کافه شکلات باریزان

تجریش

محدوده

15

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره کافه شکلات باریزان

 

دوست دارید بدانید کافه شکلات ها در جهان  از کجا آمده اند؟ سال 1646 میلادی شکلات به‌ آلمان رسید ، دل آلمانی ها را بدست آورد ودر مدت زمان کوتاهی تعداد بی شماری از علاقه مندان را به خود جذب کرد.علاقه آلمانی ها باعث شد یک دکتر انگلیسی که به آمریکای مرکزی سفر کرده بود شکلات را به انگلیس ببرد، به این ترتیب در سال 1650 میلادی شکلات به انگلیس هم راه پیدا کرد.

دکتر انگلیسی که "سر هنس سوان" نام داشت، متوجه ارزش غذایی بالای کاکائو شد و برای نخستین بار دستور تهیه نوشیدنی شکلاتی را نوشت که به آن شیر افزوده شده بود، اما به ندرتدر بین مردم رواج یافت تا بالاخره در سال 1657میلادی نخستین خانه شکلات توسط یک فرد فرانسوی در لندن افتتاح شد و برای نخستین بار شکلات به تبلیغات راه یافت. این روزها شکلات به بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم دنیا تبدیل شده است.  

 

کافه شکلات باریزان با فضایی دلنشین و منوی متنوع در منطقه دزاشیب میزبان علاقه مندان است. که منحصر به شکلات نیست و دامنه گسترده ای ازخوردنی های خوشمزه در بر می گیرد.

.کافه شکلات باریزان در تمام روزهای هفته به خدمت رسانی به مشتریان مشغول است.  کافه شکلات باریزان منوی متنوع و خوشمزه ای در اختیار دارد

شما در کنار دوستانتان می توانید لحظات خاطره انگیزی را در این فضا برای خود بسازید.

 

 

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

8 صبح تا 24

روزهای سرویس‌دهی :

تمام روزهای هفته

آدرس :

تجریش، دزاشیب،خیابان کریمی ، پلاک 244

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید