تا

%0

تخفیف

رستوران ماروش

قیطریه

67 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره رستوران ماروش

اگر قصد امتحان غذایی متفاوت دارید

غذاهای غیرایرانی برای یک بار هم که شده ارزش امتحان کردن دارند . در میان انواع پیتزاها، برنج و کباب های مختلف چه چیزی بهتر از امتحان غذایی غیر از این ها . فست فود ماروش این امکان را برای شما فراهم می کند تا غذاهای جدید لبنانی را امتحان کنید و لذت ببرید

فست فود لبنانی ماروش از فست فود های کوچ و دنج در منطقه قیطریه است. فست فود لبنانی ماروش اولین فست فود لینانی بیرون بر می باشد که 35 سال سابقه فعالیت در این زمینه در کشور انگلستان را دارد . شما می توانید فست فود خود را سفارش دهید و با خود ببرید و یا در محیط کوچک انجا بنشینید و میل کنید .

منوی فست فود لبنانی ماروش شامل انواع غذاهای لبنانی است از جمله : انواع شاورما،فلافل لبنانی،فتوش،هوموس، تبوله، مطبل و انواع سس و نوشیدنی های خوشمزه .

فست فود لبنانی ماروش برای پذیرایی از 8 نفر در محیط باز بیرون ظرفیت دارد . در واقع این فست فود بیشتر بیرون بر است . و کارکنان حرفه ای این فست فود در کمترین زمان ممکن غذاهای شما را اماده می کنند.

برای رسیدم به فست فود لبنانی ماروش خیبان اندرزگو را طی کنید به بلوار صبا که رسیدید روبه روی مسجد جعفری می توانید این فست فود بیرون بر لینانی را بیابید . 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

قیطریه، خیابان اندرزگو، بلوار صبا، پلاک ،144 رو به روی مسجد جعفری

چگونه می توانم از تخفیف رستوران ماروش استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به رستوران ماروش باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!