بازارکار

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • بیشترین تخفیف

اگر قصد افزایش مهارت‌های فردی خود را دارید یا تصمیم دارید که در زمینه کاری خود پیشرفت کنید، کلاس‌های آموزشی کسب و کار پیشنهادی تخفیفان را امتحان کنید.

کلاس‌هایی که توانمندی‌های شما را افزایش می‌دهند، مثل آموزش حسابداری، آموزش نرم‌ افزار هلو، آموزش ادیت عکس، آموزش فوتوشاپ، آموزش تایپ ده انگشتی، آموزش مدیریت مالی و بسیاری مهارت‌های دیگر که باعث می‌شوند شما در کسب و کار خود موفقیت بیشتری کسب کنید برای شما با قیمتی مناسب وجود دارند.

 

هزینه کلاس‌های آموزشی

قیمت کلاس‌های آموزشی بسته به منطقه آموزشگاه و نوع کلاس آموزشی متفاوت است. می‌توانید با مراجعه به صفحه هر آموزشگاه از قیمت و هزینه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی باخبر شوید. تخفیفان با ارائه کد تخفیف به شما با قیمتی مناسب و ارزان، بهترین آموزشگاه-ها را معرفی می‌کند.

 

چه مهارت‌هایی آموزش داده می‌شود؟

بسته به نوع آموزشگاه، کلاس‌ها و دوره‌های ارائه شده متفاوت است. اگر شما به دنبال شرکت در کلاس‌های هنری باشید باید به آموزشگاه هنری و در صورتی که قصد یادگیری مهارت‌های کامپیوتری را دارید به آموزشگاه‌های کامپیوتر مراجعه کنید. در ادامه به معرفی برخی از مهارت‌هایی که در آموزشگاه‌های همکار تخفیفان تدریس می‌شوند می‌پردازیم.

- دوره آموزشی حسابداری اصناف و تحریر دفتر مشاغل با سرفصل‌هایی مثل: اصول اصناف، قوانین اصناف و آیین نامه تحریر دفاتر.

- آموزش توانایی مذاکره و مصاحبه شغلی جهت دریافت پروژه با سرفصل‌هایی مثل: اصول و فنون مذاکره، مصاحبه و آموزش استفاده کاربردی آن‌ها.

- آموزش فتوشاپ با سرفصل‌هایی مثل: آشنایی با محیط نرم افزار، آموزش جعبه ابزار، آشنایی با مدهای رنگ، آشنایی با لایه‌ها و نکات مربوط به لایه‌ها، تایپ متن در فتوشاپ، سیاه و سفید کردن عکس رنگی، آشنایی با ترمیم و رتوش عکس، آموزش کار با پالت‌ها و آموزش فیلترها.

- آموزش تایپ ده انگشتی با سرفصل‌هایی مثل: تایپ تند زنی فارسی، تایپ تند زنی لاتین، آموزش علائم و راهنما های ویرایشی و آموزش کار با نرم افزار راپید.

- آموزش ICDL 1 و ICDL 2 با سرفصل‌هایی مثل: مفاهیم اساسی تئوری فناوری اطلاعات، ویندوز، اینترنت و پست الکتریک، ورد، اکسل، پاورپوینت و اکسس.

- آموزش حسابداری مالی خدماتی با سرفصل‌هایی مثل: تعریف حسابداری، شناخت انواع شرکت‌ها، اصول و مفروضات حسابداری، شناخت عناصر صورت‌های مالی، معادله اساسی حسابداری، صورت‌های مالی اساسی، تجزیه و تحلیل ثبت رویدادهای مالی، اصلاح حساب‌ها، شناخت انواع نتایج، نحوه صدور سند حسابداری در شرکت‌های خدماتی، نحوه مانده گیری، استخراج صورت سود و زیان در شرکت‌های خدماتی، تهیه و تنظیم تراز آزمایشی، بستن حساب‌ها در شرکت‌های خدماتی و نحوه کار با تنخواه.

- آموزش اکسل با سرفصل‌هایی مثل: آشنایی با محیط، اصول ایجاد جداول با طراحی درست و مناسب، قالب بندی سلول‌ها، مرتب سازی و فیلتر سازی، استفاده از توابع، فرمول نویسی و تنظیمات چاپ.

- آموزش Word با سرفصل‌هایی مثل: آشنایی با محیط برنامه، رسم اشکال و نمودار سازمانی، وارد کردن تصویر در سند، تنظیمات چاپ، آشنایی با قالب بندی متون، تایپ نامه اداری، کشیدن جداول گوناگون و متنوع، ویرایش متون، جایگزینی و پیداکردن متن دلخواه.

- کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق و دستمزد و اکسل مالی با سرفصل‌هایی مثل: آشنایی با قرارداد کار، آشنایی با مفاهیم اقلام حقوق و دستمزد، آشنایی با کسورات حقوق ودستمزد، آشنایی با ضرایب و نحوه محاسبه اقلام حقوق و دستمزد، آشنایی با تهیه لیست حقوق و دستمزد و فرمول نویسی حقوق دستمزد در اکسل.

- آموزش قوانین پایه مالی با سرفصل‌هایی مثل: تئوری و فلسفه حسابداری، قوانین پایه مالی و حسابداری، حقوق و تجارت و ارزیابی‌های مالی.

- کارگاه‌های مدیریت مثل مدیریت مبانی راه اندازی کسب و کار جدید با سرفصل‌هایی مثل: نوآوری در کسب و کار، فرآیند کارآفرینی، مفهوم مدل کسب و کار، انواع مدل‌های کسب و کار مطرح بین المللی، مدل کسب و کار و اجزای نه گانه آن و کاربردهای مدل کسب و کار.

- آموزش نرم افزار هلو با سرفصل‌هایی مثل: خرید و فروش، حسابداری، گزارشات، فرمول تولید و خزانه داری.

- دوره روتوش عکس با سرفصل‌هایی مثل: آموزش طراحی عکاسی، ترمیم و بهینه سازی حرفه‌ای عکس، حذف سوژه اضافه در بک گراند، اصلاح رنگ پوست، روتوش چشم، حذف قرمزی چشم، بزرگ کردن و شفاف کردن چشم، روتوش پوست، کوچک کردن بینی، صاف کردن پوست، ترمیم عکس‌های آسیب دیده و قدیمی، کم کردن چروک های عمیق، تغییر رنگ لباس مدل، میکاپ صورت، اصلاح فرم بدن و رفع عیب.

- کارگاه‌های اینستاگرام مارکتینگ ویژه بازار کار با سرفصل‌هایی مثل: اکانت بیزینسی اینستاگرام به فیسبوک، فواید اکانت بیزینس، کار با نرم افزارIconsquaro ، انتشار پست و کار با نرم افزار فالووریاب.

- دوره‌های آموزش عکاسی مقدماتی با سرفصل‌هایی مثل: معرفی دوربین‌های SLR و DSLR و بررسی نحوه عملکرد آن‌ها در هنگام عکسبرداری، معرفی کلی اجزای تشکیل دهنده‌ی یک دوربین DSLR، معرفی دوربین‌های Mirrorless و مقایسه عملکرد و اجزای تشکیل دهنده آن‌ها با DSLRها.

 

سوالات متداول درمورد دوره‌های آموزشی

در این قسمت برخی از سوالات پرتکرار درمورد دوره‌های آموزشی مربوط به کسب و کار را پاسخ می‌دهیم.

۱- تعداد جلسات هر دوره آموزشی چقدر است؟

بسته به آموزشگاه و دوره مورد نظر، تعداد جلسات نیز متفاوت است. کلاس‌های آموزشی از کارگاه‌های یک روزه تا چند جلسه‌ای وجود دارد. می‌توانید با ورود به صفحه هرآموزشگاه، اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده کنید.

۲- آیا در پایان دوره‌های آموزشی مدرک یا گواهی معتبر ارائه می‌شود؟

در اکثر آموزشگاه‌ها، پس از پایان هر دوره آموزشی، درصورت تمایل شما و با دریافت هزینه جداگانه مدرک یا گواهی معتبر ارائه می‌شود.

۳- آیا پیش از مراجعه به آموزشگاه باید با مسئول آنجا هماهنگ کنم؟

بله، پس از خرید و پیش از مراجعه به آموزشگاه، از طریق شماره‌های درج شده در صفحه هر آموزشگاه، با آن‌ها هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

۴- آیا امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت خصوصی وجود دارد؟

در برخی از این موسسات، کلاس‌های آموزشی به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می‌شود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری کلاس‌ها، پس از تهیهٔ کوپن با آن‌ها تماس بگیرید.

 

شرایط برگزاری کلاس‌ها در دوران کرونا

در تمامی آموزشگاه‌های همکار تخفیفان، پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ویروس کرونا رعایت می‌شود. شما نیز می‌توانید برای کمک به این قضیه، هنگام مراجعه به آموزشگاه‌ها ماسک و دستکش بزنید و فاصله اجتماعی را در محیط آموزشگاه رعایت کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

برای ارتباط با هر آموزشگاه، می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در صفحه مخصوص به هرکدام، با آن‌ها در تماس باشید.

همچنین در صورتی که در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 02142027