مرکز ماساژ فرمانیه

مراکز ماساژ فرمانیه

مراکز ماساژ شمال تهران انواع خدمات ماساژ درمانی حرفه‌ای را ارائه می‌دهند. این مراکز در مناطق مختلفی از شمال تهران مثل فرمانیه قرار دارند.

استرس‌، اظطراب و فشارهای کاری از عواملی هستند که بر جسم انسان تاثیرات مخربی می‌گذارند و همه ما روزانه با انواع دردهای جسمانی ناشی از این فشار روبه‌رو هستیم. برای کاهش و تسکین دردهای جسمانی و تجربه حس آرامش روش‌های مختلفی توسط پزشکان توصیه شده است که یکی از آن‌ها ماساژ درمانی است. انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که هر کدام روش خاصی برای از بین بردن و تسکین درد دارند که ماساژور بر اساس نیاز بدن شما نوع آن را انتخاب می‌کند.

ماساژ درمانی چه فوایدی دارد؟

درمان‌هایی که توسط ماساژ تراپیست انجام می‌شود برای بدن فواید زیادی دارد. اگر به دنبال مرکز ماساژ فرمانیه برای آرامش هستید یا به دنبال راهی برای تسکین دردهای عضلانی، همه این مراکز  با تخفیف ویژه در تخفیفان قابل خریداری هستند.

برخی از فواید ماساژ درمانی برای بدن عبارت است از:

استرس کمتر

استرس به مدت طولانی می‌تواند عوارض جسمی و روحی زیادی داشته باشد. ماساژ درمانی استرس و شرایط مرتبط با آن مثل سردرد را کاهش می‌دهد.

افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن

تحقیقات پزشکی نشان می‌دهد، ماساژ تراپی می‌تواند با افزایش سطح فعالیت‌ سلول‌های T ( سلولی که با ویروس‌ها مبارزه می‌کند) و افزایش تعداد گلبول‌های سفید، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند.

تقویت سلامت روحی  

علائم استرس، اظطراب و افسردگی با جلسات متعدد ماساژ درمانی کاملا برطرف خواهند شد. در واقع ماساژ درمانی به طور چشمگیری روی علائم افسردگی تاثیر می‌گذارد.

تسکین درد

احساس درد می‌تواند بر کیفیت زندگی تاثیر منفی بگذارد و مانع بهبودی پس از بیماری یا آسیب شود. بر اساس تحقیقات انجام گرفته ماساژ درمانی می‌تواند درد را تسکین دهد و در کاهش درد موثر است.

بهبود آمادگی جسمانی

ورزشکاران حرفه‌ای و تازه کار می‌توانند از مزایای ماساژ درمانی کاملا بهره‌مند شوند. ماساژ می‌تواند تنش عضلانی را کاهش دهد، عملکرد ورزشی را بهبود ببخشد و از آسیب‌ها جلوگیری کند.

بهبود خواب

افرادی که به طور مرتب به جلسات ماساژ درمانی می‌روند، راحت‌تر می‌خوابند و آرامش بیشتری را تجربه می‌کنند. این مورد در نوزادان هم صدق می‌کند و ماساژ درمانی به خواب بهتر نوزاد کمک خواهد کرد.

تسکین سردرد

اگر سردرد شما را اذیت می‌کند و به دنبال راهی برای کاهش درد هستید می‌توانید به سرعت یکی از مراکز ماساژ فرمانیه را رزرو کنید و تمامی علائم ناشی از سردرد را کم کنید.

فواید کلی ماساژ نیز به شرح زیر است:

  • برطرف کردن تنش عضلانی
  • گردش خون بهتر
  • حفاظت از سیستم ایمنی
  • کاهش استرس و اضطراب
  • افزایش آرامش
  • بهبود سریع آسیب بافت‌های نرم
  • کاهش درد و تورم بارداری
  • رفع یبوست
  • بهبود خواب

خدمات ماساژ تخفیفان

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که در مراکز ماساژ تهران هر کدام فواید ویژه‌ای برای بدن دارند. انواع ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، آروماتراپی، ورزشی، نقطه‌ای، رفلکسولوژی، شیاتسو در سالن‌های ماساژ فرمانیه ارائه می‌شوند که می‌توانید با هزینه به‌صرفه و تخفیف، انواع ماساژ را دریافت کنید.

هزینه ماساژ فرمانیه

هزینه ماساژ درمانی بسته به نوع ماساژی که انتخاب می‌کنید و محل قرار گرفتن سالن ماساژ متفاوت است و عوامل زیادی روی آن تاثیر می‌گذارد. هزینه‌های ماساژ با توجه به محل انجام ماساژ، نوع درمان و نوع پکیجی که انتخاب شود متفاوت است. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که ماساژ را در اسپا، هتل، باشگاه ورزشی، استخر و سالن زیبایی انجام دهید و ممکن است این مکان‌ها روی قیمت خدمات ماساژ درمانی تاثیر داشته باشد.

مراکز ماساژ درمانی متنوعی با تخفیفان همکاری می‌کنند که شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را به تفکیک منطقه و میزان هزینه انتخاب کنید. همچنین تمام خدمات ماساژ دارای تخفیف ویژه هستند و بدون نگرانی می‌توانید آرامشی از جنس ماساژ را تجربه کنید.