رستوران جواهر یاس

میدان هفت تیر، به سمت بهار شیراز، فروشگاه یاس،‌طبقه ۴
تلفن تماس : ۸۸۸۶۱۵۰۸
ساعت سرویس دهی نهار: ساعت ۱۲ الی ۱۶ ساعت سرویس دهی شام: ساعت ۱۸ الی ۲۲

درباره رستوران جواهر یاس

آیا دوست دارید از فرصتی که برای تفریح و اوقات فراغت خود دارید بهترین استفاده را ببرید و همزمان به چند تفریح و سرگرمی بپردازید؟

رستوران زیبای جواهر یاس واقع در مرکز خرید بزرگ یاس یکی از به نام ترین رستوران های میدان هفت تیر می باشد و با توجه به ظرفیت بالای صد و پنجاه نفری آن و دسترسی خوبی که دارد بهترین میزبان برای شما و عزیزانتان است که می توانید دورهمی های کوچک و یا حتی جشن های بزرگ دوستانه و خانوادگی خود را در آن برگزار کنید و روزی خوش را برای خود رقم بزنید و با منویی متنوع از غذاهای ناب و اصیل ایرانی پذیرایی شوید.

همچنین می توانید از امکانات متنوع مرکز خرید یاس شامل: خرید از قنادی، سوپر مارکت بزرگ، لوازم خانگی و لباس و منسوجات زنانه و مردانه و... استفاده کنید و از اوقات فراغتی که برای رسیدگی به خود دارید بهترین استفاده را ببرید.

همچنین مرکز خرید یاس شهربازی با دستگاه های بازی متنوع و هیجان انگیز دارد که اگر کودکی هم همراهتان بود می توانید آن را خوشحال کنید و روز خوش خود را با شادی آن خوش تر.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید