20MIN Fitness

سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ششم، برج مادر، طبقه ۱۲ جنوبی، واحد ۲۳
تلفن تماس : 09301394923
ساعت ۹ صبح الی ۲۲

درباره 20MIN Fitness

آیا می خواهید وزن کم کنید، و به آسانی متناسب شوید، اما وقت رفتن به باشگاه ورزشی را ندارید؟آیا شما از ظاهرتان راضی نیستید و نمی دانید که چگونه ظاهرتان را تغییر دهید؟ آیا شما روش های مختلفی را امتحان کرده اید اما تنها هدر دادن وقت بوده که در نهایت منجر به ترک ان روش شده؟ آیا سالها گذشته و شما متوجه شده اید که وضعیت بد و بدتر شده است؟ تیم 20 دقیقه در هفته اکنون اینجاست که به شما راه حل ارائه دهد و شما را به آسانی، متناسب کند. روشی که بدن شما را فقط در 20 دقیقه و تنها دو بار در هفته ورزش می دهد. تلاش کنید و خودتان را مجاب کنید! شما فقط به یک دوره آزمایشی نیاز دارید تا تفاوت را ببینید. بلافاصله شما نتایج را متوجه خواهید شد و دیگر لازم نیست که دیگر وقت را با تمرینات در باشگاههای ورزشی هدر دهید تنها 20 دقیقه کافی خواهد بود، شما همه گروه های عضلانی خود را خیلی بیشتر از باشگاه ورزشی ورزش خواهید داد. به همین دلیل ما این نوع تعلیم را دو بار در هفته توصیه می کنیم. ما به شما این روش 100٪ نوین ساخت آلمان را توصیه می کنیم تا ببینید که چرا تناسب اندام الکترو اکتیو کارآمد تر و سریعتر از باشگاه ورزشی است. تا زمانی که شما این روش را امتحان نکنید، نمی دانید که به چه سرعت و شدتی این روش عمل خواهد کرد. تیم بادی تایم مفهوم جدیدی از ورزش و مربیان شخصی بسیار آموزش دیده را به شما ارائه خواهد داد. اکنون متناسب بودن بسیار آسان است !

هم ایده فن آوری و هم آموزش از کشور آلمان می باشد و محصول 100٪ در آلمان ساخته شده است. در 20 دقیقه دو بار در هفته نیز همانطور که عادت کرده اید و در یافتن محصولات طراحی شده و تولید آلمان انتظار دارید، شما انتظار کیفیت آلمانی دارید. تجهیزات مورد آزمایش قرار می گیرد و تمام شرایط مورد نیاز برای استفاده موفقیت آمیز در هر دو بخش ورزشی و پزشکی و یا توانبخشی را دارد.دستگاه بادی تکنولوژی میها بعنوان نوآورانه ترین برند 2014 در شهر بن تعیین شد و همچنین جایزه رقابت فناوری، ورزش و سبک زندگی را شامل شد.تولید کنندگان آلمانی با تجربه ای عظیم در ورزش و پزشکی این تکنولوژی نوآورانه و پیشگامانه را توسعه دادند.

 

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 51 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید