ثبت آگهی

رستوران ترکیه ای تنتونی

نظام آباد اتوبان امام علی جنوب، خیابان شهید مدنی، جنب مترو شهید مدنی، مرکز خرید تیراژه ۲،
تلفن تماس : 09126979399
با هماهنگی قبلی

درباره رستوران ترکیه ای تنتونی

پولن تنتونی (Polen Tantuni) برندی مشهور در بین رستوران های ترکیه است که داستان حضور آن در سال ۲۰۰۹ میلادی از یک مغازه کوچک در آنتالیا ترکیه شروع شد. یک غذای خاص و محلی به شیوه ی مدرن امروزی! لذت طعم اصیل پولن تنتونی به سرعت میزبان فرهنگ های متفاوت در شهرها و کشورهای مختلف جهان شد. به عنوان یکی از معدود رستوران های زنجیره ایی که از خاورمیانه به پا خواسته بود پا را فراتر از مرزهای منطقه ایی گذاشت و با رشد چشم گیر نمایندگی های مختلف در مقصد های مختلف دنیا به عنوان یکی از پیشرونده ترین برندهای رستوران های زنجیره ایی در منطقه خاورمیانه معرفی شد.

رستوران ترکیه ای تنتونی در مجتمع تجاری تیراژه ۲ یکی از همان شعبه های رسوران پولن تنتونی است که غذاهایش طرفداران زیادی دارد. این رستوران تجربه یک طعم اصیل با استفاده از ادویه و سس های مخصوص ترکی که توسط این رستوران تهیه می شود را برای شما فراهم کرده. تنتونی یک غذای محلی ترکیه ای است که به شکل امروزی و مدرن تهیه می شود. مواد تشکیل دهنده این غذا به صورت روزانه تهیه شده و سلامت و کیفیت غذایی در غذاهای این رستوران حرف اول را می زند.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید