کافه رستوران گالری

فرشته

محدوده

834

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره کافه رستوران گالری

با حضور در کافه رستوران گالری در خیابان فرشته و صرف صبحانه و یا غذایی به یاد ماندنی در یک روز زیبا در میان درختان کهنسال در فضایی باز و فوق العاده ، هرگز خاطره این حضور را فراموش نخواهید کرد.

کافه رستوران گالری یکی از مجلل ترین بوفه های غذایی و صبحانه در یکی از زیباترین باغ موزه های تهران در منطقه الهیه دارد که هوائی پاک و به دور از آلودگی تهران به ارائه سرویس به مشتریان می پردازد.

بوفه کامل صبحانه این رستوران در روزهای پنجشنبه که مرکب از هر آنچه که تصور می کنید، می باشد که با قیمتی استثنایی در خدمت شماست.

کافه رستوران گالری بخاطره نوع غذا، سرویس دهی و امکانات آن یک از بهترین و معروف ترین ها در تهران است و طرفدارهای زیادی دارد.

با یکبار تجربه صرف صبحانه و یا غذا در این رستوران کافی است تا هر بار نام کافه رستوران گالری به گوشتان خورد بی اختیار به یاد خاطره حضور خوبتان در این رستوران بیافتید.

کافه رستوران گالری در خیابان فرشته در باغ موزه ایرانی است . قبل از صرف یک غذا و یا صبحانه دلچسب می توانید سری به باغ موزه ایرانی بزنید که دیدنش خالی از لطف نمی باشد.

برای داشتن یک روز فوق العاده به کافه رستوران گالری بیایید .

برای رسیدن به کافه رستوران گالری کافیست خیابان فرشته را به سمت خیابان بوستی هرزگوین آمده ، انتهای خیابان در باغ موزه هنر ایرانی ، کافه رستوران گالری را پیدا خواهید کرد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

۹ الی ۱۲

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه به جز پنج شنبه و جمعه

آدرس :

فرشته ، انتهای بوسنی هرزگوین ، باغ موزه هنر ایرانی

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید