ثبت آگهی

20MIN Fitness

زعفرانیه مقدسی اردبیلی، نرسیده به کلانتری، پلاک 180، واحد یک
تلفن تماس : 2126291795
ساعت ۹ صبح الی ۲۲

درباره 20MIN Fitness

آیا می خواهید وزن کم کنید، و به آسانی متناسب شوید، اما وقت رفتن به باشگاه ورزشی را ندارید؟آیا شما از ظاهرتان راضی نیستید و نمی دانید که چگونه ظاهرتان را تغییر دهید؟ آیا شما روش های مختلفی را امتحان کرده اید اما تنها هدر دادن وقت بوده که در نهایت منجر به ترک ان روش شده؟ آیا سالها گذشته و شما متوجه شده اید که وضعیت بد و بدتر شده است؟ تیم 20 دقیقه در هفته اکنون اینجاست که به شما راه حل ارائه دهد و شما را به آسانی، متناسب کند. روشی که بدن شما را فقط در 20 دقیقه و تنها دو بار در هفته ورزش می دهد. تلاش کنید و خودتان را مجاب کنید! شما فقط به یک دوره آزمایشی نیاز دارید تا تفاوت را ببینید. بلافاصله شما نتایج را متوجه خواهید شد و دیگر لازم نیست که دیگر وقت را با تمرینات در باشگاههای ورزشی هدر دهید تنها 20 دقیقه کافی خواهد بود، شما همه گروه های عضلانی خود را خیلی بیشتر از باشگاه ورزشی ورزش خواهید داد. به همین دلیل ما این نوع تعلیم را دو بار در هفته توصیه می کنیم. ما به شما این روش 100٪ نوین ساخت آلمان را توصیه می کنیم تا ببینید که چرا تناسب اندام الکترو اکتیو کارآمد تر و سریعتر از باشگاه ورزشی است. تا زمانی که شما این روش را امتحان نکنید، نمی دانید که به چه سرعت و شدتی این روش عمل خواهد کرد. تیم بادی تایم مفهوم جدیدی از ورزش و مربیان شخصی بسیار آموزش دیده را به شما ارائه خواهد داد. اکنون متناسب بودن بسیار آسان است !

هم ایده فن آوری و هم آموزش از کشور آلمان می باشد و محصول 100٪ در آلمان ساخته شده است. در 20 دقیقه دو بار در هفته نیز همانطور که عادت کرده اید و در یافتن محصولات طراحی شده و تولید آلمان انتظار دارید، شما انتظار کیفیت آلمانی دارید. تجهیزات مورد آزمایش قرار می گیرد و تمام شرایط مورد نیاز برای استفاده موفقیت آمیز در هر دو بخش ورزشی و پزشکی و یا توانبخشی را دارد.دستگاه بادی تکنولوژی میها بعنوان نوآورانه ترین برند 2014 در شهر بن تعیین شد و همچنین جایزه رقابت فناوری، ورزش و سبک زندگی را شامل شد.تولید کنندگان آلمانی با تجربه ای عظیم در ورزش و پزشکی این تکنولوژی نوآورانه و پیشگامانه را توسعه دادند.

 

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 17 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

دکتر منوچهر ستوده درباره وجه تسمیه زعفرانیه می­گوید: اراضی زعفرانیه هدیه­ای بوده که محمد شاه قاجار آن را به کنیز خود، زعفران باجی، داده  بود. به همین دلیل این محله به زعفرانیه مشهور شد. زعفرانیه تا قبل از اینکه رضا شاه کاخ معروف سعدآباد را در آن بسازد، به صورت زمین­های کشاورزی بوده و چندان در بافت شهری تهران به حساب نمی­آمده است. روستای اسد­آباد سکونت­گاهی قدیمی در این منطقه بوده که هنوز هم می­توان در برخی خیابان­های آن بافت روستایی و قدیمی را مشاهده کرد. پایه گذاران اولیه زعفرانیه را می­توان اقوام زارعی و باقری که از نائین اصفهان به اینجا مهاجرت کردند، دانست. زعفرانیه امروزی را پنج محله کوچک­ترتشکیل می­دهد: مقدس اردبيلي، آصف، اسدآباد، زال زر و پسيان. زمانی زعفرانیه پوشیده از باغ­ها و درختان سر به فلک کشیده بود که امروزه دیگر خبری از آن­ها نیست. از معروفترین باغ­های تهران می­توان به باغ زند کریمی، باغ خانم مروان، باغ حاجی کلاهی، و باغ خیامی  که در این محله قرار داشتند اشاره کرد؛ اما متاسفانه امروزه فقط باغ خیامی توانسته تا حدودی سرپا بماند. به جای درختان بلند، برج­ها و مجتمع­های سیمانی خودنمایی می­کنند. آب و هوای معتدل و کوهستانی و همجواری با کاخ سعد­آباد و وجود سفارت­خانه­های كشورهاي آفريقاي جنوبي، برزيل، اسلواكي، چك و يمن زعفرانیه را به یکی از گران­قیمت­ترین مناطق تهران تبدیل کرده است. هم­پای برج­های مسکونی لوکس و گران­قیمت، برج­های تجاری و مغازه­های لوکس نیز رشد کرده­اند. تعدادی ازرستوران­های لوکس تهران،کافی شاپ­های دنج، آموزشگاه­های موسیقی، آرایشگاه­های معروف زنانه، کارگاه­های آموزشی و مراکز ماساژ در محدوده این محله تاسیس شده ­اند. مشکل اصلی ساکنان محل ترافیک است. اکثرکوچه­ها و خیابان­های محله بن بست و باریک است به همین دلیل در بعضی از مواقع شبانه روز ترافیک سنگینی را مشاهده می­کنیم. همین بن بست بودن باعث شده که دسترسی به محل نیز کمی محدود باشد. وجود یک خط رفت و برگشت از اسدآباد به تجریش و عبور تاکسی­های ولنجک از خیابان آصف تنها امکان دسترسی ساکنان برای ورود و خروج به محل دانست.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید