رستوران سنتی امیر

4

فرحزاد

محدوده

491

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره رستوران سنتی امیر

فرحزاد محله ای برای شب گذرانی های دوستانه و خانوادگی است. در فرحزاد سنت و مدرینته هر کدام برای خود جایگاهی دارند. بعضی ها دوست دارند به کافه ها و رستوران مدرن سری بزنند و بعضی دیگر از کافه ها و رستوران های سنتی این منطقه خوششان می آید. اما یک رستوران سنتی در میدان فرحزاد است که هر کسی را وسوسه انگیز است. رستوران سنتی امیر در سه طبقه و با دیدی عالی که از فرحزاد ارائه می کند یک پیشنهاد خوب برای سپری کردن ساعاتی خوش در فرحزاد است. رستوران سنتی امیر با تخت های سنتی و مبلمان راحت و در کنار آن کباب های خوشمزه و تازه اش، آسایش را برای شما و دوستانتان به ارمغان خواهد آورد.

رستوران سنتی امیر در سه طبقه بنا شده و پنجاه نفر ظرفیت دارد و دیدن غروب آفتاب فرحزاد از طبقه سوم این رستوران، همیشه زیبا و مسرت بخش خواهد بود. علاوه براینها رستوران فرحزاد با بیش از پنجاه سال سابقه منوی خومشزه ای از انواع کباب های ایرانی را ارائه می دهد. در این رستوران می توانید شیشلیک، کباب شصت سانتی و کباب کوبیده مخصوص رستوران را سفارش دهید و دید خود را نسبت که کباب عوض کنید! علاوه بر کباب دیزی گوسفندی و دل جگر زغالی نیز در این رستوران سنتی سرو می شود

رستوران سنتی امیر که در نبش میدان فرحزاد واقع شده همیشه یک انتخاب خوب و مطمئن برای یک قلیان خوب و یا کباب خوب در فرحزاد است.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۱ الی ۲۴

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

فرحزاد شمالی، نبش میدان فرحزاد

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید