رستوران ماروش

قیطریه

محدوده

67

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره رستوران ماروش

اگر قصد امتحان غذایی متفاوت دارید

غذاهای غیرایرانی برای یک بار هم که شده ارزش امتحان کردن دارند . در میان انواع پیتزاها، برنج و کباب های مختلف چه چیزی بهتر از امتحان غذایی غیر از این ها . فست فود ماروش این امکان را برای شما فراهم می کند تا غذاهای جدید لبنانی را امتحان کنید و لذت ببرید

فست فود لبنانی ماروش از فست فود های کوچ و دنج در منطقه قیطریه است. فست فود لبنانی ماروش اولین فست فود لینانی بیرون بر می باشد که 35 سال سابقه فعالیت در این زمینه در کشور انگلستان را دارد . شما می توانید فست فود خود را سفارش دهید و با خود ببرید و یا در محیط کوچک انجا بنشینید و میل کنید .

منوی فست فود لبنانی ماروش شامل انواع غذاهای لبنانی است از جمله : انواع شاورما،فلافل لبنانی،فتوش،هوموس، تبوله، مطبل و انواع سس و نوشیدنی های خوشمزه .

فست فود لبنانی ماروش برای پذیرایی از 8 نفر در محیط باز بیرون ظرفیت دارد . در واقع این فست فود بیشتر بیرون بر است . و کارکنان حرفه ای این فست فود در کمترین زمان ممکن غذاهای شما را اماده می کنند.

برای رسیدم به فست فود لبنانی ماروش خیبان اندرزگو را طی کنید به بلوار صبا که رسیدید روبه روی مسجد جعفری می توانید این فست فود بیرون بر لینانی را بیابید . 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

قیطریه، خیابان اندرزگو، بلوار صبا، پلاک ،144 رو به روی مسجد جعفری

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید