رستوران سنتی امیر

فرحزاد شمالی، نبش میدان
تلفن تماس : ۲۲۰۷۰۹۵۹
از ساعت ۱۱ الی ۲۴

درباره رستوران سنتی امیر

فرحزاد محله ای برای شب گذرانی های دوستانه و خانوادگی است. در فرحزاد سنت و مدرینته هر کدام برای خود جایگاهی دارند. بعضی ها دوست دارند به کافه ها و رستوران مدرن سری بزنند و بعضی دیگر از کافه ها و رستوران های سنتی این منطقه خوششان می آید. اما یک رستوران سنتی در میدان فرحزاد است که هر کسی را وسوسه انگیز است. رستوران سنتی امیر در سه طبقه و با دیدی عالی که از فرحزاد ارائه می کند یک پیشنهاد خوب برای سپری کردن ساعاتی خوش در فرحزاد است. رستوران سنتی امیر با تخت های سنتی و مبلمان راحت و در کنار آن کباب های خوشمزه و تازه اش، آسایش را برای شما و دوستانتان به ارمغان خواهد آورد.

رستوران سنتی امیر در سه طبقه بنا شده و پنجاه نفر ظرفیت دارد و دیدن غروب آفتاب فرحزاد از طبقه سوم این رستوران، همیشه زیبا و مسرت بخش خواهد بود. علاوه براینها رستوران فرحزاد با بیش از پنجاه سال سابقه منوی خومشزه ای از انواع کباب های ایرانی را ارائه می دهد. در این رستوران می توانید شیشلیک، کباب شصت سانتی و کباب کوبیده مخصوص رستوران را سفارش دهید و دید خود را نسبت که کباب عوض کنید! علاوه بر کباب دیزی گوسفندی و دل جگر زغالی نیز در این رستوران سنتی سرو می شود

رستوران سنتی امیر که در نبش میدان فرحزاد واقع شده همیشه یک انتخاب خوب و مطمئن برای یک قلیان خوب و یا کباب خوب در فرحزاد است.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

فرحزاد یکی از مناطق شمالی تهران بشمار می‌رود و از توابع شمیرانات است. فرحزاد بالا، فرحزاد پایین و محله امامزاده داوود جزء محله‌های اصلی فرحزاد هستند. فرحزاد در گذشته روستایی خنک و سردسیر در مسیر جاده امامزاده داوود بوده است که با گذشت زمان و توسعه پایتخت، جزء منطقه 2 تهران قرار گرفته است. یکی از مناطق گردشگری ییلاقی شهروندان تهرانی، فرحزاد است. شهروندان تهرانی از هرچه بگذرند از باغ‌های توت این منطقه نمی‌گذرند. چندین امامزاده در فرحزاد وجود دارد که می‌توان از امامزاده عبدالله ابن الحسن و امامزاده ابوطالب نام برد. فرحزاد دره و رودخانه هم دارد که از دامنه‌های البرز شروع می‌شود و تا بزرگراه یادگار امام امتداد پیدا می‌کند. فرحزاد از سمت شرق به محله سعادت آباد می‌رسد و از سمت جنوب شرقی به شهرک غرب راه دارد. آب و هوای خوب فرحزاد، سازمان زیبا سازی شهرداری تهران را به این فکر وا داشت تا در تاریخ29  آبان 1386 در این منطقه به محوطه سازی و ساختن باغ تراس بپردازند. داشتن آب و هوای خوب باعث شده‌است. بسیاری از تهرانی‌ها شب ها به رستوران‌ها و سفره خان‌ های سنتی و خانوادگی فرحزاد بروند و به قول خودشان فرحزاد گردی کنند. شما می‌توانید دورهمی‌های آخر هفته خودتان را در رستوران باغ طهرون بگذرانید، یا اگر اگر اهل ورزش و گردش هستید به بوستان نهج البلاغه سری بزنید. بوستان نهج البلاغه با داشتن وسایل ورزشی و آب و هوای پاک مناسب برای ورزش و تفریح مناسب است. محله فرحزاد از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی و شهرک غرب قابل رفت و آمد است.  

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید