری مدرن در كشور است.

با بهره‌برداری از این دانشكده، علاوه بر تامین نیروی انسانی مورد نیاز این مجموعه، سالانه نیروهای متخصص و آموزش‌دیده‌ی زیادی روانه بازار هتل‌داری كشور خواهند شد كه می‌تواند درصدی از كمبودهای كشور را در زمینه تامین نیروی انسانی آموزش دیده در بخش خدمات گردشگری را رفع نماید. با وجود آن كه هنوز مدت زمان زیادی از بهره‌برداری از بخش‌های مختلف مجتمع باری نگذشته، این مجموعه موفق شده است به نامی آشنا در جاذبه‌های گردشگری منطقه تبدیل شود و سالانه تعداد زیادی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی را به سوی خود جلب و با ارزش‌های نهان و آشكار دریاچه‌ی ارومیه آشنا كند.

بهره‌برداری نهایی از تمام فازهای این پروژه در حدود 5 سال به طول خواهد انجامید. پس از تكمیل و نهایی‌سازی این پروژه، علاوه بر استفاده‌ی بهینه از امكانات طبیعی دریاچه، بیش از 500 فرصت شغلی ایجاد خواهد شد كه این می‌تواند گامی موثر در جهت كاهش نرخ بیكاری در منطقه باشد.

هم‌اكنون بیش از 300 نیروی كارآزموده و آشنا به آموزش‌ها و تخصص‌های هتل‌داری و خدمات وابسته به آن در مجموعه باری و در بخش‌های مختلف رفاهی، اقامتی، درمانی، ورزشی و فرهنگی و ساختمانی به فعالیت‌های مختلف اجرایی، خدماتی و كارگاهی مشغول هستند و هریك متناسب با جایگاه شغلی و نوع كار خود با كمك مجرب‌ترین تیم‌های آموزش خدمات گردشگری تعلیم دیده و از هر نظر برای ارایه و عرضه این خدمات مهیا شده‌اند

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید