تور فیلبند

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تور فیلبند

برای  رفتن به تور شمال آماده هستید؟ فیلبند یکی از زیباترین روستاهای شمال ایران است که با رفتن به آن غرق در اقیانوس ابرها خواهید شد. این روستای چشم‌نواز که بر فراز ابرهای استان مازندران قرار گرفته است، طبیعت بکر و هوای مطبوعی دارد.

بهتر است درباره این روستا بیشتر به شما توضیح بدهیم، چون این مکان رویایی‌ترین جایی است که می‌توانید در عمرتان ببینید. تصور کنید صبح از خواب بیدار می‌شوید و دور تا دور شما ابر است، پدیده‌ی نادری که فقط در فیلبند دیده می‌شود. اقیانوسی از ابرها که مردم به آن بام مازندران هم می‌گویند.

فیلبند کجاست؟

روستای فیلبند یکی از بهترین مقاصد برای علاقه‌مندان به طبیعت گردی است و در یکی از بلندترین کوه‌های مازندران واقع شده است که چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای دارد. تور یک روزه فیلبند، بهترین تور و بهترین مقصد در بین تمام نقاط ایرانگردی در فصل گرم سال است.

روستای فیلبند 2700 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و در بیشتر مواقع سال توسط دریایی از ابر احاطه شده است. با این پدیده شما می‌توانید احساس کنید روی ابرها هستید. همچنین جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی زیادی در این منطقه وجود دارد. لار چشمه کوچکی در این منطقه است که دارای املاح معدنی فراوان است و برای درمان دردهای کلیه از آن استفاده می‌شود.

به دلیل ارتفاع زیاد و دسترسی سخت روستا در گذشته، دسترسی به آن دشوار بوده و به همین دلیل در گویش محلی به آن فیلبند می‌گویند که به معنای یختی و خستگی است.

در روستای فیلبند چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

عکاسی بهترین کاری است که در تور چند روزه فیلبند می‌توانید انجام بدهید. بیشتر از همه اقیانوس ابرها، منظره طلوع و غروب خورشید از کوه‌ها و جنگل‌ها برای عکاسی در روستا بسیار دیدنی هستند.

طبیعت باورنکردنی روستای فیلبند باعث می‌شود که بخواهید هر لحظه در آن قدم بزنید. صدای زنگوله گوسفندان محلی، مه غلیظ همراه با بوی باران، به شما احساس شادابی و سرزندگی می‌دهد. یکی از مسیرهایی که می‌توانید برای گشت‌وگذار طی کنید مسیر کوه‌های سنگی است، اما باید مراقب باشید بدون تجهیزات و راهنماهای محلی به این سمت نروید، به این علت که ممکن است دچار مشکل بشوید یا مسیر را گم نکنید.

کوهنوردی یکی دیگر از کارهایی است که می‌توانید در تور فیلبند انجام بدهید. صعود به قله و کوهنوردی، یکی از تفریحاتی است که گروه‌های مختلف گردشگری در سفر به روستای فیلبند انجام می‌دهند. این فعالیت حتما باید با گروه آشنا به منطقه و تجهیزات کامل باشد.

تور فیلبند چند روزه

روستای فیلبند در روستای بهار و تابستان بیش از ظرفیت خود پذیرای مهمانان است، بنابراین پیدا کردن مکانی برای اقامت در این دو فصل کار راحتی نیست و علاوه بر این در این روستا هتلی وجود ندارد. اما با اجاره کردن خانه‌های روستایی می‌توانید شب را سپری کنید.

پیشنهاد ما به شما رزرو کردن تورهای چند روزه فیلبند است که تمام خدمات اقامت و گردشگری را به مسافران ارائه می‌دهند. این تورها در قسمت بالایی همین صفحه قرار دارند و هزینه آن‌ها با تخفیف است. رویایی‌ترین سفر خود را روی ابرها با تخفیف رزرو کنید و از سفری کاملا اقتصادی لذت ببرید.