سبد خرید شما خالیست

پیست اسکی دربندسر

0
0 نظر
15%تخفیف

فقط در تخفیفان: پیست اسکی و تله کابین دربندسر با امکان اسکی در شب تا ۱۵% تخفیف

  • کل خرید608
    محدودهدربند
چرا پیست اسکی دربندسر

پیست اسکی دربندسر در نزدیکی پیست‌های دیزین و شمشک قرار دارد و از جدیدترین پیست‌های اسکی ساخته شده در تهران محسوب می‌شود. این پیست در شهر شمشک دربندسر قرار گرفته و در سال ۱۳۶۱ افتتاح شده و فاصله‌اش با تهران تنها ۶۰ کیلومتر است. کسانی که می‌خواهند یک فضای جدیدتر نسبت به پیست دیزین و شمشک را تجربه کنند، به پیست دربندسر می‌آیند. این پیست اسکی در سال ۱۳۸۷ از طرف فدراسیون جهانی اسکی عنوان بین المللی را به خود گرفته، میزبان چندین دوره مسابقات لیگ بین المللی با حضور اسکی بازان به نام دنیا بوده است. پیست دربندسر مانند پیست شمشک امکان اسکی در شب را هم فراهم کرده است.

امکانات: یک دستگاه تله سیژ ۴ نفره به طول ۱۲۰۰ متر از کشور فرانسه، ، یک دستگاه تله سیژ ۴ نفره به طول ۸۰۰ متر در ارتفاع ۳۷۵۰ متری از سطح دریا، یک دستگاه تله سیژ ۲ نفره به طول ۱۱۱۰ متر، یک دستگاه تله‌ اسکی بشقابی از کشور ایتالیا به طول ۷۰۰ متر، یک دستگاه تله‌کابین ۱۲ نفره به طول ۱۸۳۰ متر با ۵۷ کابین با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر در هر ساعت، دو دستگاه تله اسکی چکشی (جهت استفاده اسکی بازان مبتدی)، یک دستگاه برف‌ساز که قابلیّت تولید برف در دمای صفر درجه در طول ۱۳۰۰ متر و به عرض یکصد متر و ارتفاع ۵۰ سانتی‌متر می‌باشد، سه دستگاه برفکوب، مدرسه اسکی، دو رستوران، پیست اسکی شب

فاصله از تهران تا دربندسر 50 کیلومتر است.

پیست روز: شنبه تا چهارشنبه غیر از روزهای تعطیل از ساعت  8 صبح تا 15

پیست روز: پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 15

پیست شب: شنبه تا چهارشنبه غیر از روزهای تعطیل از ساعت 15 تا 20

پیست شب: پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل از ساعت 15 تا 20

پیست روز و شب (کامل) : 8 صبح تا 20

ساعت استفاده از تله کابین: 8 صبح تا 15

تمهیدات ویژه برای مقابله با ویروس کرونا: ضدعفونی کردن محیط با مواد آنتی باکتریال، استفاده از دستکش و ماسک برای کارکنان و مراجعه کنندگان

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/11/22 تا 1398/12/29

هر تخفیفان مخصوص یک نفر است.

خرید تخفیفان برای کودکان الزامی است.

سرویس دهی تله کابین دربندسر با توجه به مساعد بودن شرایط جوی و مسائل فنی امکان پذیر خواهد بود به همین دلیل برای اطمینان از ساعات کاری مجموعه به سایت مجموعه مراجعه کنید.

در صورت شرایط جوی نامساعد و تکمیل ظرفیت دربندسر از ارائه سرویس معذور است، لطفا در روزهای دیگر از کوپن تخفیفان استفاده کنید.

این مجموعه به جهت استریل کردن اماکن عمومی و پیشگیری از شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی سرویس دهی ندارد.

درباره پیست اسکی دربندسر

پیست اسکی دربندسر یکی از مهم ترین پیست های اسکی کشور است که در نزدیکی پیست اسکی شمشک و دیزین واقع شده است. این پیست اسکی بین المللی به دلیل داشتن فاصله کم با تهران طرفدارن بسیار زیادی را  به خود جلب کرده است. چشم انداز فوق العاده و داشتن مجهزترین امکانات پیست اسکی دربندسر را به یک انتخاب شایسته و بی نظیر برای گذراندن لحظاتی دلچسب و فراموش نشدنی تبدیل کرده است. همچنین تنها پیست اسکی دارای دستگاه برفساز است که هر ساله میزبان رقابت های  لیگ بین‌المللی اسکی است. اگر به دنبال هیجان اسکی و تله کابین در فصل جذاب زمستان هستید این پیشنهاد تخفیفان را از دست ندهید!

اطلاعات پیست اسکی دربندسر

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

8 صبح تا 20

روزهای سرویس‌دهی :

شنبه تا جمعه

آدرس : جاده لواسان جاده پیست اسکی دربند سر

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.