کباب ترکی باران

پونک - میرزا بابائی - روبروی فروشگاه شهروند - پلاک 62
تلفن تماس : 44466430-44629593
از ساعت ۱۲ تا ۲۳:۳۰

درباره کباب ترکی باران

همانگونه که می دانید کباب ترکی یا دونر ، نوعی کباب است که با بریدن گوشت و یا مرغی که در دور آتش به حالت عمودی در حال گشتن است به دست می‌آید.

کباب ترکی باران از رستوران های واقع شده در پونک است که دارای محیطی دنج و صمیمی می باشد .کیفیت ، خدمات ، تازگی مواد و بهداشت حرف اول را در کباب ترکی باران می زند . از ویژگی های دیگر این رستوران می توان به مشتری مداری آن اشاره کرد .
کباب ترکی باران
دارای منوی متنوع غذایی است که‌ نظر بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کرده. منوی غذایی شامل : کباب ترکی ، برگر ، ساندویچ ، سوسیس ، پیش غذا ، ساندویچ سرد و ... است که طعم خاص و لذیذ آنها را فقط در کباب ترکی باران خواهید چشید.
احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان رستوران کباب ترکی باران است.
کباب ترکی باران برای پذیرایی از ۳۰ نفر ظرفیت دارد ، و پرسنل آن می توانند هم در فضای بسته ی سالن پذیرای شما باشند.
شعار کباب ترکی باران : زمان میگذرد ، کیفیت باقی می ماند.
برای رسیدن به رستوران کباب ترکی باران باید به سمت پونک آمده . در خیابان میرزا بابائی ، روبروی فروشگاه شهروند ، پلاک 62 ، کباب ترکی باران را خواهید یافت

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 11 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

پونک یکی از محله های قدیمی غرب تهران است که همه آن را می شناسند. پونک جزء بزرگترین محله های شهرداری تهران است و شامل مناطق زیادی از جمله سیمون بولیوار، حصارک و چهاردیواری و... می شود. اما این منطقه بزرگ، زمانی تنها یک ده کوچک  و پر از باغ‌های توت بود و در محل فعلی امام زاده عینلی-زینلی امروز قرار داشت. بعدها با افزایش جمعیت و گسترش شهرسازی باغ ها از بین رفتند و تنها بخشی از آنها در منطقه کن به جای ماندند. اکنون این امام زاده در بخش انتهایی پونک قرار گرفته است و اگر گذرتان به آنجا افتاد حتما سری به آن بزنید و از دیدن کاج های قطور و قدیمی و کوچه هایش که هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند، لذت ببرید. البته بخش دیگری از درخت های قدیمی پونک را هم می توانید در رستوران سنتی ترمه باغ صبا ببینید. این باغستان با تلاش برای حفظ فضای سبز قدیمی، قسمت های مختلفی مثل رستوران سنتی، کافی شاپ و استخر ایجاد کرده که محیطی متفاوت ساخته است. ساختمان جدید دانشگاه آزاد در بلوار همیلا و حضور دانشجویان هنر و معماری جانی دوباره به این منطقه بخشیده و کسب و کارها رونق گرفته است. از جمله آنها ایجاد مراکز ماساژ حرفه ای مانند سالن ماساژ و آرایشگاه راپونزل است. اما از آنجا که شکم چرانی همیشه بخش مهمی در شناخت یک منطقه است. پونک هم از آن بی نصیب نمانده و با داشتن رستوران های سنتی خوبی مثل کلاسیک باران و طاها، یا کباب ترکی باران نیاز هر سلیقه ای را بر طرف می کند. البته اگر از انواع فلافلی ها و ساندویچی های ارزان قیمت این محل بگذریم. یکی دیگر از نقاط مثبت پونک دسترسی راحت به آن است. وجود اتوبوس های بی آرتی که در اشرفی اصفهانی حرکت می کنند، دسترسی شما را از صادیقه به پونک و محله‌های مختلف آن بسیار ساده می کنند. همچنین پونک به اتوبان های بزرگی مثل نیایش و همت هم دسترسی دارد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید