زبان های خارجی

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • بیشترین تخفیف

دوره‌های آموزش انواع زبان‌های خارجی را با قیمتی مقرون به صرفه در تخفیفان مشاهده کنید. شما می‌توانید انواع دوره‌های آموزشی حضوری یا آنلاین زبان‌های خارجی را در در آموزشگاه‌های مختلف از تخفیفان پیدا کرده و با قیمت ارزان در آن‌ها شرکت کنید.

کلاس‌های آموزش زبان‌های مختلف خارجی مثل انگلیسی، ترکی، عربی، آلمانی یا فرانسه و همچنین دوره‌های آیلتس و تافل در بهترین آموزشگاه‌ها با اساتید مجرب در تهران و شهرستان‌ها با کد تخفیف تهیه کنید. می‌توانید با استفاده از کوپن تخفیف و با رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی در کلاس‌های آموزش زبان نزدیک خود شرکت کنید.

 

هزینه کلاس‌های آموزش زبان خارجی

قیمت دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجی بسته به نوع آموزشگاه، منطقه، متد آموزشی و زبانی که قصد یادگیری آن را دارید متفاوت است. تخفیفان با ارائه بهترین تخفیف‌ها هزینه شرکت در کلاس‌های آموزش زبان را برای شما راحت و به صرفه‌تر کرده است.

کافی است با مراجعه به صفحه هر آموزشگاه از هزینه و قیمت کلا‌س‌ها و دوره‌های آموزشی اطلاع پیدا کنید.

 

چه زبان‌ها و دوره‌هایی در این آموزشگاه‌ها آموزش داده می‌شود؟

در هرکدام از آموزشگاه‌ها انواع مختلفی از زبان‌ها آموزش داده می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص به هر آموزشگاه، از انواع زبان‌هایی که در آن‌جا آموزش داده می‌شود و همچنین اطلاعات دیگر مثل نوع دوره و متد آموزشی آن‌ها مطلع شوید. در ادامه به معرفی برخی از زبان‌ها و دوره‌هایی که در این آموزشگاه‌ها تدریس می‌شوند می‌پردازیم.

- آموزش زبان انگلیسی در سطح‌های مقدماتی و پیشرفته و مهارت‌های  Writing, Reading, Speaking, Listening

- دوره‌های آموزش لغات 504 با کتاب ۵۰۴ به روش کدینگ و ریشه شناسی و به صورت تصویرسازی ذهنی

- کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی به همراه تعامل با استاد و استفاده از وبکم دو طرفه، امکان چت، تخته الکترونیکی با قلم نوری و اشتراک گذاری کتاب، فایل، صوت و تصویر، فیلم و استفاده مستقیم از ابزارها و امکانات اینترنتی

- دوره‌های تخصصی IELTS, TOEFL, TOLIMO, MSRT, EPT با سرفصل‌های: آشنایی با ساختار آزمون و تکنیک های چهار Skill

- دوره‌های مخصوص آیلتس با روش تاکید بر مهارت گفتاری همراه با پادکست آموزشی خارج از کلاس، تاکید بر مهارت نوشتاری با تحلیل نمونه رایتینگ‌های آیلتس، برگزاری آزمون ماک در پایان دوره همراه با بازخورد تشریحی و ارائه کارنامه در پایان دوره به همراه جزئیات نمرات کسب‌ شده در هر مهارت

- دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با متد Game Based Learning به صورت غیرمستقیم و بدون کتاب و بر پایه بازی و سرگرمی

- کلاس‌های مکالمه ویژه سفر به روش CLT و کلاس‌های مخصوص مکالمه و بحث آزاد انگلیسی ويژه مهاجرت و اقامت دانشجویی

- آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و ویژه

- آموزش زبان فرانسوی در سطح مبتدی و پیشرفته

- آموزش زبان آلمانی با کیفیت بالا و به صورت حرفه‌ای

- آموزش زبان عربی و آشنایی با لهجه‌های مختلف مثل شامی، مصری، عراقی و خلیجی

- آموزش زبان ایتالیایی با منابع و کتب معتبر

تمامی این کلاس‌ها به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی به انتخاب شما، برگزار می‌شوند.

 

سوالات متداول درباره کلاس‌های آموزش زبان خارجی

در این قسمت سوالات پرتکرار درخصوص دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجی را مشاهده می‌کنید.

۱- آیا شرکت در کلاسهای آموزش زبان خارجی محدودیت سنی دارد؟

مخاطب کلاس‌های زبان خارجی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. برای شرکت در کلاس‌های آموزش زبان خارجی بهتر است از شرایط سنی و سطح کلاس‌ها مطلع شوید. برای اطلاع یافتن از شرایط و ویژگی‌های دوره‌های آموزشی زبان خارجی می‌توانید اطلاعات مربوطه را در صفحهٔ هر پیشنهاد بررسی کنید. هم‌چنین می‌توانید پس از خرید، از طریق شماره تلفن درج شده در صفحه مخصوص هر آموزشگاه با مسئولین آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

۲- تعداد جلسات هرکدام از دورههای آموزش زبان خارجی چقدر است؟

هر کدام از کلاس‌های آموزش زبان بسته به نوع آموزشگاه و زبان خارجی مورد نظر و نوع دوره آموزشی تعداد جلسات مشخصی دارند. برای اطلاع از تعداد جلسات کلاس‌های زبان خارجی با شماره تلفن درج شده در صفحه هر آموزشگاه تماس بگیرید.

۳- آیا پس از اتمام جلسات گواهی یا مدرک معتبر ارائه میشود؟

در اکثر آموزشگاه‌های آموزش زبان خارجی، می‌توانید پس از گذراندن دوره زبان خارجی مورد نظرتان با هزینه جداگانه مدرک و گواهی معتبر از آموزشگاه دریافت کنید.

۴- آیا شرکت در کلاسهای زبان خارجی به پیش نیاز احتیاج دارد؟

برای شرکت در هرکدام از دوره‌ها می‌توانید شرایط و ویژگی‌های درج شده در صفحه هر آموزشگاه را مطالعه کرده و با توجه به سطح خود در دوره‌های آموزشی مبتدی یا پیشرفته شرکت کنید.

 

شرایط سرویس‌دهی آموزشگاه‌های زبان خارجی در دوران کرونا

کلیه مراکز و آموزشگاه‌های همکار تخفیفان ملزم به رعایت نکات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا هستند و شما می‌توانید با خیال راحت به آموزشگاه‌ها مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص هر آموزشگاه از شرایط و نحوه رعایت تمهیدات بهداشتی توسط آموزشگاه باخبر شوید.

شما هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی کمک بزرگی به جامعه انسانی کرده و از انتقال ویروس به بقیه جلوگیری می‌کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر آموزشگاه در صفحه مربوط به آن درج شده است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص هر آموزشگاه از جزئیات تماس و راه‌های ارتباطی با آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 02142027