دندانپزشکی زیبایی دکتر اکتایی

4

عباس آباد

محدوده

133

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره دندانپزشکی زیبایی دکتر اکتایی

دندانپزشکی زیبایی دکتر اکتایی  واقع شده در خیابان ولیعصر، بالا تر از شهید بهشتی، کوچه نادر، پلاک ۶، واحد ۹ بخش وسیعی از خدمات دندانپزشکی از جمله لمینت دندان و کامپوزیت دندان را ارئه می نماید  و با کمک خدمات دندانپزشکی زیبایی دکتر اکتایی می توانید مشکلات ظاهری دندان را رفع و از یک چهره ی جذاب و دلنشین لذت ببرید.

دندان های زیبا نشانه ی زیبایی و جذابیت شماست ، تا به حال به ظاهر خود بدون دندان توجه کرده اید ، هیچ زیبایی بدون دندان های مرتب و تمیز جذاب نیست و یکی از مهم ترین المان های زیبایی داشتن یک لبخند زیبا و طرح لبخند شکیل است . دندان های یک دست و روشن می توانند جذابیت و زیبایی شما را تضمین نمایند .  برای داشتن دندان های سالم و زیبا می توانید از خدمات دندانپزشکی زیبایی دکتر اکتایی بهره مند شوید و با توجه به نیاز دندان ها نسبت به این مساله تصمیم گیری های لازم را انجام دهید. بعضی از خدمات این دندان پزشکی دکتر اکتایی شامل لمینت، پر کردن دندان و کامپوزیت دندان است.

لمینت دندان (هم لمینت سرامیکی و هم لمینت کامپوزیت دندان ) لایه ای است همرنگ دندان ها ، که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندان ها استفاده میشود. این روزها این درمان یکی از رایج ترین درمان های ترمیم زیبایی دندانپزشکی به شمار میرود.

مطب دندان پزشکی دکتر اکتایی در محیطی کاملا بهداشتی و آرامش بخش و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز آماده خدمت رسانی به تخفیفانی های عزیز می باشد. تخفیف های بی نظیر این مطب دندانپزشکی زیبایی را از دست ندهید....

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی قبلی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی قبلی

آدرس :

خیابان ولیعصر، بالا تر از شهید بهشتی، کوچه نادر، پلاک ۶، واحد ۹

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید