باشگاه ورزشی

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • بیشترین تخفیف

دوره‌های ورزشی در بهترین باشگاه‌های ورزشی تهران را با تخفیف ثبت نام کنید.

در این صفحه می‌توانید به دوره‌های ورزشی متنوع باشگاه‌های سراسر تهران دسترسی داشته باشید. با توجه به محل زندگی خود و تخفیف‌های دوره‌های ورزشی ارائه شده، دوره مناسب خود را انتخاب کنید.

این باشگاه‌های ورزشی با ضدعفونی کردن محیط و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا را در محیط باشگاه و ورزشگاه فراهم می‌کنند.

با فرهنگ شهری مدرن، فعالیت‌های جسمانی ما به حداقل می‌رسد و سلامت ما را به خطر می‌اندازد. بنابراین تنها راه زندگی سالم، ورزش به صورت مداوم است. در باشگاه‌های ورزشی همکار تخفیفان دوره‌های ورزشی متفاوتی ارائه می‌شود. از باشگاه‌های بدنسازی و ورزش‌های هوازی گرفته تا ورزش‌های رزمی و غیرهوازی مثل پیلاتس و یوگا. فهرست این صفحه را بررسی کنید و دوره ورزشی مناسب خود را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه انتخاب کنید.

 

قیمت و هزینه تخفیف‌های باشگاه‌های ورزشی چطور محاسبه می‌شود؟

باشگاه‌های ورزشی در هر صفحه، یک دوره ورزشی را با تخفیف بالا ارائه کرده‌اند. تعداد جلسه‌های هر دوره ورزشی در همان صفحه مشخص شده است. برخی دوره‌ها مخصوص بانوان و برخی مخصوص آقایان است. اطلاعات مربوط به جنسیت مخاطبان هر دوره نیز داخل همان صفحه موجود است.

برخی از تخفیف‌های ارائه شده، مانند ورزش‌های تیراندازی یا تناسب اندام به صورت تک جلسه‌ای و چند جلسه‌ای هستند. در نتیجه این امکان برای شما وجود دارد که یک بار از سرویس‌های مجموعه ورزشی استفاده کنید و در صورتی که از آموزش ورزش راضی بودید و به آن علاقه‌مند شدید، می‌توانید دوره‌های چند جلسه‌ای را با تخفیف‌ خریداری کنید.

برخی از این دوره‌ها آموزشی و برخی دیگر تفریحی هستند. باشگاه‌های تیراندازی یا استفاده از دستگاه‌های بدنسازی می‌توانند بدون آموزش هم ارائه شوند و شما پس از خرید بن تخفیف، با مراجعه به باشگاه از دستگاه و وسیله موردنظر خود در ساعت معین استفاده کنید.

همچنین برخی دوره‌های آموزشی، زمان مشخصی برای مراجعه در نظر گرفته‌اند. به عنوان مثال، تخفیف 50 درصدی برای دوره پیلاتس یک باشگاه تنها برای کلاس‌های صبح روزهای فرد در نظر گرفته شده است. بنابراین پیش از خرید حتما اطلاعات مربوط به دوره آموزشی را با دقت مطالعه کنید.

 

چه دوره‌های ورزشی در باشگاه‌ها ارائه می‌شود؟

تمرین‌های ورزشی معمولا به دو دسته ورزش‌های هوازی و ورزش‌های غیرهوازی دسته‌بندی می شوند.

ورزش‌های هوازی، ورزش‌هایی هستند که باعث افزایش گردش خون و ضربان قلب می‌شوند. در این نوع فعالیت، خون اکسیژن‌دار توسط قلب به سرعت پمپاژ می‌شود تا اکسیژن بتواند به تمام عضلات و ماهیچه‌ها برسد. در این ورزش‌ها تحرک و سرعت انجام حرکات بالا است.

نمونه ورزش‌های هوازی که در باشگاه‌های ورزشی با تخفیف ارائه می‌شوند:

- ایروبیک

- زومبا

- کیک بوکسینگ

- آمادگی جسمانی

- استفاده از دستگاه‌های بدنسازی مانند دوچرخه و کوهنوردی ثابت

در مقابل، ورزش‌های غیر‌هوازی (که به آن‌ها ورزش قدرتی هم می‌گویند) ورزش‌هایی هستند که فعالیت سنگین در آنها باعث می‌شود اکسیژن نتواند به سرعت به ماهیچه‌ها برسد. علت نامگذاری آن به ورزش غیر‌هوازی هم همین است. در این نوع ورزش، فعالیت بدنی سنگین برای عضله‌سازی انجام می‌شود و سرعت انجام تمرین پایین است.

نمونه ورزش‌های غیر‌هوازی که در باشگاه‌های ورزشی با تخفیف ارائه می‌شوند:

- پاورلیفتینگ

- تمرینات تاباتا

- تمرینات بادی کمبت

- ورزش‌های کار با دمبل مانند کتل بل

اگر شدت انجام ورزش‌ هوازی بیش از حد بالا باشد، به ورزش غیرهوازی تبدیل می‌شود. به عبارت دیگر، تفاوت بین ورزش‌ هوازی و غیرهوازی در شدت انجام آنها است. ورزش‌هایی مانند پیلاتس، یوگا و ورزش‌های رزمی همگی می‌توانند با توجه به شدت انجام حرکات در هر دو دسته هوازی و غیر‌هوازی قرار بگیرند.

 

سوالات متداول درباره دوره‌های ورزشی باشگاه‌های ورزشی

1- آیا می‌توان این دوره‌ها را برای بچه‌ها استفاده کرد؟

ورزش‌ها و دوره‌های ورزشی معمولا برای خود محدودیت سنی قائل نمی‌شوند، اما برخی از آنها حتما سن واجد شرایط برای ثبت نام را اعلام می‌کنند. برخی دوره‌ها مانند ورزش‌های رزمی یا ژیمناستیک و زومبا، دوره‌های مخصوص کودکان نیز دارند. برای اطلاع از این مسئله با باشگاه ورزشی مورد نظر تماس بگیرید.

2- آیا می‌توانم مربی دوره آموزشی را خودم انتخاب کنم؟

بله، البته تنها اگر دوره آموزشی خریداری شده شما محدود به ساعت و زمان خاصی نباشد. برخی دوره‌های آموزشی زمان برگزاری و مربی آموزشی مشخصی را برای خود تعیین کرده‌اند. در این صورت با استفاده از این بن تخفیف، امکان تغییر مربی‌ها نیست. هرچند در کلاس‌های خصوصی و دوره‌های بدنسازی که هر فرد به صورت مجزا با مربی خود تمرین می‌کند، هماهنگی با باشگاه برای انتخاب مربی موردی ندارد.

3- آیا می‌توانم دوره آموزشی که خریداری کرده‌ام را به دیگری واگذار کنم؟

اگر هنوز دوره آموزشی خود را شروع نکرده‌اید و هماهنگی با باشگاه ورزشی انجام نگرفته می‌توانید آن را به دیگری واگذار کنید. اما اگر نیمی از دوره را طی کرده باشید، این کار امکان‌پذیر نیست. همچنین نمی‌توان تخفیف‌های ورزشی ارائه شده در تخفیفان را به فروش رساند.

4- چطور می‌توانم مطمئن شوم در باشگاه‌های ورزشی خطر ابتلا به کرونا وجود ندارد؟

باشگاه‌های ورزشی مانند هر مجموعه تفریحی ورزشی دیگری پروتکل‌های خاصی برای رعایت موارد بهداشتی اجرا می‌کنند. برخی از باشگاه‌ها در تعداد ثبت نام دوره‌های خود محدودیت ایجاد کرده‌اند و برخی هم استفاده از برخی دستگاه‌های ورزشی را (به علت ریسک بالای شیوع بیماری در صورت استفاده) تا اطلاع ثانوی ممنوع کرده‌اند. همچنین در ورزش‌های جمعی، فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت می‌شود.

5- تخفیف دوره آموزشی من تا چه زمانی اعتبار دارد؟

اعتبار هر دوره داخل صفحه هر بن تخفیف نوشته شده است. از برخی بن‌های تخفیف تا سی روز بعد از تهیه می‌توان استفاده کرد و برخی موعد نزدیک‌تری دارند و مربوط به دوره آموزشی هستند که به زودی شروع خواهد شد. پیش از خرید هر بن تخفیف به مدت زمان اعتبار آن دقت کنید.

 

شرایط سرویس‌دهی در دوران کرونا

تمام باشگاه‌های ورزشی که با تخفیفان همکاری می‌کنند ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هستند. کارکنان مجموعه‌ها از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده استفاده می‌کنند و برای تعداد افراد حاضر در باشگاه‌ها نیز محدودیت‌‌هایی اعمال شده است.

با این همه با رعایت نکات بهداشتی مانند رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و ضدعفونی کردن مداوم دست‌ها می‌توانید از ابتلا به هرگونه بیماری پیشگیری کنید.

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از باشگاه‌های ورزشی اطلاعات بیشتری درباره تمهیدات بهداشتی آنها به دست بیاورید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز ورزشی در صفحه مربوطه قرار دارد. می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان، شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱