ثبت آگهی

رستوران ماروش

قیطریه ، خیابان اندرزگو، بلوار صبا، پلاک ،144 رو به روی مسجد جعفری
تلفن تماس : 22676730
با هماهنگی

درباره رستوران ماروش

اگر قصد امتحان غذایی متفاوت دارید

غذاهای غیرایرانی برای یک بار هم که شده ارزش امتحان کردن دارند . در میان انواع پیتزاها، برنج و کباب های مختلف چه چیزی بهتر از امتحان غذایی غیر از این ها . فست فود ماروش این امکان را برای شما فراهم می کند تا غذاهای جدید لبنانی را امتحان کنید و لذت ببرید

فست فود لبنانی ماروش از فست فود های کوچ و دنج در منطقه قیطریه است. فست فود لبنانی ماروش اولین فست فود لینانی بیرون بر می باشد که 35 سال سابقه فعالیت در این زمینه در کشور انگلستان را دارد . شما می توانید فست فود خود را سفارش دهید و با خود ببرید و یا در محیط کوچک انجا بنشینید و میل کنید .

منوی فست فود لبنانی ماروش شامل انواع غذاهای لبنانی است از جمله : انواع شاورما،فلافل لبنانی،فتوش،هوموس، تبوله، مطبل و انواع سس و نوشیدنی های خوشمزه .

فست فود لبنانی ماروش برای پذیرایی از 8 نفر در محیط باز بیرون ظرفیت دارد . در واقع این فست فود بیشتر بیرون بر است . و کارکنان حرفه ای این فست فود در کمترین زمان ممکن غذاهای شما را اماده می کنند.

برای رسیدم به فست فود لبنانی ماروش خیبان اندرزگو را طی کنید به بلوار صبا که رسیدید روبه روی مسجد جعفری می توانید این فست فود بیرون بر لینانی را بیابید . 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 13 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید