استخرهای جردن

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

استخرهای جردن

برای مراجعه به استخر شمال تهران و همین طور دیگر مناطق، یکی از نخستین مواردی که مورد توجه قرار می گیرد، وسعت استخر، امکانات و همین طور سطح رعایت بهداشت است. در صورتی که این موارد امتیاز خوبی از سوی مشتریان بگیرد، می‌توان گفت که استخر در وضعیت خوبی قرار دارد. استخرهای جردن از جمله بهترین استخرهای پایتخت به حساب آمده و می‌توان با اطمینان خاطر به این استخرها، مراجعه داشت.

با بررسی عالی شرایط و امکانات استخر جردن، می‌توانید یک استخر مناسب برای ایامی که قصد تفریح و شنا کردن در آب را دارید، پیدا کرده و آن را به دیگر دوستان و آشنایان خود نیز توصیه کنید.

بهترین استخرهای جردن

همان طور که اشاره کردیم در محله جردن، استخرهای متعددی قرار دارند و در صورتی که قصد مراجعه به استخر جردن را داشته باشید، گزینه‌های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. از جمله بهترین استخرهای منطقه جردن، می‌توان به استخر چمران اصلی و همین طور استخر مجموعه شهید کشوری اشاره کرد که هر دو توانسته رضایت مشتریان سابق را در بهترین سطح به دست بیاورند.

استخر چمران اصلی

استخر چمران اصلی برای هر دو گروه بانوان و آقایان در نظر گرفته شده و گروه سنی بزرگسالان، نوجوانان و همین طور کودکان بین 6 تا 11 سال و زیر 6 سال را در سانس‌های مختلف پذیرا خواهد بود. این استخر جردن بوده و در کل دارای ظرفیت 300 نفر است.

استخر چمران دارای جکوزی، حوضچه آب سرد، سونای بخار، سونای خشک، بوفه، تونل مه، حمام سنتی ترکی و ایرانی، خدمات ماساژ، استخر آب درمانی، فروشگاه لوازم ورزشی و ... است. همین طور این مجموعه یک رستوران با منوی متنوع نیز داشته و شما می‌توانید پس از لذت بردن از آب تنی، یک غذای عالی نوش جان کنید.

استخر مجموعه شهید کشوری

استخر مجموعه شهید کشوری نیز از جمله استخرهای تعبیه شده برای بانوان، آقایان و کودکان است. این استخر جردن روباز بوده و ضمن شنا کردن در آب زلال، می‌توانید از تابش نور خورشید نیز لذت ببرید. این استخر فوق العاده تمیز بوده و کادر مجرب و حرفه‌ای دارد. همین طور لازم به ذکر است که این استخر 300 نفر ظرفیت داشته و 400 نفر نیز تماشاچی امکان حضور خواهند داشت.

برخورداری از تخفیف ویژه تخفیفان برای استخرهای جردن

در صورتی که قصد داشته باشید به یکی از استخرهای جردن مراجعه کنید، این امکان برای شما فراهم شده است که از تخفیف‌های ویژه تخفیفان برخوردار شده و هزینه کمتری برای استفاده از استخر جردن، پرداخت کنید. به علاوه شما می‌توانید نظرات مشتریان قبلی این استخرها در محله جردن تهران را نیز در تخفیفان دنبال کرده و به راحتی استخر مطابق با انتظارات خود را انتخاب کنید.

با مراجعه به همراه تخفیف بهاستخر جردن، شما صرفه جویی خوبی در هزینه‌های تفریحات آبی خود داشته و می‌توانید تعداد دفعات مراجعه را به این شکل و با استفاده از این ترفند، افزایش دهید. به ویژه خرید با تخفیف بلیط استخر جردن، فرصتی خواهد بود که مراجعه دسته جمعی به استخر و لذت بردن بیشتر از ساعات آب تنی را تجربه کنید.