خدمات کاشت مو و میکروپیگمنتیشن

اگر دغدغه شما ریزش موهایتان است و هیچ روش درمانی نتواسته در این راه به شما کمک کند، تخفیفان پیشنهادات جذابی برای شما دارد. یکی از روش‌های درمانی ریزش مو، کاشت مو است. با کاشت مو می‌توانید برای همیشه از مشکل ریزش موهایتان رهایی یابید.

می‌توانید از طریق تخفیفان، نزدیک‌ترین کلینیک و مرکز زیبایی را در تهران یا سایر شهرها پیدا کرده و با قیمتی مناسب و ارزان به آن ها مراجعه کنید. تمامی کلینیک‌ها و مراکز زیبایی همکار تخفیفان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

مراحل کاشت مو

فرایند کاشت مو به شکل زیر انجام می‌شود:

۱- برداشت گرَفت: در قدم اول مقداری از موهای پشت سر یا ناحیه‌ای از بدن فرد یا شخص دیگری برای پیوند به ناحیه مورد نظر برداشته می‌شود. برداشت گرَفت به چند روش انجام می‌شود:

- Punch: این روش جزو قدیمی‌ترین روش‌ها برای برداشتن مو به شمار می‌آید. در این روش دسته‌ای از مو را برداشته و با ایجاد سوراخ‌هایی در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود. به دلیل این‌که نتیجه این روش کمی مصنوعی است، امروزه با ابداع روش‌های جدیدتر دیگر طرفداران خود را از دست داده است.

- FUE: در این روش دستگاه اف یو ای با سرعت و دقت بالایی برداشت گرَفت را انجام می‌دهد.

- Super FUE: تفاوت این روش با دستگاه اف یو ای این است که به دلیل کات کردن و مرتب سازی موی برداشته شده، مو پس از کاشت بسیار طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

- FUT: در این روش موها به صورت یک نوار برداشته شده و بلافاصله در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود. در این روش به دلیل این که فاصله برداشت مو با کاشت آن کوتاه است، موی کاشته شده، طبیعی‌تر به نظر می‌آید.

۲- تفکیک گرَفتها: در این مرحله گرَفت‌ها جداسازی و تفکیک شده و براساس نوع ضخامت دسته بندی می‌شوند.

۳- آماده سازی محل کاشت: محل گیرنده پیوند طراحی و آماده می‌شود و شکاف‌هایی ظریف و با تراکم بالا برای کاشت گرَفت‌ها در آن ایجاد می‌شود.

۴- کاشت گرَفتها: در این مرحله گرَفت‌های مو در شکاف‌های ایجاد شده کاشته می‌شود. این مرحله بسیار مهم است و باید با ظرافت زیاد انجام شود تا گرَفت‌ها آسیب نبینند و همچنین سرعت عمل بالایی می‌خواهد که ریشه ‌موها کیفیت خود را از دست ندهند.

 

کاشت ابرو چگونه است؟

مراحل کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو است. ولی کاشت ابرو با ظرافت و دقت خیلی بیشتری انجام می‌شود. برای انجام کاشت ابرو حتما باید نزد فرد متخصص بروید تا با دقت و ظرافت کافی بتوانند به صورت طبیعی این کار را انجام دهند.

در کاشت ابرو موهای کنار گوش به دلیل ظرافت و نازکی بیشتر برداشته و در ناحیه ابرو کاشته می‌شود. پس از گذشت چند روز موهای کاشته شده شروع به ریزش کرده و بعد از حدود 3 ماه موهای جدید رشد می‌کنند.

 

قیمت و هزینه کاشت مو

بسته به این‌که کاشت مو را در کدام ناحیه و با چه روشی انجام می‌دهید، قیمت و هزینه آن متفاوت است. همچنین کلینیک و مرکز زیبایی که کاشت مو را در آنجا انجام دهید در قیمت گذاری آن تاثیرگذار است.

تخفیفان با ارائه کوپن تخفیف برای خدمات کاشت مو در بهترین مراکز زیبایی این امکان را برای شما فراهم کرده تا در مراکز معتبر این کار را انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت مو در هر سالن زیبایی، می‌توانید به صفحه مخصوص هر کدام مراجعه کنید.

 

سوالات متداول درمورد کاشت مو و ابرو

در این قسمت سوالات متداول درمورد کاشت مو و ابرو را بررسی می‌کنیم.

۱- آیا کاشت ابرو درد دارد؟

اگر کاشت ابرو نزد پزشک متخصص انجام شود هیچ درد و سوزشی را حس نخواهید کرد. در اکثر کلینیک‌ها پیش از کاشت ابرو از مواد بی حسی وضعی استفاده می‌شود که باعث می‌شود که هیچ نوع دردی را در زمان کاشت حس نکنید.

۲- مدت زمان عمل کاشت مو چقدر است؟

مدت زمانی که برای عمل کاشت مو مصرف می‌شود، بسته به میزان طاسی متقاضی و روش مورد نظر برای کاشت متفاوت است.

۳- کاشت مو در چند جلسه انجام میشود؟

بسته به میزان طاسی و نوع و دستگاه کاشت، تعداد جلسات برای هر فرد متفاوت است. اما معمولا طی یک یا دو جلسه کاشت مو انجام می‌شود.

۴- عوارض کاشت مو چیست؟

ممکن است پس از چند روز از کاشت مو، خارش و سوزش خفیفی در ناحیه کاشت شده حس کنید که طبیعی است و برطرف می‌شود.

۵- آیا اثر کاشت مو دائمی است؟

بله، کاشت مو و ابرو اثر دائمی دارد. شما پس از کاشت مو و ابرو ریزش و بازسازی مو را مانند موی طبیعی تجربه می‌کنید.

 

شرایط سرویس دهی مراکز کاشت مو در دوران کرونا

تمام مراکز همکار تخفیفان ملزم به رعایت تمهیدات بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند. مراکز زیبایی کاشت مو به طور مرتب ضدعفونی شده و پرسنل همه از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند. می‌توانید با مراجعه به صفحه هر مرکز زیبایی، از نکات مربوط به رعایت مسائل بهداشتی آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

نقش شما هم در این مسئله بی تاثیر نیست. می‌توانید با زدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی در محیط مراکز زیبایی، جلوی انتشار ویروس را بگیرید.

 

پشتیبانی و ارتباط

اگر در خصوص شرایط و ویژگی‌های کاشت مو و ابرو سوالی داشتید، به راحتی می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در صفحه هر مرکز زیبایی، با آن‌ها تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید. همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱