تزریق ژل زعفرانیه

تزریق ژل زعفرانیه

پیر شدن پوست یک فرایند طبیعی در طول زندگی هر فرد است و ناخواسته همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ژنتیک در فرایند پیری نقش زیادی دارد، اما بسیاری از عوامل خارجی نیز می‌توانند بر ایجاد  چین و چروک تاثیر بسیار زیادی بگذارند. برخی از این موارد عبارتند از قرار گرفتن بیش  از حد در معرض آفتاب، سیگار کشیدن، عدم نوشیدن کافی آب، مصرف برخی داروها و استراحت نکردن به اندازه کافی که روی سلامت پوست تاثیر دارند.

تا چند سال گذشته فقط مواردی مثل انجام جراحی پلاستیک با روش تهاجمی وجود داشت، اما امروزه می‌توانید با تزریق ژل اغلب مشکلات پوستی را برطرف کنید. اگر ساکن شمال تهران هستید و به دنبال کلینیک زیبایی، مراکز تزریق ژل شمال تهران بسیار متنوع هستند و می‌توانید به یکی از آن‌ها مراجعه کنید.

انواع تزریق ژل

راز یک عمل زیبایی موفق ارائه نتایجی هستند که بسیار ظریف باشد و ظاهری طبیعی به صورت شما بدهند، بدون اینکه بقیه مردم بفهمند که جراحی انجام شده است. برای رسیدن به این نوع نتایج، درمان‌هایی مثل تزریق ژل و فیلر پیشنهاد می‌شود. این دو روش درمان‌های ضد پیری هستند و متخصصان پوست این کار را با تکنیک‌های مختلفی انجام می‌دهند.

تزریق فیلر

شایع‌ترین علائم پیری به دلیل از دست دادن حجم و رطوبت ایجاد می‌شود، پوست صورت به طور طبیعی چربی زیر پوست و کلاژن را با بالا رفتن سن از دست می‌دهد. با نازک شدن بافت صورت، خطوط لبخند و پنجه کلاغی بیشتر آشکار می‌شود و گونه‌ها توخالی به نظر می‌رسند.

فیلرها مواد ژل مانندی هستند که به لایه زیر پوست تزریق می‌شوند تا با بازگشت حجم از دست رفته و پری صورت به کاهش خطوط صورت کمک کنند. برای بهبود مشکلات زیر افراد می‌توانند به کلینیک تزریق ژل بروند:

کاهش خطوط اطراف بینی و دهان

پر کردن حجم گونه‌ها یا شقیقه‌های تو خالی

کاهش خطوط دور لب

حجیم کننده لب‌ها

از بین بردن چین و چروک چانه

کاهش خطوط در اطراف چشم

زاویه سازی صورت

کدام نوع تزریق ژل برای اکثر افراد مناسب است؟

متخصصان پوست همواره توصیه می‌کنند قبل از تزریق ژل برای اولین بار، به مشاور پوست مراجعه کنید تا به این سوال پاسخ دهد. مشاوره‌های لازم قبل از اولین جلسه  تزریق هر نوع ژل، دوره درمانی متناسب با پوست و اهداف درمانی هر شخص را مشخص می‌کند.

تزریق ژل‌ و فیلر برای افراد زیر توصیه نمی‌شود:

دارای عفونت پوستی هستند.

 به بی حسی موضعی حساسیت دارند.

از داروهایی استفاده می‌کنند که روی خونریزی تاثیر دارند.

افرادی که دارای بیماری خود ایمنی هستند.

برای افراد زیر 18 سال تزریق ژل انجام نمی‌شود.

زنان باردارر

برای رزرو وقت و انجام تزریق ژل در تهران به منظور جوانسازی صورت از همین صفحه می‌توانید شروع کنید. تمام کلینیک‌های معتبر تزریق ژل در شمال تهران، در ای صفحه قرار دارد که کلیه خدمات تزریق ژل لب، زاویه سازی صورت و چانه، تزریق فیلر بینی و غیر ه با جدیدترین متدها انجام می‌دهند. هزینه انجام دادان کلیه خدمات در این کلینیک‌ها با تخفیف است و می‌توانید جهت هر گونه اطلاعات بیشتر با کلینیک مدنظر در ارتباط باشید.