خدمات خودرو

خدمات تخصصی و حرفه‌ای خودرو را از طریق تخفیفان و با ارزان ترین قیمت از طریق تخفیفان انجام دهید.

حفاظت از بدنه خودرو در برابر خط و خش، گرد و غبار و آلودگی هوا پس از خرید اتومبیل جدید، بسیار مهم است. اگر هم به فکر خرید خودروی دست دوم هستید، به یک کارشناس خودرو ماهر نیاز دارید تا علاوه بر کارشناسی رنگ خودرو، کارشناسی فنی خودرو را هم به خوبی انجام دهد. به این ترتیب می‌توان از بروز خسارت مالی احتمالی جلوگیری کرد.

در این بخش انواع خدمات خودرو در تخفیفان قابل ارائه است. می‌توانید قیمت ها و نظر سایر کاربران را دربارهٔ این مراکز مشاهده کنید و بر اساس آن انتخاب کنید.

 

تخفیف بهترین مراکز خدمات خودرو

تخفیفان با تعدادی از بهترین مراکز خدمات خودرو همکاری می‌کند. در هر شهری که هستید با توجه به نیاز خود می‌توانید از خدمات مختلف خودرو با بالاترین تخفیف بهره‌مند شوید. تخفیفان تمام تلاش خود را می‌کند تا بتوانید خدمات روکش سرامیک خودرو، تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو، تشخیص قطعات تعویضی، تشخیص قطعات استوک و تشخیص خوردگی شاسی را با بیشترین تخفیف و بهترین کارشناسی دریافت کنید.

امکان تهیه کوپن تخفیف برای هر یک از این خدمات در تخفیفان فراهم شده است. با توجه به نوع خدمات و امکانات هر مرکز و با مطالعه نظرات و امتیازهای سایر کاربران، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

انواع خدمات خودرو شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات خودرو در تخفیفان در بخش کارشناسی شامل تشخیص رنگ خودرو، تشخیص اصالت سقف، ستون‌ها، شاسی و تشخیص قطعات تعویضی بدنه اتومبیل است.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید خدمات روکش سرامیک را هم با توجه به نوع خودرواز مراکز همکار تخفیفان دریافت کنید. روکش سرامیک خودرو از جنس پلیمر مایع است که بر روی رنگ فابریک خودرو به کار می‌رود. این روکش یک لایه‌ محافظتی بر روی سطح خارجی بدنه اتومبیل ایجاد می‌کند. مزیت روکش سرامیکی، حفاظت از اتومبیل در برابر خط و خش، غبار و اشعه ماوراء بنفش ( یو وی) خورشید است.

در این مراکز، خدمات روکش سرامیک خودرو با توجه به نوع مواد مصرفی و میزان ماندگاری قابل ارائه است. انجام روکش برای انواع خودروها از اتومبیل‌های ساخت داخل و خارج گرفته تا خودروهای لوکس انجام می‌شود.

از آن‌جایی که هزینه روکش سرامیک برای اتومبیل‌های مختلف بسیار متفاوت است؛ تخفیفان تلاش می‌کند تا بیشترین تخفیف ممکن را از هر مرکز برای کاربران خود دریافت کند.

عامل مهم در میزان قیمت و هزینه سرامیک خودرو، نوع مواد مصرفی برای این کار است. استفاده از بهترین مواد برای روکش سرامیک موجب می‌شود تا ماندگاری آن بالا رود. انجام جرم‌گیری، چربی‌زدایی و پولیش رنگ خودرو هم ماندگاری روکش سرامیک را تا حداقل ۵ سال تضمین می‌کند. به این ترتیب خودروی شما از آسیب آلودگی‌های شیمیایی و اسیدی در امان خواهد بود.

اگر هم می‌خواهید ظاهر خودروی خود را بهبود بدهید یا قصد فروش آن را دارید، می‌توانید با استفاده از ریکاوری رنگ، ظاهر رنگ بدنه را به حالت اول بازگردانید. خدمات ریکاوری رنگ بدنه هم در تخفیفان ارائه می‌شود. پس از تشخیص نوع آسیب وارده به بدنه خودرو، با کمک پولیش، واکس و مواد نانو سرامیک، ریکاوری رنگ انجام می‌شود. اگر بدنه اتومبیل شما کدر، مات یا رنگ‌پریده شده است؛ بهترین کار برای حفظ ارزش آن، انجام خدمات ریکاوری رنگ است. اغلب این موارد ناشی از تابش مستقیم آفتاب، آلودگی‌های شیمیایی، باران اسیدی یا فضله پرندگان است.

کدر شدن چراغ اتومبیل هم جزو مشکلات ظاهری اغلب خودروها محسوب می‌شود. یکی دیگر از انواع خدمات خودرو، رفع کدری و ماتی چراغ اتومبیل است. چراغ خودرو به طور معمول به دلیل برخورد هوا و ذرات معلق پس از مدتی کدر می‌شود. می‌توانید ضمن ریکاوری رنگ بدنه خودرو، وضعیت چراغ آن را هم به حالت اول بازگردانید.

 

سوالات متداول درباره خدمات خودرو

در این قسمت تعدادی از سوالات متداول درباره انواع خدمات خودرو را مشاهده می‌کنیم.

۱- آیا قبل از مراجعه به مرکز باید با آن‌ها تماس بگیرم؟

بله برای انجام خدمات خودرو از قبیل کارشناسی رنگ، روکش سرامیک و ریکاوری رنگ نیاز است که پیش از مراجعه به مرکز مربوطه با آن‌ها تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر، بخش «شرایط استفاده» را مطالعه کنید.

۲- چطور به مراکز تشخیص رنگ خودرو در تخفیفان اعتماد کنم؟

تمامی مراکز تشخیص خودروی طرف قرارداد با تخفیفان، دارای کارشناسان خبره و حرفه‌ای هستند. امکانات هر مرکز در صفحه پیشنهاد مربوطه قابل مشاهده است. می‌توانید از نظرات و امتیازات سایر کاربران نیز برای اطمینان بیشتر استفاده کنید.

۳- کوپن تخفیفان خدمات خودرو تا چند روز بعد از خرید معتبر است؟

بیشتر کوپن های تخفیف خدمات خودرو حداقل تا یک ماه بعد از خرید قابل استفاده هستند. برخی از مراکز زمان بیشتری را برای مراجعه در نظر می‌گیرند. در قسمت پیشنهادات هر مرکز، جزئیات هر یک از خدمات و زمان استفاده از تخفیف خدمات خودرو نوشته شده است.

۴- برای روکش سرامیک خودرو از چه موادی استفاده می‌شود؟

در روکش سرامیک خودرو از اورتان، کوارتز یا ترکیبی از این دو استفاده می‌شود. کوارتز، بدنه را ضد خش می‌کند و حالت ارتجاعی دارد. اورتان نیز خاصیت آب‌گریزی و ضد خش را به بدنه می‌دهد.

۵- انجام ریکاوری رنگ خودرو چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان خدمات ریکاوری رنگ خودرو با توجه به نوع خودرو و میزان ریکاوری متفاوت است. اما به طور میانگین حدود ۴ ساعت زمان را برای آن در نظر بگیرید.

 

شرایط سرویس‌دهی مراکز خدمات خودرو در دوران کرونا

مراکز خدمات خودرو در تهران و سایر شهرها هم مشابه سایر کسب‌و‌کارهایی که با تخفیفان همکاری می‌کنند، پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا را رعایت خواهند کرد. جزئیات هر مرکز و تمهیدات جلوگیری از انتشار ویروس در صفحه‌ مرتبط با پیشنهاد مرکز مورد نظر نوشته شده است.

با تمام این موارد، در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، دستکش و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به خود و دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و شرایط استفاده از کوپن تخفیف مراکز خدمات خودرو در صفحه‌ پیشنهاد آن مرکز درج شده است. با مراجعه به صفحه اختصاصی هریک از آن‌ها می‌توانید درباره‌ خدمات، هزینه‌ها، ساعات و روزهای مراجعه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱